Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Kirk

UWAGA! Aktualne zestawienie ofert przedłużeniowych znajduje się w tym temacie:

Prosimy zapoznawać się przed zadaniem pytania :)

Message added by Kirk

Recommended Posts

Oferta CA to oferta Credit Agricole.

Posted (edited)

Obecnie posiadam: Comfort 22,5 zł,  Canal+ (10) 25 zł, Dopełnienie do Extra 10 zł, WifiBox 2 zł. 

Padła propozycja tego samego (2 miesiące za darmo dopełnienie do Extra, potem negocjacje) + wymiana na dekoder 4K z dyskiem za 5 zł miesięcznie, odmówiłem.

Stwierdziłem, że cenowo zejdę najniżej jak się da czyli:

Comfort 22,5 zł, Dopełnienie do Extra za darmo na 1 miesiąc (później negocjacje), odmówiłem Canal+ za 25 zł, gdyż stwierdziłem, że będzie to później kartą przetargową do wynegocjowania Dopełnienia do Extra za 10 zł na cały okres trwania umowy. Udało się natomiast zejść całkowicie z opłaty za dekoder WifiBox - 0 zł. Za 2 lata pewnie się uda wyszarpać jakiś inny w tej samej cenie.

07ln7qbwnjfc.png

Edited by rotter

3 godziny temu, Jax napisał:

Oferta CA to oferta Credit Agricole.

Też to polecam, właśnie mi się kończy... :( przez rok extra z canalami, hbo go i elevenami wychodziło po 67pln...

Jak już jesteśmy przy bankach,to czy jest jakaś nowa promocja w której zwracają kasę za opłatę abonamentu?Mnie też już się kończy CA.

1 godzinę temu, czarek007 napisał:

Jak już jesteśmy przy bankach,to czy jest jakaś nowa promocja w której zwracają kasę za opłatę abonamentu?Mnie też już się kończy CA.

Dalej mają z CA, więc nie skorzystamy...

Posted (edited)

Mam ofertę comfort z canal wszystkie za 59.9 plus dekoder 4kzdyskiem za 5zl.Czy mogę to wyrwać taniej.Wczesnej ekstra .6 canal plus i dekoder pace za 69.9 Umowa do końca sierpnia.

W dniu 16.07.2020 o 20:16, tektyw85 napisał:

Edited by Goto

W dniu 29.07.2020 o 08:37, ircios napisał:

Żadnej opłaty aktywacyjnej przy aneksowaniu  kolega @drozol nie poniesie. Jak przy głównym dekoderze i dodatkowych.  

@ircios Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem.

Dla przypomnienia mam w tej chwili 2 cameleony (1pace) wypowiedznie do końca miesiąca na razie 2 telefony miałem.

Chciałbym wziąć 6 dekodrów do multiroomu. 

1. Czyli rozumiem że zdaję karty i Pace i dostaje nowe dekodery?

2. Ludzie którzy dzwonili twierdzili że absolutnie nie da się wziąć dekoderów bez aktywacji (49 za szt). Rozumiem że jednak się da się nie płacić tej aktywacji ? 

3. A jak z opłata za multiroom - realne jest aby np płacić po 10 zł tylko za 4 dekodery czy marne szanse ?

4. Często piszecie żeby nie dać sobie wciśnąć multi od nc+. Rozumiem że chodzi o możliwość używania na własnym sprzęcie czy jest jeszcze coś co powoduję że MR po cyfrze jest lepszy od tego z NC+?

Posted (edited)

Na część pytań opdowiem Ci:

Ad. 1 dostaniesz nowe dekodery i nowe karty. 

Ad. 4. Dekodery muszą być połączone w sieć lan, gdyż raz na kilkanaście dni sprawdzają połączenie z głównym dekoderem g jeśli nie znajdą, blokują się i nie można oglądać tv - trzeba je odblokować kartą lub połączyć ponownie w sieć. W cyfrze multiroom masz niezależny. 

Edited by PawelTSW

@drozol Przy aneksowaniu 0 aktywacji. Być może jeden lub więcej dostaniesz za free miesiecznie, jesli chodzi o MR. Ja ponad rok temu w trakcie trwania umowy trafiłem na promo operatora. Aktywacja dekodera dodatkowego 0 i przez 6m. 0. Wcześniej przez 3 miesiące bezskutecznie ich gnębiłem aby zrezygnowali z aktywacji 99,99. Więc ich olałem, ale szczęśliwie promocja sie trafiła.

46 minut temu, drozol napisał:

@ircios Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem.

Dla przypomnienia mam w tej chwili 2 cameleony (1pace) wypowiedznie do końca miesiąca na razie 2 telefony miałem.

Chciałbym wziąć 6 dekodrów do multiroomu. 

1. Czyli rozumiem że zdaję karty i Pace i dostaje nowe dekodery?

2. Ludzie którzy dzwonili twierdzili że absolutnie nie da się wziąć dekoderów bez aktywacji (49 za szt). Rozumiem że jednak się da się nie płacić tej aktywacji ? 

3. A jak z opłata za multiroom - realne jest aby np płacić po 10 zł tylko za 4 dekodery czy marne szanse ?

4. Często piszecie żeby nie dać sobie wciśnąć multi od nc+. Rozumiem że chodzi o możliwość używania na własnym sprzęcie czy jest jeszcze coś co powoduję że MR po cyfrze jest lepszy od tego z NC+?

