Jump to content

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Message added by Kirk

UWAGA! Aktualne zestawienie ofert przedłużeniowych znajduje się w tym temacie:

Prosimy zapoznawać się przed zadaniem pytania :)

Recommended Posts

@antek_78 Dobierasz HBO GO i Eleven więc opłaca się brać Superpremium 4K, w którym są już te opcje i dobierasz  Man Pack w opcji wł/wył co wyjdzie 15 zł miesięcznie, co do dekodera to powalcz o 5 zł/m i nie napisałeś czy z dyskiem, czy bez.

Edited by connor07

Napisał chciałby pozostać czyli chyba ma juz PC+.Tym bardziej że pisze że ma mały pakiet za 10 zł i wypowiedzenie wysłane.Chyba nie trudno się domyśleć że ma Start.

2 godziny temu, czerstwy napisał:

Extra+C+ to 79.99 zł+11.90 Eleven+20zł MR.MP przy tej ofercie idzie dostać za free zapewne będą chcieli najem za Ultraboxa choć idzie ugrać za free. A i zapewna aktywacja dekoderów.

Przy aneksowaniu aktywacja jest za free.

41 minut temu, PawelTSW napisał:

89,99 to extra z c+

11,90 eleven 

1 multiroom 0 zł przez rok

2 multiroom + 10 od początku 

Hbo można włączyć za 20 i mieć 3 miesiące gratis

131,89 zł + 5 za dekoder główny 

Po roku 141,89 + 5 za dekodery główny 

Możesz też wziąć superpremium 4k

Dekoder główny masz wtedy za darmo 

139,99 + 10 za multiroom po roku 20

159,99 

Lub zrobić składaka:

Comfort za 9,99 przez 5 miesięcy potem 39,99

Dokupić canal+ za 25 zl 

Dokupić hbo za 20

Dokupić eleven za 11,90

Dokupić Mistrzowska Piłka za 20 lub 30 (wtedy możesz wyłączyć kiedy się skończy Liga mistrzów i(a potem znowu aktywować gdy wróci ) 

Podniesienie do extra za 10 zl

2 multiroom za 10 po roku 20 zł 

Główny dekoder za 5 zł 

Wtedy gdy gra liga mistrzów:

144,90 po 2 latach 154,90

A gdy nie gra liga mistrzów 

114,90 a po 2 latach 124,90 

Taaa, a świstak siedzi i zawija w sreberka.

14 minut temu, PawelTSW napisał:

Mały z c+ hmm

Myślałem że cyfrowy polsat + canal plus Sport 3 i 4 hehe

Im więcej myślisz, tym bardziej błądzisz. 

@antek_78 kolega @czerstwy napisał Ci dobrze, jeśli chodzi o ceny za pakiety i dekoder główny. 

1 godzinę temu, ircios napisał:

Przy aneksowaniu aktywacja jest za free.

Taaa, a świstak siedzi i zawija w sreberka.

Im więcej myślisz, tym bardziej błądzisz. 

@antek_78 kolega @czerstwy napisał Ci dobrze, jeśli chodzi o ceny za pakiety i dekoder główny. 

Znowu ci przypominam, że nie jesteś od pouczania mnie

29 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

Dokładnie tak. 20 zł miesięcznie.

W strefie klienta jest prognoza, która mówi, że kwota miesięczna do zapłaty wzrośnie z 22.5 do 26.5. Nie pisze nic o opłacie 20 zl za dekoder

36 minut temu, PawelTSW napisał:

Znowu ci przypominam, że nie jesteś od pouczania mnie

A ja Ci znowu przypominam, że nie poucza Cię.  Skoro to tak odbierasz to Twój problem. 

A co do pouczenia to nie jedna osoba, próbuje Cię wstawić na odpowiednie tory, a Ty swoje. 

@prawns Zadzwoń na infolinię i dopytaj.

Edited by ircios
1 godzinę temu, prawns napisał:

W strefie klienta jest prognoza, która mówi, że kwota miesięczna do zapłaty wzrośnie z 22.5 do 26.5. Nie pisze nic o opłacie 20 zl za dekoder

Opłata nie jest naliczana choć zgodnie z regulaminem mogą ją naliczać. Trudno powiedzieć z czego to wynika. Może mają bardzo mało abonentów z umowa na czas nieokreślony a z drugiej strony zawsze mają narzędzie, żeby zachęcić do przejścia na umowę oznaczoną.

