Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Kirk

UWAGA! Aktualne zestawienie ofert przedłużeniowych znajduje się w tym temacie:

Prosimy zapoznawać się przed zadaniem pytania :)

Message added by Kirk

Recommended Posts

Ciężko, ale się da.

Posted (edited)

@Sat1i MR Premium już nie ma w ofercie, ale możesz aneksować z nim. Powiedz, że chcesz zejść na jak najniższy pakiet bez Canal + i bez HBO. Potem po aneksowaniu sobie to włączysz i wyjdzie dużo taniej.

Edited by ircios

Pierwsza rozmowa po wypowiedzeniu i taka oferta.

Pace wymieniony na 4k, został Sagecom, ale przynajmniej bez kabli.

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Paramount Play, NAJEM PVR, Najem HD Multiroom
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+5zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 89,99 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

Posted (edited)

ile dekoderów ? jak dwa i 2 karty osobno działające to dla mnie byłoby bdb , więcej mam 2 camele i pace Pvr

Edited by robert451

Jakie teraz propozycje daja dla kogos kto mial extra+ 6c+ mr standard (69.99zl)? Takie jak w przyklejonym poscie czy cos sie zmienilo?

Jak się coś zmieni to tam też sie zmieni.

6 godzin temu, ircios napisał:

W tym abonamencie masz ukrytą opłatę za dekoder lub C+4k. 

Yyy... Dlaczego tak uważasz? Pani powiedziała, że jak zaakceptuję tę ofertę, to będę mógł wymienić mediaboxa na dekoder 4K z dyskiem , bez żadnych kosztów. Najem dekodera 4k będzie za 0 zł (teraz płacę 5 zł za mediaboxa), Canal+4K też ma być bez dodatkowych opłat. Jest inaczej?

Wystarczy np.podnieść cenę za pakiet o 10. Powiedzieć że dekoder jest za 0. Jest rabat 10 na dekoderze, ale jak ktoś nie czyta co i za ile dostaną, to akceptuje ofertę droższą o 10. Ważne, że dekoder za free :-D

A operator dostał tak czy siak kwotę na którą liczył. 

12 minut temu, ircios napisał:

Wystarczy np.podnieść cenę za pakiet o 10. Powiedzieć że dekoder jest za 0. Jest rabat 10 na dekoderze, ale jak ktoś nie czyta co i za ile dostaną, to akceptuje ofertę droższą o 10. Ważne, że dekoder za free :-D

A operator dostał tak czy siak kwotę na którą liczył. 

A jaką cenę za pakiet mam podniesioną?

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Paramount Play, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem MediaBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 101,89
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

Extra+ z C+ (10) za 79,90 - chyba taniej nie dają?, C+4K UHD za 0 zł, eleveny za 11,90, Multiroom standard za 10 zł...

I zapewne opłatę za MR dało się zbić i trochę żałuję, że zapomniałem o to powalczyć.

Mogę jeszcze zrezygnować z tej oferty (tyle, że wypowiedzenie już wycofane), więc nie wiem czy warto, czy jest szansa ,że zaproponują mi coś lepszego...

Jak MR miałeś do tej pory płatny (czyli nie pocyfrowy), to opłaty miesięcznej za niego nie zbijesz (aktywację może i by się udało). Ogólnie bardzo dobra oferta (zwłaszcza dekoder 4k z dyskiem i kanałem C+4k za 0zł).

• Thanks 1

@Sponge_Bob Bierz śmiało. U mnie starość nie radość. Nie zauważyłem Eleven ;-)

• Thanks 1

5 godzin temu, NobelM napisał:

Jak MR miałeś do tej pory płatny (czyli nie pocyfrowy), to opłaty miesięcznej za niego nie zbijesz (aktywację może i by się udało). Ogólnie bardzo dobra oferta (zwłaszcza dekoder 4k z dyskiem i kanałem C+4k za 0zł).

