Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, nie wiem czy piszę w dobrym temacie, w razie czego przenieście post.

 

Miałem dwa kanały Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 przez 24 godziny. Tuż przed meczem Walia-Słowacja pojawił się komunikat, że "tego kanału nie ma w Twoim abonamencie". Próbowałem wszystkiego, jednak na nic. Uprzedzając pytania, tydzień temu ojciec przedłużył umowę na 15 miesięcy (jako stały klient) i dostał kilkukrotne zapewnienie, że kanały Polsat Sport 2 i 3 będą w pakiecie (5 miesiecy Pakiet Familijny HD za darmo). Co mam w tej sytuacji zrobić?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, przestańcie. Polacy to naprawdę straszny naród. Wiecznie tylko marudzenie, narzekanie i szydzenie. Wszyscy wielcy specjaliści. Jestem ciekaw jakbyście się zaprezentowali w roli komentatora czy gościa w studio. Wtedy pewnie Gmoch czy Kowalski by się z was pośmiali. Czego się spodziewaliście po Polsacie ? Wiadomo jacy ludzie się tam pojawiają w roli ekspertów. Kogo oczekiwaliście ? Coliny, Beckenbauera czy Fergusona? Można oglądać mecze w HD, cieszyć się Mistrzostwami, ale lepiej siedzieć na forum i płakać.

Oglądałem EURO na Polsacie wczoraj, oglądałem dziś i oceniam to co widzę. Podsumowując:

- Jacek Magiera nie potrafi poprawnie przeczytać nazwiska Matuidiego z tablicy

- we wczorajszym studiu radosne towarzystwo trzech piłkarskich emerytów, dinozaurów futbolu (Gmoch, Piechniczek, Strejlau). Skąd oni się w ogóle urwali? Pomylili siedzibę Polsatu z Woronicza? xD 

- inauguracja EURO 2016 i na dzień dobry problemy z dźwiękiem 

- Ziober myli Lichtsteinera z państwem Liechtenstein

- HD Bitrate: TVP wczoraj miało 7.3. Polsat Sport2 6.5. ZDF HD ~14

- dziś w studiu dwaj degeneraci. Wczoraj emeryci. Kogo zaprosi Polsat jutro? Kręcinę? Kolatora?  

- Borek nabijał się z TVP z powodu studia plaża, studia na dachu fabryki Wedla gdzie publiczna zapraszała celebrytów. A co robi Polsat? Zaprasza tych samych celebrytów. Wczoraj lub przedwczoraj widziałem Panasewicza, ale nie to jest najgorsze. Najgorsze jest to, że ten Panasewicz, kibic-amator mówił ciekawiej niż wszyscy eksperci razem wzięci w polsatowskim studiu. Paranoja  :rofl: Na dodatek redaktor Wanio pomylił jeden z najsłynniejszych utworów Lady Pank z "Truskawkowym studiem"  :lol2:  I wyszło jak wyszło. Zamiast "Marchewkowego pola" mieliśmy "Truskawkowe" :brawo:

- dziś Kowalski okłamuje telewidzów na antenie wmawiając im, że Słowacja grała na mundialu w Brazylii

- znowu jakieś problemy z dźwiękiem. Obraz wyprzedza dźwięk, czy dźwięk wyprzedza obraz? A może to komentarz jest zbyt szybki lub zbyt wolny? Cóż Polsat daje swoim telewidzom 90 minut na rozwiązanie tej zagadki hehe

- Iwan na podstawie jednego meczu z Albanią już wie, że Xhaka jest za słaby na Arsenal. Wielki Pan ekspert z Kobierzyna wyraził bezcenną opinię na ten temat. Od razu mi się przypomina Węgrzyn, który po jednym z zagrań Messiego miał powiedzieć, że on zrobiłby to lepiej. Skisłem :mrgreen:

 

Latający Cyrk Cyfrowego Polsatu xD 

 

#PolsatPremium 

 

PS. Wczoraj ekspertów teoretycznie lepszych miała TVP, ale przełączyłam na Polsat, bo myślałem, że może dojdzie do jakiejś słownej lub pięściarskiej potyczki między Strejlauem, a Gmochem. Bądź co bądź jeden drugiego nazwał kiedyś atrapą. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczekiwałem, że skoro mają dwóch dobrych komentatorów (Borek, Iwanow) to Ci dwaj będą komentować mecze a nie taki Kowalski.

