Jump to content

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Message added by Kirk

UWAGA! Aktualne zestawienie ofert przedłużeniowych znajduje się w tym temacie:

Prosimy zapoznawać się przed zadaniem pytania :)

Recommended Posts

Witam, obecnie posiadam:

Pakiet Superpremium+

Eleven Sports 15,90 zł/mies. 0,00 zł/mies. 01-11-2020 Wyłączenie nie jest możliwe w Strefie CANAL+.

Man Pack 15,00 zł/mies. 0,00 zł/mies. 01-11-2020 Wyłączenie nie jest możliwe w Strefie CANAL+.

MISTRZOWSKA PIŁKA 30,00 zł/mies. 0,00 zł/mies.    

Najem HD Multiroom 20,00 zł/mies. 0,00 zł/mies.  
MULTIROOM STANDARD 20,00 zł/mies. 0,00 zł/mies.  
NAJEM PVR 20,00 zł/mies. 0,00 zł/mies.

dodatkowo dekoder WiFi Box+ / SAGEMCOM DSIW74 (MR), UltraBox+/PVR PACE oraz dwa camele za 116,84

Teraz proponują mi :

superpremium 4k (109,99), multiroom standard, dekodery te same, wszystko to samo oprócz Man Pack-a - bo tego już nie maja w ofercie, ale w zamian jakiegoś Multi Man Pack-a z HBO GO. Za to wszystko chcą 129zł czyli o 12 zł więcej. 

Czy da się coś z tego jeszcze urwać, bo wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem a mam do końca października i czy da się dobrać ewentualnie wymienić jedną kartę camela na moduł CI. Pani konsultantka powiedziała że teraz już modułów CI nie dają nawet nowym abonentom, a po okresie promocyjnym musiał bym płacić 166zł.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Edited by facjata

Mam to co w stopce. O dziwo w tym miesiącu prognozowana cena abonamentu na czasie nieokreślonym zmieniła się z + 9 zł na + 4 zł. Rozumiem że nie ma już opcji przedłużyć w tej cenie co mam ?

Czy zdażyło się komuś, że pomimo dyspozycji wyłączania jakiejś opcji dodatkowej(w tym wypadku HBO włączone darmowo na chyba 2 miesiące przy przedłużaniu umowy), drugi miesiąc z rzędu naliczona została opłata? Po pierwszym miesiącu wysłałem wiadomość w tej sprawie i dostałem odpowiedź:

Szanowny Panie 
informuję, że zgodnie z dyspozycją opcja HBO z HBO GO zostanie wyłączona z końcem bieżącego miesiąca. Usługa może być aktywna przez pierwsze dni następnego miesiąca, za ten okres nie będzie jednak naliczana opłata.

Opłata i tak została naliczona a HBO oczywiście jest wyłączone.

Jest to może powód do wypowiedzenia umowy?

pozdrawiam

Witam 

Kończy mi się abonament i za 129 zł oferują

PROPONOWANE USŁUGI:  

Pakiet Superpremium+ 4K

FOX Play

MISTRZOWSKA PIŁKA

MULTIROOM STANDARD

Nat Geo Play

NAJEM PVR

PROPONOWANE PROMOCJE:  

Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 129 zł/m dla Abonentów (05/20) L

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19)

Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów

Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

PROPONOWANY SPRZĘT:  

4K UltraBOX+p_sepDYSK PVR HDD1T

do tego Multi Man Pack opłaca sie ?

Jak większość w tym wątku jestem w trakcie przedłużania umowy na kolejny okres. Wczoraj chyba udało się temat zamknąć telefonicznie, ale papiery które dostałem nie do końca odpowiadają temu na co się umawialiśmy a było to:

- Comfort + 10x Canal+

- MR po Cyfrze

- Mistrzowska piłka

- Dekoder 4K 

Całość za 69,99.

Mailem przyszła informacja o pakiecie z niekreśloną liczba C+ i o najmie Ultrabox a nie Ultrabox 4k. Czy to standardowe oznaczenie, czy powinienem interweniować? I tu druga wątpliwość, konsultant powiedział, że po dekoder mogę się udać do punktu do końca września z obecnym Pacem i kartą, a dostanę nowy i nową kartę - zostanie mi tylko 1 Cameleon. To musi tak być czy  mogę go jakoś zachować, a konsul mnie ściemniał? Zaznaczam, że póki co nie mam sprzętu do 4K, ale dekoder wolę wziąć na wszelki przy przedłużeniu bo jest wtedy w najlepszej cenie (dokładnie to za 0 :))

Wszystko jest ok. Informacja o wymianie jest dostępna dla APS. Jak pójdziesz wymienić dekoder, oni będą widzieć warunki na jakich to ma nastąpić. Karta musi zostać wymieniona wraz z dekoderem.

W dniu 8.07.2020 o 14:28, Franki napisał:

Witam szanownych Forumowiczów!

Moja aktualna sytuacja:

Pakiet EXTRA+

Carta CAYMAN

WiFi Box+/ SAGEMCOM DSIW74

Cena 44,99 zł./mies.

Obecna 24-miesiączna umowa kończy się w listopadzie.

Chciałbym pozostać w obecnej cenie, ewentualnie zwiększyć miesięczną opłatę do 50 zł/mies.

Czy Waszym w obecnej cenie lub cenie wyższej o 5 zł. można liczyć na coś więcej, poza tym co posiadam obecnie (programy lub wymiana sprzętu)?

Dziękuję za wszelkie cenne wskazówki od Was.

Pozdrawiam

Franki

Witam, czy ma ktoś pakiet EXTRA+ z dekoderem 4K z dyskiem (1T) za 50 zł?

Witam , posiadam pakiet Extra+ z opcją Eleven Sports , w zakładce "Oferty promocyjne" mam opcję na całą paczkę 10x C+ za 30 zł/mc na cały okres umowy. Moje pytanie jest takie ,czy mogę tę opcję w późniejszym terminie swobodnie wyłączyć a następnie za jakiś czas włączyć ponownie ? Czy w momencie jej włączenia a następnie wyłączenia za jakiś czas będę zobowiązany do jakiś dodatkowych opłat ? Pozdrawiam.

Mam:

Extra+ C+ 6x

Mistrzowska Piłka

HBO

Stary Multiroom z  dekoderami Pace i Sagem

całość za 85zł

umowa wypowiedziana ważna jeszcze tydzień.

Proponują za tą samą kasę dołożyć HBO GO, Paramount i inne Nat Geo, wymianę pace na Ultrabox , nie umiem jednak namówić do wymiany Sagemcoma na coś innego...

Czy mam szansę na taką wymianę, cz w ogóle jest na co?

(miałem kilka lat Aston Crypt w TV - powinni coś dołożyć za technologiczne cofnięcie sprzętu w czasie)

Tydzień temu złożyłem wypowiedzenie usług z końcem października. Dzień później dostałem smsa, że pod numerem telefonu będą czekały propozycje. Dziś płacę ok 130 zł i mam wszystko oprócz filmboxa, man packa. Do tego multiroom. Dzwonić czy czekać aż sami zadzwonią? Dodam, że zależy mi na dekoderze 4k w tej samej cenie. Nic więcej.