11 minut temu, mruczek678 napisał:

Witam umowa do końca sierpnia, mam Comfort plus 6 c+ za 59,99, oferta start plus c+10 i dekoder 4k za 45,comfortu za 22,50 niechca dac, jak myślicie czekać do końca? 

W ICA nie masz oferty na Comfort+ ?

• Thanks 1

Myślę, ze każdy udostępniony sprzęt ma swój oddzielny regulamin na jakich zasadach został udostępniony. Np. w moim przypadku ponoszę opłatę za dekoder główny i dodatkowy.Każdy z nich jest zrabatowany a szczegóły określa regulamin.

• Thanks 1
11 minut temu, Pawel napisał:

Opłata nie jest naliczana choć zgodnie z regulaminem mogą ją naliczać. Trudno powiedzieć z czego to wynika. Może mają bardzo mało abonentów z umowa na czas nieokreślony a z drugiej strony zawsze mają narzędzie, żeby zachęcić do przejścia na umowę oznaczoną.

W ICA nie masz oferty na Comfort+ ?

Mam to samo za 59.99

30 minut temu, Pawel napisał:

@prawns ma jeszcze możliwość zdania sprzętu (dodatkowego do multiroomu).

Byłem w takiej samej sytuacji. Zdałem pejsa, a za niedługi czas dobrałem moduł.

• Thanks 1
11 minut temu, ww6 napisał:

@prawns ma jeszcze możliwość zdania sprzętu (dodatkowego do multiroomu).

Byłem w takiej samej sytuacji. Zdałem pejsa, a za niedługi czas dobrałem moduł.

Właśnie dlatego potrzebuje informacji za który dekoder bedzie naliczana opłata na nieoznaczonym. W regulaminie (pdf) mam tylko jedną tabele (załączyłem powyżej) ale brak tam szczegółów czy jest to główny, czy MR. Jeśli byłby to dodatkowy do MR to zrobiłbym tak jak Ty i po problemie

Edited by prawns

Najlepiej zapytaj poprzez formularz kontaktowy, albo na infolinii. U mnie pejs był jako dodatkowy.

Te warunki promocji, które zamieściłeś w swoim poście; pkt.9 jest tam napisane, że możesz ten dekoder zdać po okresie gwarantowanego korzystania (ja zacytowałem ten punkt regulaminu w swoim piśmie do nich) i nie ma co wnikać, czy jest to główny, czy dodatkowy.

Edited by ww6
  • Thanks 1
W dniu 9.08.2020 o 21:24, prawns napisał:

Ktoś pomoże? Jak to rozumieć? Czy będę płacił za dzierżawę sprzętu w okresie nieoznaczonym umowy? W prognozie pokazuje mi podwyżkę z 22.5 na 26.5 (comfort)

lypwuq8knfbd.jpg

@prawns Ten regulamin promocji odnosi się do głównego dekodera, a kwestie sprzętu dodatkowego reguluje regulamin promocji Multiroom. Jednak, to że masz napisane w tym pliku PDF 20 zł/m nie oznacza, że tyle będziesz płacił za ten dekoder, bo jak masz teraz całkowicie za 0 zł/m najem obu dekoderów, to na czasie nieokreślonym tak też powinno zostać. Regulaminy promocji nie były uaktualniane już długo na sprzęt najmowany i stąd takie nieporozumienie. Dlatego najlepiej zaloguj się do Strefy CANAL+ i wejdź w zakładkę "MOJE PŁATNOŚCI", a następnie w zakładkę "PROGNOZA PŁATNOŚCI" i tam sprawdź pozycję "PIERWSZY MIESIĄC OKRESU NIEOZNACZONEGO", w której będzie prognozowana opłata za abonament na czasie nieoznaczonym umowy.

• Thanks 1
3 minuty temu, ww6 napisał:

@lukx95

W mojej umowie ten regulamin warunków promocji akurat dotyczył dekodera dodatkowego jakim był pejs.

@ww6 Miałeś w związku z tym jakiś drugi regulamin promocji, który dotyczyłby głównego dekodera?