 

Co do tego, czy obraz wyprzedzał dźwięk (kowalskiego) to według mnie jest to bzdura, bo jak chciał to mówił w tym samym czasie co jest obraz. Według mnie po prostu szukał w notatkach kto z jakim numerem gra i stąd takie opóźnienie, zamiast skupić się na tym co na boisku najpierw szukał kto gra z którym numerem a dopiero później mówił stąd mogło to wyglądać na opóźnienie, ale to tylko dzięki takiemu komentatorowi :/

 

Czy ktoś wie dlaczego Iwanowa w ogóle nie ma na tym euro? przecież nadaje się do komentowania jak mało który, dodać do tego Włodarczyka czy tego przybysza czy jeszcze tego od ukraińskiej czy rosyjskiej (chyba go ostatnio zwolnili) ale nie lepiej dać takiego Kowalskiego, który  o komentowaniu wie bardzo niewiele .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie dlaczego Iwanowa w ogóle nie ma na tym euro?

Bo jest Dziekanowski  :wink:

 

Taki suchar :mrgreen:

 

A mówiąc zupełnie poważnie to ktoś tam kiedyś pisał niedawno, że Bożydar jest na coś chory. Ponoć poważnie. Na ile są to sprawdzone informacje trudno mi powiedzieć. Ktoś tak kilka dni temu napisał na forum. Chyba nawet w tym temacie. Nie chce mi się szukać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z głosem na pewno nie było wszystko ok. Zdecydowanie za późne reakcje komentatora. Ale lepsze to niż sytuacja, która czasem na TVP się zdarzała, gdy komentator miał wyprzedzenie i po jego reakcji można było się dowiedzieć jak zakończy się np. oddawany dopiero strzał.

No nic, ogólnie i tak nie jest źle, dopiero drugi dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP miala studio wedel i plaza a polsat ma strasburgera to jest premium

Masakra. Ja rozumiem sens zapraszania takich gości, taka logika TV ale niech rozmawiają tylko o piłce a nie od [beep]ie maryny.  Ale wiadomo jak to u nas, nie wiadomo nawet o czym była ta rozmowa, widać, że Polsatowi spodobało się studio wedel. 

 

Jest wiele osób takich sławnych co interesują się piłką sportem, co za problem ich zaprosić?  Porozmawiać o ich odczuciach z meczu o ich prognozach itd ale nie lepiej gadać o nie wiadomo czym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z głosem na pewno nie było wszystko ok. Zdecydowanie za późne reakcje komentatora. Ale lepsze to niż sytuacja, która czasem na TVP się zdarzała, gdy komentator miał wyprzedzenie i po jego reakcji można było się dowiedzieć jak zakończy się np. oddawany dopiero strzał.

No nic, ogólnie i tak nie jest źle, dopiero drugi dzień.

No to teraz na twoje życzenie głos wyprzedza obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam te komentarze, to się nie dziwie, że w Polsce jest tak jak jest. Po tych wpisach widać jakie jest podejście w innych dziedzinach życia. Pier...enie, narzekanie, obrażanie, roszczeniowość. Każdy chciałby mieć wszystko, a sam nic nie robi. Dramat ludzie, DRA - MAT

Edytowane przez andywal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam oto taki problem:

 

PS3 działa normalnie mam obraz i dzwiek ale juz na PS2 obrazu i dzwięku nie ma (czarny ekran caly czas) chociaż na pilocie wyswietla sie co o ktorej jest.. platforma nc+.. dzwonie do nich ale dodzwonic sie nie moge... moze coś wiecie co trzeba robić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...