5 godzin temu, ircios napisał:

@Sponge_Bob Bierz śmiało. U mnie starość nie radość. Nie zauważyłem Eleven ;-)

Dzięki za wyjaśnienie i pomoc. W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak aktywować tę ofertę. Pozdrawiam 🙂

Umowa do 31.08 polecacie dzwonic? Czy czekac na kontakt, aktualnie w tym miesiacu byl jeden telefon od Nich. 

Czekać na kontakt.

Umowa do końca sierpnia, obecnie było Extra+ z Canal+, HBO, MMP, UltraBox+ 4K z dyskiem i MR Cyfra+ za 129.99zł.

Umowa przedłużona na warunkach: Extra+, cała paczka Canal+ wraz z 4K, kolekcja Fox Play, National Geographic Play, Paramount Play,  UltraBox+ 4K z dyskiem(5zł), MR Cyfra+, za 84,99zł.

Dodatkowo: 5mc Cinemax, 2mc HBO, 1mc MMP i Filmbox.  Interesował mnie pakiet Extra z Canal+, także chyba cena w porządku na obecne czasy.  😉

Posiadam 2x sagemcom. Czy mogę zdać jeden z nich i zostawić gołego camela jak okres minimalny umowy dobiegnie konca i przejdzie na nieokreślony?

19 godzin temu, Rado90 napisał:

Umowa do 31.08 polecacie dzwonic? Czy czekac na kontakt, aktualnie w tym miesiacu byl jeden telefon od Nich. 

Poproś o kontakt telefoniczny  przez formularz ja tak zrobiłem i dostałem to co chciałem.

9 godzin temu, prawns napisał:

Posiadam 2x sagemcom. Czy mogę zdać jeden z nich i zostawić gołego camela jak okres minimalny umowy dobiegnie konca i przejdzie na nieokreślony?

Jak przejdzie na czas nieokreślony to możesz zdać dekoder.

• Thanks 1

Posted (edited)
6 minut temu, ircios napisał:

Jak przejdzie na czas nieokreślony to możesz zdać dekoder.

Dzięki. Główny czy Multiroom. Czy nie ma znaczenia? Nie będą wymagać, żeby oddać też kartę?

Edited by prawns

Bez różnicy który. Nie rezygnujesz przecież z MR, to karta zostanie.

• Thanks 1

Witam może źle może dobrze ale przyjąłem taka ofertę ( nie będę w styczniu się bil o przysłowiowe 5zl albo dwa kanały więcej których i tak nie oglądam) myślałem nad startem plus to co mam ale dwie córki małe i bajek w starcie jaj na lekarstwo.

Extra 10c+

HBO I HBO GO na 24 miesiące

Mistrzowska Piłka za 0 zł do końca umowy 

3 kolekcję Vod- Fox, Discovery, paramount Play.

Dekoder Wifi Premium box

Razem co miesiąc 84.99zl. Dzięki za pomoc koledzy i powodzenia w negocjacjach. To co chciałem mam i w kwocie którą Max mogę dac za tv :)

• Like 1

Mam w strefie abonenta oferte na pakiet Superpremium 4k... teraz pytanie, gdzie można sprawdzić szczegóły tej oferty. Jest tylko cena, okres do kiedy będzie obowiązywać. Nie ma nigdzie szczegółów typu... czy multiroom w cenie, czy Canal+ 4k w cenie. Dodam tylko, że mam jeszcze ważną umowę przez 10 miesięcy na Nowy Start+, a do tego pełny pakiet Canal+, HBO z GO, Eleven i Mistrzowska Piłka

Posted (edited)

Cena taka jak podana + dekodery tyle ile płacisz. 

4k  w tej cenie. 

Od kiedy to niby multiroom w cenie? :D

Edited by PawelTSW

za dekodery teraz nic nie płacę i multiroom za darmo. Fakt faktem że na starych kartach. Stąd pytanie