Jump to content

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Message added by Kirk

UWAGA! Aktualne zestawienie ofert przedłużeniowych znajduje się w tym temacie:

Prosimy zapoznawać się przed zadaniem pytania :)

Recommended Posts

12 godzin temu, kkooccuurr napisał:

Witam, 

Otrzymałem poniższą ofertę. Czy da się z niej coś jeszcze wycisnąć czy to już max w tej cenie?

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Paramount Play, NAJEM PVR
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 82,50 zł 24 m, a po tym okresie 91,50 zł/m dla Abonentów (05/20) L, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 82,5 

Dzięki za pomoc!

Czy ktoś pomoże? Dziękuję! 

Masz tu setki odpowiedzi ile kosztuje ten zestaw E+ z 10 C+.  Masz u góry zestawienie przypięte.  Wszędzie jest napisane 79,99. Chcesz to wyciagnij 2,50

• Like 1
2 godziny temu, kkooccuurr napisał:

Czy ktoś pomoże? Dziękuję! 

Ja bym brał, tak jak napisano można ugrać góra 2,5pln...wielu marzy o takiej ofercie z dekiem za 0pln i HBO GO w cenie...w tym ja :)

Koniec umowy 31.08 Dzisiaj telefon z Krakowa (DUK). Wynegocjowałem taką ofertę. Zamiana mediaboxa na dekoder 4K z dyskiem zrabatowane do 0zł (płaciłem 5 zł). Po zaakceptowaniu umowy w mailu, mam udać się do salonu gdzie wymienią mi dekoder + HBO z HBO Go do 31.01 gratis, + Filmbox do września. Akceptować? (musiałem wycofać wypowiedzenie) To dobra oferta? Czy się pośpieszyłem?

Drogi Abonencie,

dziękujemy za ponowne wybranie oferty Platformy CANAL+.
Poniżej przedstawiamy szczegóły uzgodnionej telefonicznie oferty.

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Paramount Play, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem MediaBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 101,89
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

Witam. Umowa do 31.08.2020

W chwili obecnej posiadam Extra+ z canal+(69,99zł), Hbo z Hbo go(20,00zł) i multiroom premium(20,00 zł). Za to płacimy 109,99 zł.

Umowa wypowiedziana z miesiąc temu i wszystkie rozmowy z konsultantem kończą się tym że nic więcej nie można ściągnąć z ceny z tych pakietów, ewentualnie zejście na comfort+ (za 99,99 za wszystko) lub start+ (za 79,99)

Zależy nam na pozostawieniu Multiroom Premium (oglądanie nagrań na drugim telewizorze) oraz na Canal+ z HBO GO.  Dziś dostaliśmy telefon i tylko taka propozycja:

Drogi Abonencie,    
zgodnie z prośbą, przesyłamy propozycję usług na dzień 6 sierpnia 2020, z których możesz skorzystać.
PROPONOWANE USŁUGI:    
Nowy Start+

CANAL+

HBO

HBO GO
PROPONOWANE PROMOCJE:    
Nowy Start+ 14,99 zł 24 m, a po tym okresie 18,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L

CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów

HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów
CZAS TRWANIA UMOWY:

OPŁATA ZA PIERWSZY
MIESIĄC USŁUG:
Do 31 sierpnia 2022
79,99    ZŁ/MIES
Cena po rabacie 5 zł/mies.
za zgody marketingowe

Czy coś można jakoś urwać za Multiroom Premium? (Standard nie wchodzi w rachubę)

Prawie zerowe szanse na zrabatowanie multiroom premium. Z pakietu też ciężko coś urwać będzie. Najwyżej Start za 9,90 ale i tak przy zejściu z wyższego pakietu może być ciężko. 

@Sat1i MR Premium już nie ma w ofercie, ale możesz aneksować z nim. Powiedz, że chcesz zejść na jak najniższy pakiet bez Canal + i bez HBO. Potem po aneksowaniu sobie to włączysz i wyjdzie dużo taniej.

Edited by ircios

Pierwsza rozmowa po wypowiedzeniu i taka oferta.

Pace wymieniony na 4k, został Sagecom, ale przynajmniej bez kabli.

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Paramount Play, NAJEM PVR, Najem HD Multiroom
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+5zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 89,99 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
6 godzin temu, ircios napisał:

W tym abonamencie masz ukrytą opłatę za dekoder lub C+4k. 

Yyy... Dlaczego tak uważasz? Pani powiedziała, że jak zaakceptuję tę ofertę, to będę mógł wymienić mediaboxa na dekoder 4K z dyskiem , bez żadnych kosztów. Najem dekodera 4k będzie za 0 zł (teraz płacę 5 zł za mediaboxa), Canal+4K też ma być bez dodatkowych opłat. Jest inaczej?

Wystarczy np.podnieść cenę za pakiet o 10. Powiedzieć że dekoder jest za 0. Jest rabat 10 na dekoderze, ale jak ktoś nie czyta co i za ile dostaną, to akceptuje ofertę droższą o 10. Ważne, że dekoder za free :-D

A operator dostał tak czy siak kwotę na którą liczył. 

12 minut temu, ircios napisał:

Wystarczy np.podnieść cenę za pakiet o 10. Powiedzieć że dekoder jest za 0. Jest rabat 10 na dekoderze, ale jak ktoś nie czyta co i za ile dostaną, to akceptuje ofertę droższą o 10. Ważne, że dekoder za free :-D

A operator dostał tak czy siak kwotę na którą liczył. 

A jaką cenę za pakiet mam podniesioną?

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Paramount Play, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem MediaBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 101,89
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

Extra+ z C+ (10) za 79,90 - chyba taniej nie dają?, C+4K UHD za 0 zł, eleveny za 11,90, Multiroom standard za 10 zł...

I zapewne opłatę za MR dało się zbić i trochę żałuję, że zapomniałem o to powalczyć.

Mogę jeszcze zrezygnować z tej oferty (tyle, że wypowiedzenie już wycofane), więc nie wiem czy warto, czy jest szansa ,że zaproponują mi coś lepszego...

Jak MR miałeś do tej pory płatny (czyli nie pocyfrowy), to opłaty miesięcznej za niego nie zbijesz (aktywację może i by się udało). Ogólnie bardzo dobra oferta (zwłaszcza dekoder 4k z dyskiem i kanałem C+4k za 0zł).

• Thanks 1
5 godzin temu, NobelM napisał:

Jak MR miałeś do tej pory płatny (czyli nie pocyfrowy), to opłaty miesięcznej za niego nie zbijesz (aktywację może i by się udało). Ogólnie bardzo dobra oferta (zwłaszcza dekoder 4k z dyskiem i kanałem C+4k za 0zł).

5 godzin temu, ircios napisał:

@Sponge_Bob Bierz śmiało. U mnie starość nie radość. Nie zauważyłem Eleven ;-)

Dzięki za wyjaśnienie i pomoc. W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak aktywować tę ofertę. Pozdrawiam 🙂