Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Kirk

UWAGA! Aktualne zestawienie ofert przedłużeniowych znajduje się w tym temacie:

Prosimy zapoznawać się przed zadaniem pytania :)

Message added by Kirk

Recommended Posts

Posted (edited)

Nie ma takich ofert. Jak masz Comfort za 2 dychy czy E+ za 45 to w takiej cenie możesz przedłużyć ×24m. W zestawieniu, z którym pewnie się zapoznałeś masz podane oferty.

Edited by ircios

Posted (edited)

Witam

prosze o opinie czy taka oferta jest dobra:

extra + canal plusy + eleven + mistrzowska pilka + multiroom + wifi prem box (obecnie wifi box)

stala oplata 101,99 do konca umowy

dziekuje za pomoc

Edited by Barti
Połączono ze sobą dwa wątki. Wątek o tej tematyce już istnieje w niniejszym dziale forum. Nie dublujemy wątków.

Posted (edited)

@luksz

HBO na 5 m. za free by się zdało oraz Fox i NG Play za 0 na całą umowę. Jeśli Twoja oferta zawiera 10C+ to super cena.

@szunaj 3 różne ceny to 3 różne posty :-D

Edited by ircios
  • Haha 1

Kończy mi się umowa, wypowiedzenie złożone. Dzwonili ale nie miałem zbytnio czasu wiec ofertą się jeszcze nie pochwalę.

Obecnie mam WifiBoxa orientuje się ktoś czy jest możliwość zmiany na nowy moduł CI+?

Konsultanci twierdzą, że moduły tylko dla nowych...

Posted (edited)
4 godziny temu, ircios napisał:

Nie ma takich ofert. Jak masz Comfort za 2 dychy czy E+ za 45 to w takiej cenie możesz przedłużyć ×24m. W zestawieniu, z którym pewnie się zapoznałeś masz podane oferty.

Mało wiesz...4 lata temu były takie oferty ,2 lata temu były i teraz nie będzie?Mam 2 umowy goły  comfort 17,49(3 x 0 ,21 x 19,99) i goły extra 39,36  (3 x 0 i 21 x 44,99)tzn tyle płacę.

Zapoznałeś? Jestem kobietą!

Edited by Barti
Nie KRZYCZYMY na forum. Proszę nie używać Caps Lock podczas pisania postów.

Teraz będzie sukcesem jak dostaniesz Comfort za 19.99 zł i płatne przez 24 miesięce.

Posted (edited)

A najbardziej realne to 22,50. Ja mam umowę na comfort do końca grudnia w cenie 19,90. W ICA już  jest oferta przedłużenia za 22,50 i obawiam się, ze będzie trudno zachować dotychczasową cenę.

Może jakiś bank znowu mnie wspomoże ;)

Edited by Pawel

To rzeczywiście straszne gdy z 19,90 zrobi się 22,50 

Panie premierze jak żyć?? 

8@MikaaaPika Tak. Mało wiem. A właściwie nic nie wiem, w sumie do teraz nic nie wiedziałem, ale tylko tego co masz w pakieciecie za ile.  Czy przez te 2 lata spotkałeś taką ofertę tutaj?

Skoro masz na fakturze za ostatnie 3 miesiące opłatę 19,99 na jednej umowie, a na drugiej 44,99 , to te kwoty to absolutne minimum jakie zapłacisz po przedłużeniu. Na dzień dzisiejszy nie ma takich ofert o których wspominasz, o czym się pewnie dowiedziałeś w tym  temacie śledząc go przez ostatnie 2 lata. Nie wspomnę o zestawoeniu ofert, które mówią jasno i klarownie co i za ile jest.

@Pawel Spokojnie. Do końca grudnia dużo czasu. Dobrze wiesz, że w Strefie Canal+ zawsze na tyle miesiecy przed końcem jest drożej. Złożysz wypowiedzenie, to ta oferta zniknie. Mi z końcem lutego się kończy Comfort za 19,99 I mam zamiar kontynuować w tej samej cenie.

