Skocz do zawartości

Nowości i zapowiedzi na Astrze 19.2°E


Rekomendowane odpowiedzi

Ale jest program do edycji listy kanałów na komputerze. Ja mam bliźnuaczy tuner arive 250 i nie ma problemu z wyszukaniem kanału.

Proponuje dopisać jeszcze raz transponder 12480GHz, tylko wpisz np. 12481GHz bo nie dodasz takiej samej częstotliwości, reszta parametrów bez zmian i przeszukaj transponder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Na 12,324 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK pojawił się testowy przekaz kanałów:

M6 Music Club

M6_Music_Club.jpg

S.Code:8608

V.PID:187

A.PID:118

 

Histoire

Histoire.jpg

S.Code:8607

V.PID:124

A.PID:171

 

Canal J

Canal_J.jpg

S.Code:8601

V.PID:160

A.PID:80

 

12,522 GHz, pol. V, SR: 22000, FEC: 3/4 DVB-S/QPSK

M6 Music Black

M6_Music_Black.jpg

S.Code:9204

V.PID:163

A.PID:92

 

Kanały nie wyszukują się automatycznie ponieważ nie posiadają identyfikacji (SID).

W tym celu należy dopisać dane manualnie w odbiorniku lub za pomocą odpowiedniego programu do edycji kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Odnośnie kanału Nickelodeon 4Teen HD - być może nie wszyscy odbiorcy satelity Astra (19.2E) oraz DX'erzy, zdają sobie z tego sprawę, iż od 19 listopada br.

na częstotliwości: 12610 V, SR= 22000, FEC= 2/3, DVB-S2 (8PSK / MPEG4), PID V: 310, PID A: 321, SID: 9603, w ramach platformy CanalSat (kanał 165), nadaje w jakości High Definition owy kanał.

Co prawda, artykuł na łamach SatKurier'a pojawił się, ale nie był on skonkretyzowany - chociażby brak częstotliwości nadawania.

Dziwi mnie fakt, iż ani na FlySat, ani na KingOfSat jeszcze nie było wzmianki o jego nadawaniu. Ten drugi serwis pomylił się i na częstotliwościach jakie ja podałem powyżej, zaznaczył, iż nadaje rzekomo kanał "La Chaîne du Père Noel" - nieprawda.

 

Zap kanału w ramach CanalSat:

3ddbd5ddd02ccbeae3610a727065f55c.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...