Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam ich [...] Jak następne mecze będą z takim dźwiękiem to składam reklamacje. Wykupiłem za 99 zł jakość na poziomie telewizji z Azerbejdżanu. Na Facebooku jadą już po nich równo.

Edytowane przez Barti
Na forum nie stosujemy wyrażeń wulgarnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest to rewelacyjne opakowanie o którym pisał @bartas_20.I więcej nie będę już zarzucał że nie potrafią  pokazać Premium o co mnie prosił.Bo tylko pluje jadem i wychwalam niby konkurencje.Jest prawdziwe Premium jeśli chodzi o obraz i głos warte 100 zł za 2 kanały. :lol2: Choć to pierwszy mecz więc przynajmniej głos pewnie bardzo szybko poprawią .Na obraz bym nie liczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieki ja Was do końca nie bardzo rozumiem. Głos jest specyficzny, ale według mnie brzmi od właśnie jak komentowany prosto ze stadionu z tym całym pogłosem itp, a nie taki studyjny jak na TVP. Komentatorów słychać wyraźnie i to jest najważniejsze, ale oczywiście Polsat zawsze jest be. Za to jak nc+ KAŻDY, powtarzam KAŻDY mecz komentowany ze stadionu daje przez pierwsze kilkanaście minut z opóźnieniem fonii do obrazu to na forum krótka wzmianka i żadnej burzy na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komenatrza fajny, typowo stadionowy, a nie sztuczny jak na TVP1. Obraz o wiele lepszy w PS2 niż TVP1 - w TVP wyblakłe kolory i nie słychać stadionu. A jak się nie podoba to sobie można przełączyć na ZDF czy CT Sport i zachwycać się komentarzem....

 

Co do studia to rozgadane, dyskusja i ciekawie - nie to co w nc+ po LM, wymuszone i brak spontanu...

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsacie, robisz to źle. Komentarz Borka i Lubańskiego jak z 2002 roku na MŚ w Korei i Japonii. Jakiś żart, w porównaniu do TVP. Oczywiście mowa o jakości dźwięku. Sam poziom komentarza na TVP słaby. Jak się Laskowski rozgadał o [beep]ołach, to przełączyłem na Polsat i już zostałem do końca 1. połowy.

 

Druga rzecz - studio - zebranie emerytów. Nie ten target Panie Kmita. Czegoś takiego bym się spodziewał w TVP, a nie na Polsacie na kanałach "premium".

 

Ogólnie jak to ma tak wyglądać w każdym meczu, to 99 zł. wydane na Polsat Sport 2 zaczyna boleć. 

 

EDIT.

No i dźwięk poprawiony na Polsacie. Ktoś chyba wtyczki nie docisnął na konsolecie.

Edytowane przez miragepl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...