Witam szanownych forumowiczów. Posiadam obecnie do połowy sierpnia pakiet extra +6xC+ za 79.99 do tego Multiroom za 10zł i najem dekodera 5 zł. Eleveny za 0 zł. Zaczynają już do mnie często wydzwaniaćale ich oferty są irracjonalne. Generalnie oglądam tylko piłkę ( canal+) do tego tvn turbo, discovery i w zasadzie nic więcej. Od filmów mam Netflixa. Co proponujecie? Bić się ostro o cenę pakietu extra czy może skonfigurować to jakoś inaczej. Wiadomo. Ma być taniej

Jak już to do końca sierpnia umowa.

I tu do tematu. :-D

11 godzin temu, Pawel napisał:

A najbardziej realne to 22,50. Ja mam umowę na comfort do końca grudnia w cenie 19,90. W ICA już  jest oferta przedłużenia za 22,50 i obawiam się, ze będzie trudno zachować dotychczasową cenę.

Może jakiś bank znowu mnie wspomoże ;)

Przecież ta oferta w ica jest taka sama od zawsze.

• Confused 1

Witam forumowiczów.

Obecnie mam: Extra+ z CANAL+, HBO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Najem WiFi Premiumbox+ i płacę 104,99. Umowa do końca września. Wczoraj dostałem poniższą  ofertę bez składania wypowiedzenia. Akceptować czy czekać z zatwierdzeniem i wypowiadać umowę? Co o tym sadzicie?

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Paramount Play, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 84,99 zł 24 m, a po tym okresie 93,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonent ów (01/19), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem WiFiPremiumBox+5zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 111,89  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

Umowę miałem do końca września, telefon dzwonił codziennie w czerwcu, nie mogłem odebrać więc sam wieczorkiem zadzwoniłem z myślą że i tak pewnie słaba oferta będzie bez wypowiedzenia i tu mnie zaskoczyli:

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, FOX Play, HBO GO, Nat Geo Play
Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 89,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

do tego nowy dekoder 4k z dyskiem bez opłat. Wcześniej miałem: Extra z HBO i HBO GO za 59 zł 

Czy Extra+ (6 C) MR+MMP+Eleveny+ Sport Premium+Tuner4K wszystko po rabatach za 99,99 na miesiąc to dobra cena? Umowa do 30.09 br.

pozdro

Może być.

Da się coś jeszcze zbić sądzisz? Nie chce za bardzo "przycebulić" jak to mówią ;-)

6 godzin temu, MikaaaPika napisał:

Przecież ta oferta w ica jest taka sama od zawsze.

No i co z tego, że jest od zawsze ?To jest gwarancją, że można dostać jeszcze taniej ?

10 minut temu, skawin napisał:

Da się coś jeszcze zbić sądzisz? Nie chce za bardzo "przycebulić" jak to mówią ;-)

Jakieś 2,50 :-D , ale niech dorzuca HBO na 5 miesięcy oraz Fox i NG Play na całą umowę. Jest w zestawieniu info co i za ile oraz prawie  na każdej  stronie ofery wytargowane. 

• Thanks 1

Witam wszystkich.

Posiadam pakiet Extra+(6C), MR standard, mistrzowska piłka a konkretnie chodzi mi o to że mam dwie karty kameleon i tylko jeden tuner od nich Pace pvc 500 GB, nie używany, mam dwa Opticum hdx310 i jak to wszystko zgaśnie będę musiał użyć od nich tunerów a mam tylko tego pace za free, czy należy mi się drugi tuner do karty za free? Mają działać oddzielnie każdy na swojej karcie bez żadnego kablowanie tunerów,skoro dwie karty to chyba powinny być dwa tunery za free,jaki tuner jeśli mogę dostać polecacie za free? pozdrawiam

Panowie, z końcem roku kończy mi się umowa, pakiet Comfort+ za 14,99. Dzisiaj pierwszy telefon i ponownie udało mi się przedłużyć umowę na tych samych warunkach. Ponownie zdecydowałem się na przedłużenie umowy po zakończeniu obecnej, czyli od 1 stycznie 2021. Umowa ponownie na dwa lata. Tak więc między bajki można włożyć że się nie da ugrać tego pakietu w tych pieniądzach.

Życzę powodzenia w negocjacjach.

• Like 2

Troche dziwne że na tyle miesięcy przed końcem dali już tak dobra ofertę.

Może i dziwne, ale równo dwa lata temu było tak samo. Pół roku przed końcem umowy pierwszy telefon i już się udało.

Nie wiem jak tutaj wstawić obrazek, podpowiedzcie to go wstawię.