Na moim przykładzie mogę potwierdzić że można mieć conajmniej jeden MR za 0zł. Posiadam główny dek i 3 dodatkowe za 20zł 

Witam, 

Otrzymałem poniższą ofertę. Czy da się z niej coś jeszcze wycisnąć czy to już max w tej cenie?

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Paramount Play, NAJEM PVR
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 82,50 zł 24 m, a po tym okresie 91,50 zł/m dla Abonentów (05/20) L, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 82,5 

Dzięki za pomoc!

W dniu 12.07.2020 o 22:32, luuukasz napisał:

Cześć

Mam extra+ z multiroomem na kartach po cyfrze, czyli Pace + sagem za kwote 44.99zł

jest szansa ze dadzą mi to samo w tej cenie?

Może coś niżej?

umowa do końca września, wypowiedzenie złożone

w systemie mam ofertę za 44,99zł ale zyczą sobie dodatkowo 10zł za multiroom,

czekam na telefon z ich strony, na tą chwile nie dzwonią

W ICA mam możliwość przedłużenia umowy i propozycja to (z tych co mnie interesują):

comfort+ 22,50 (2 miesiące za 0zł HBO i GO) lub

extra+ 44.99 (5 miesięcy za 0zł HBO i GO)

i wymiana dekodera 4K za 0zł + 10zł opłaty miesięcznej za użytkowanie z dyskiem 1TB.

Czy do tych pakietów jest możliwość wynegocjować niższą opłatę za dekoder (tak jak podajecie w granicach 5zł)?

Jest to kolejna umowa, na razie bez wypowiedzenia. Zakończenie październik 2020. 

Skoro tak jest podane to chyba oczywiste, że za 5 można dostać ten dekoder.

12 godzin temu, kkooccuurr napisał:

Witam, 

Otrzymałem poniższą ofertę. Czy da się z niej coś jeszcze wycisnąć czy to już max w tej cenie?

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Paramount Play, NAJEM PVR
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 82,50 zł 24 m, a po tym okresie 91,50 zł/m dla Abonentów (05/20) L, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 82,5 

Dzięki za pomoc!

Czy ktoś pomoże? Dziękuję! 

Masz tu setki odpowiedzi ile kosztuje ten zestaw E+ z 10 C+.  Masz u góry zestawienie przypięte.  Wszędzie jest napisane 79,99. Chcesz to wyciagnij 2,50

• Like 1

2 godziny temu, kkooccuurr napisał:

Czy ktoś pomoże? Dziękuję! 

Ja bym brał, tak jak napisano można ugrać góra 2,5pln...wielu marzy o takiej ofercie z dekiem za 0pln i HBO GO w cenie...w tym ja :)

Koniec umowy 31.08 Dzisiaj telefon z Krakowa (DUK). Wynegocjowałem taką ofertę. Zamiana mediaboxa na dekoder 4K z dyskiem zrabatowane do 0zł (płaciłem 5 zł). Po zaakceptowaniu umowy w mailu, mam udać się do salonu gdzie wymienią mi dekoder + HBO z HBO Go do 31.01 gratis, + Filmbox do września. Akceptować? (musiałem wycofać wypowiedzenie) To dobra oferta? Czy się pośpieszyłem?

Drogi Abonencie,

dziękujemy za ponowne wybranie oferty Platformy CANAL+.
Poniżej przedstawiamy szczegóły uzgodnionej telefonicznie oferty.

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Paramount Play, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem MediaBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 101,89
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

W tym abonamencie masz ukrytą opłatę za dekoder lub C+4k. 

Teraz ma doliczoną opłatę za dekoder. Jak wymieni, będzie wszystko ok. Oferta dobra. 

• Thanks 1

Witam. Umowa do 31.08.2020

W chwili obecnej posiadam Extra+ z canal+(69,99zł), Hbo z Hbo go(20,00zł) i multiroom premium(20,00 zł). Za to płacimy 109,99 zł.

Umowa wypowiedziana z miesiąc temu i wszystkie rozmowy z konsultantem kończą się tym że nic więcej nie można ściągnąć z ceny z tych pakietów, ewentualnie zejście na comfort+ (za 99,99 za wszystko) lub start+ (za 79,99)

Zależy nam na pozostawieniu Multiroom Premium (oglądanie nagrań na drugim telewizorze) oraz na Canal+ z HBO GO.  Dziś dostaliśmy telefon i tylko taka propozycja:

Drogi Abonencie,    
zgodnie z prośbą, przesyłamy propozycję usług na dzień 6 sierpnia 2020, z których możesz skorzystać.
PROPONOWANE USŁUGI:    
Nowy Start+

CANAL+

HBO

HBO GO
PROPONOWANE PROMOCJE:    
Nowy Start+ 14,99 zł 24 m, a po tym okresie 18,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L

CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów

HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów
CZAS TRWANIA UMOWY:

OPŁATA ZA PIERWSZY
MIESIĄC USŁUG:
Do 31 sierpnia 2022
79,99    ZŁ/MIES
Cena po rabacie 5 zł/mies.
za zgody marketingowe

Czy coś można jakoś urwać za Multiroom Premium? (Standard nie wchodzi w rachubę)

Prawie zerowe szanse na zrabatowanie multiroom premium. Z pakietu też ciężko coś urwać będzie. Najwyżej Start za 9,90 ale i tak przy zejściu z wyższego pakietu może być ciężko. 

Mam pakiet extra z canalami, czy przy multiroom da zejsc na pakiet start z canalami.