Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Kirk

UWAGA! Aktualne zestawienie ofert przedłużeniowych znajduje się w tym temacie:

Prosimy zapoznawać się przed zadaniem pytania :)

Message added by Kirk

Recommended Posts

Cześć,

Jeżeli pakiet Extra przejdzie na czas nieoznaczony to czy po tym można do niego dobrać pakiet C+? Ile to będzie kosztować?

80 zł

Posted (edited)

Za sam pakiet C+ na czas nieoznaczony?

Jeśli Extra jest na nieoznaczony to czy można do niego dobrać pakiet C+ lub HBO np. na 24mc? Ile w takim przypadku takie pakiety mogą kosztować? C+ 30zł? HBO z HBO Go 25?

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Tylko w standardowych cenach.

Jak  chcesz  dobrać opcje na czas określony  jak nie masz umowy na czas  nieokreślony?😂

Może sobie włączyć w standardowych cenach i trzymać przepłacając w nieskończoność :-D

Teraz, czerstwy napisał:

Jak  chcesz  dobrać opcje na czas określony  jak nie masz umowy na czas  nieokreślony?😂

Jeśli zrezygnuję z glownej umowy na Extra, na czas nieokreślony to za pakiety, które były dobrane na czas określony zapłacę za ewentualnie pozostały okres.

Posted (edited)

Propozycja: Comfort 22,5, Canal+ (10) 25 zł, Dopełnienie do Extra na 2mc, Dekoder 4K z dyskiem 5 zł.

Obecnie mam to samo, tylko, że posiadam dekoder WifiBox za 2 zł.

Pani dzwoniła do mnie 1,5 tyg temu i oznajmiła, że w ostatnim miesiącu trwania umowy będzie możliwy dekoder 4k bez dysku za 0 zł.

Czy jest to możliwe, że dekoder będzie bezpłatny czy brać to co proponują obecnie?

Edited by rotter

@rotter Dają dekoder 4 k bez dysku za 0zł ,tylko się dowiedz ,czy nie dadzą Ci aktywacji,bo lubią na tym doić klientów.

Hej,

Umowa do końca września i już w piątek pierwszy telefon od konsultanta z C+ z propozycja przedłużenia umowy. W tej chwili mam :

Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO,, Eleven Sports, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Najem WiFi Premiumbox+ ( w sumie 4 dekodery ) płacę 134,98

Nowa propozycja to :

Wybrane usługi

Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CINEMAX, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, History HD_H2, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Paramount Play, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł

Wybrane promocje
Extra+ z CANAL+ 84,99 zł 24 m, a po tym okresie 93,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Cinemax 8 zł/m dla Abonentów (04/20), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów,
HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów

Czas trwania umowy(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 142,88  zł

Proszę o informacje od szanownych kolegów co i ile można ugrać Extra (najlepiej ile rabatu). Pani mnie przekonywała dodatkami ( Cinemax , Filmbox , Nat Geo Play, Paramount Play oraz H2 i History).

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

• Like 1
  • Confused 1

Cześć,
Proszę Was o info czy Extra, Canal+ (10), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł na 5 m, Fox Play, Nat Geo Play, Multiroom Standard, wymiana WiFiPremiumBox na UltraBox 4k z dyskiem 1TB za 0 zł bez aktywacji - całość za 84,99 zł to dobra oferta? 
Dzięki.

Po pierwszej złożonej propozycji, która była bardzo słaba (uboższa oferta w cenie ponad 20 zł droższej niż teraz), czym prędzej poszedłem złożyć wypowiedzenie. Już jestem po pierwszym telefonie po wypowiedzeniu i widzę że tym razem chyba się nie dogadamy. Padła co prawda propozycja Superpremium+ 4K za 109,99 ale już nie mają dla mnie Man Packa za 5zł jak przy ostatnim przedłużaniu umowy no i 15zł czynszu za dekoder 4K nie chcą odpuścić. Przecież już dwa lata za niego płaciłem, a nowi klienci dostają go od razu za 0zł. Dziwił mnie ten opór z czynszem, zwłaszcza, że jestem zainteresowany poszerzeniem oferty o dodatkowy multiroom za kolejne 10zł oraz Netflix. Sumarycznie będzie więc i tak sporo więcej niż teraz płacę. Ale mój warunek to obniżenie czynszu do 0zł. Zostało mi już mniej niż 3 mies. do końca. Co myślicie? Aha no i mam pytanie czy ten Netflix za 43zł to wersja na 2 czy 4 osób?

Myślimy, że blisko 3 miesiące do końca umowy, to bardzo dużo czasu. A czy uda się zejść z opłatami za dekoder 4k z 15zł na 0zł? Może być ciężko, ale trzeba próbować. Osobiście też schodziłem z opłatą za deka półtora roku temu i udało mi się wynegocjować jedynie zejście o 5zł (15zł - > 10zł). A że miałem kanał C+4k za 0zł, to stwierdziłem że 10zł w sumie za te 2 rzeczy jest akceptowalne (półtora roku temu).

