Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem sobie odpalić ZDF/ARD na Echostar 676 CP- zdaje się Polsat powiązał odbiór wszystkich kanałów , nawet tych FTA z ważnością karty do dekodera. Trzeba było być w normalnej platformie.. 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/klopoty-z-transmisja-euro-2016-w-ipli-zirytowaly-internautow

Tego właśnie się obawiałem. Wołać wołają sobie niemało,a usługę dają jaką dają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

@ poziom, @ Maris

Mam ten sam problem, obraz się zacina pomimo, że antena ustawiona perfekt, najwyraźniej tuner nie radzi sobie z obrazem. Co można w takiej sytuacji zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykupiłem pakiet na Euro 2018 w kablówce UPC

Czy ktoś wie dlaczego nie ma dźwięku DD 5.1?

Czy w NC+jest czy tez nie ma?

A może za dużo wymagam?

 

Podobno są już transmisje w 4K a u nas nawet za extra pieniądze nie dają DD 5.1.

 

A u nas jak zwykle kasa się liczy.

Żenada

Żenada to za mało powiedziane, u mnie na nc  nie ma nawet dd 2.0. Polakowi można wcisnąć wszytko. 99 dałem , otwarcie i 1 połowe francji ogladałem na zdf w 5.1. Pana Borka było słychać jak by nadawał z przeszłości, może z 74 roku.  Co do jakośći obrazu nie wiem jaki bitrate ale obraz wygląda porównywalnie. Dźwięk katastrofa.

 

P.S tak mało wpisów o jakości dźwięku a raczej braku jakości to też skandal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marekpolek,

Jaki tuner? platformy czy własnościowy?

Zbyt mało użytkowników zabiera w tej sprawie głos. Ja jedyne co wybadałem to to, że jak tylko bitrate podskoczy/przekroczy 10mbit to następuje zacięcie obrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykupiłem pakiet na Euro 2018 w kablówce UPC

Czy ktoś wie dlaczego nie ma dźwięku DD 5.1?

Czy w NC+jest czy tez nie ma?

Nie przewidziano dźwięku 5.1 w ogóle, na platformach też. Ja mam Multimedię, i na drugiej ścieżce leci po prostu audiodeskrypcja (komentarz z dokładniejszym opisem wydarzeń) dla niewidomych, także w stereo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Tuner własnościowy, podobny problem zauważyłem jak dotychczas jeszcze na kanałach TVP1 HD i Canal + Sport 2 HD. Nie zawsze ale akurat na tych kanałach i teraz na Polsat Sport 2 HD. Może w ustawieniach tunera coś zmienić trzeba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przewidziano dźwięku 5.1 w ogóle, na platformach też. 

 

Kto nie przewidzial ...Solorz??? Bo z Francji leci DD 5.1. ,i oczywiscie 33 kamery 4k nadajace obraz Ultra Hd z wybranych meczow ,ale wątpie ze prezez polsatu wie co to jest za standart!

Edytowane przez Tomas73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znowu to samo, prawie dwie godziny gadają o meczu Polaków a ani słowa o meczu Chorwacji z Turcja. To miały być kanały o całym Euro a nie tylko o naszej reprze. W Polsacie sport od 15 zaczyna sie studio przed meczem Polski, nie mogli tam przenieść tych wszystkich gadających głów a tu zrobić normalny wstęp do meczu Chorwatów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi teraz na Polsacie Sport 2???

O 15 jest mecz a oni slowa o nim nie powiedzieli... bez komentarza

Polska gra o 18 i od 17 powinni skupic sie na tym meczu... eh

Partyzantka trochę...

 

Mecz Turcja Chorwacja ti moim zdaniem bedzie mecz dnia dziś

Edytowane przez Tokić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Polsat nie przewidział dodania dźwięku 5.1. Nie mają na żadnym kanale, to teraz także nie.

 

Jak nie maja dd 5.1  to tak jakby nie mieli standardu Hd....szkoda gadac i sie wkur......... kupuje prezes impreze i jakos to bedzie upchnie sie ludziską po 99zl...porazka

 

....ps.Zygmunt kupiles euro 2016 a my nie mamy standartu dd 5.1! ..Zdzichu a co to jest? to taki Dźwięk wielokanałowydźwięk dookolnydźwięk przestrzenny Dolby Surround 

czujesz sie jakbys siedzial na stadionie wsrod kibicow!,eee tam po co im takie cos wazne ze beda widzieli obraz i tak beda siedzieli w domu jak bedzie piwko i drinki to te "surundy" im nie beda potrzebne ...Zdzichu euro sprzeda sie dobrze  nie martw sie o dzwięk!

Edytowane przez Tomas73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie problem UEFA. Występowało to też przy starcie kanałów jak puszczali powtórki.

 

Problem występuje jak bitrate nagle skacze powyżej 10mbit.

Nie idzie tego powtórzyć jak oglądamy nagranie z dysku.

 

Więc prawdopodobnie jakiś niestandardowy sposób nadawania/lub ustawienia encodera (na tym transponderze jest 12kanałów (11hd) ) i tunery z wolnego rynku się krztuszą.

 

Hanys masz dekoder platformy czy własny?

 

Edit:

przed sekundą na ps2, replay i skok z 7-8mbit na 10-11 dosłownie przez 3sekundy i przy tym skoku rwanie obrazu.

 

 

Potwierdzam problemy. Jeszcze w piątek, przed 1 meczem, Polsat testował i kombinował. Jest lepiej niż było wtedy, ale nadal są mikro zacinki. Szczególnie problem się objawia na bliskich ujęciach trybun i czasem na powtórkach. Powiązania z chwilowym wyższym bitrate nie mogę potwierdzić, bo akurat obserwuje od dobrych kilku minut i nie zaobserwowałem problemu :P

 

Ogólnie ten TP jest jakiś trefny, często występują problemy z innymi kanałami na karcie DVB. Pomaga jedynie restart programu i nagle wszystko działa ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest niepojęte ze ludzie spamuja im od wczoraj Facebooka ze komentarz jest szybszy od tego co na ekranie a tu dalej nic. Chyba nie ma nic gorszego niż takie cos co serwuje Polsat od początku ME. Żenada totalna. Na Eleven kilka minut po zgłoszeniach było naprawione a tutaj od wczoraj nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pomysłu, jaka może być przyczyna skoków obrazu co jakiś czas. Może procesory niektórych tunerów nie obrabiają tego. Chociaż nie zauważyłem skoków bitrate do poziomu 10 MBit/s. U mnie maksymalnie było jakieś 8,5 MBit/s. Fonia faktycznie lekko spóźniona. Ogólnie nie mam zastrzeżeń do tego jak Polsat pokazuje EURO. Tylko ta technika. po raz kolejny Polsat pokazał, że na tym polu jest do tyłu w stosunku do konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...