A może łatwiej wynegocjować dodatkowy multiroom za 0zł zamiast zejścia z czynszu za główny dekoder? Interesuje mnie też kwestia Netflixa, bo na samych początkach tej usługi na platformie, jakiś konsultant mówił, że do pakietu Superpeemium można za 43 zł dokupić opcję, która normalnie na stronie Netflixa kosztuje 52zł czy to jest błędna informacja?

Myślę, że może udać się zejść z czynszu z 15 zł na 5 zł. Na czynsz 0 zł bym raczej nie liczył.

Posted (edited)

@jupiter  

Witaj dekoder 4K za darmo jak i podobna oferta do twojej to Superpremium+ 4K 109,99 plus dodatkowo Cinemax od 0 do 10 , Mistrzowska piłka 0  

History,H2,SportKlub+,Fihtbox,Adventure 5zł ale bez Hustler HD pełny zestaw erotyki w Multi men pack za 15 w włącz wyłącz 

Netflix 43 (2 Ekrany HD + 9zł za4 ekrany + 4K ) = 52 złote 

Teraz dla nowych dają multiroom na rok za 0 nie wiem jak obecni 

tu masz nr do centrum promocji PC+ 12 294 78 79

Pozdrawiam Adam :)

Edited by ADUSIEK XPS 5
  • Confused 1

Jeśli chce złożyć wypowiedzenie w punkcie, to muszę mieć wydrukowane czy mają tam jakiś druczki?

@kleyo

Mają gotowy formularz tylko podajesz kiedy kończysz umowę i powód a i zabierz dowód ze sobą 

Ps.: takie wypowiedzenie od razu  jest w systemie

Pozdrawiam Adam :) 

W dniu 28.06.2020 o 12:36, kingofsouth napisał:

Czy ktoś z was drodzy forumowicze przedłużał umowę i brał pakiet Vip+Max/Vip+Max z Netflix?

Ja w trakcie umowy wziąłem VIP+MAX 4K ZA 229,99 + Multiroom 10 zł dekoder 4K 0 ZŁOTYCH

Pozdrawiam Adam 

• Like 1
  • Sad 1

Witam,

faktycznie dostajecie oferty przedłużenia z Superpremium+ 4k za 109,99 ??  Mi się nie udało.

Obecnie posiadam:

Superpremium+  129,99

Eleveny  15,90

MR x4  40,00

Razem:  185,89

Proponują:

Superpremium+ 4k  139,99

MR x4  40,00

Razem: 179,99

Umowa do końca lipca, wypowiedzenie złożone.

Telefon po złożonym wypowiedzeniu i nadal proponują Superpremium+ 4k za 139,99

19 godzin temu, jupiter napisał:

...no i 15zł czynszu za dekoder 4K nie chcą odpuścić. Przecież już dwa lata za niego płaciłem, a nowi klienci dostają go od razu za 0zł.

5 zł za dekoder 4k z dyskiem to nie jest zła cena, nawet jeśli bez c+4k. Owszem zdarzają się oferty za 0, ale trzeba mieć w poprzedniej umowie zrabatowaną do zera opłatę za dekoder.

16 godzin temu, jupiter napisał:

A może łatwiej wynegocjować dodatkowy multiroom za 0zł zamiast zejścia z czynszu za główny dekoder? Interesuje mnie też kwestia Netflixa, bo na samych początkach tej usługi na platformie, jakiś konsultant mówił, że do pakietu Superpeemium można za 43 zł dokupić opcję, która normalnie na stronie Netflixa kosztuje 52zł czy to jest błędna informacja?

No jeśli konsultant proponował Netflix max za 43zl, to chyba tak sprzedają. Ale może warto dopytać czy umowa na netflix może być rozwiązana w dowolnym momencie bez dodatkowych opłat.

Netflix bez zobowiązania ma tę zaletę, że po obejrzeniu interesujących pozycji mozna wyłączyć i poczekać kilka miesię aż znów się coś uzbiera do oglądania.

@rafluk75 Superpremium 4k za 109,99 i szansa na jeden MR za free Za całość 139,99. 

@arzak Masz rację.  Wiązać się umową na Netflix bez rabatu jest bez sensu. 

• Like 1

Posted (edited)

Witam

Kończy mi się umowa z końcem lipca. Wypowiedzenie wysłane kilka tyg temu. Dzisiaj dzwonili z DUK. Interesuje mnie superpremium 4K z wymianą dekodera na 4K. Umowa po Cyfrze + 

Teraz jest opcja Extra + z canal +, hbo 

to co chciałbym posiadać

Superpremium 4K pełen pakiet 

Eleveny 

liga mistrzów 

hbo

multiromm standard (do teraz płaciłem za sam najem 1 dekodera 10zł)

dzisiaj proponowali w cenie 119,99 na 24 miesiące bez mistrzowskiej piłki :(

nic niego mnie nie interesuje 

jaką kwotę można uzyskać ?

Pozdrawiam

Dawid 

Edited by dawcz