Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Kirk

UWAGA! Aktualne zestawienie ofert przedłużeniowych znajduje się w tym temacie:

Prosimy zapoznawać się przed zadaniem pytania :)

Message added by Kirk

Recommended Posts

Posted (edited)
23 godziny temu, raffde napisał:

Dzień dobry,

czy ktoś zszedł z pakietu wyższego Extra na Nowy Comfort+ za 22.5 zł ? Konsultant uparcie twierdzi ,że nie ma takich oferty dla osób ,które nigdy nie miały Start lub Comfort.

To samo u mnie, zejście z superpremium, oferta jak dla nowego klienta 0 zł za 3 m-ce a potem 39,99. Na moje wątpliwości, że jestem starym klientem, odpowiedź, że widzi dla mnie tylko taką ofertę. Na pocieszenie wymiana dekodera za WifiPremium bez opłaty aktywacyjnej, pakiet HBO na 2,5 m-ca i Canal+ łaskawie zostawili mi do końca miesiąca. Nic to, za 2 lata będe negocjować cenę dla starego klienta.

Tak swoją drogą, teraz za zakup pakietu jako nowy klient można dostać 100 zł na karcie pre-paid. Promocja do 28.06 lub do wyczerpania zapsów.

Edited by kate1974

W dniu 16.06.2020 o 09:59, Wulo napisał:

Tydzień przed końcem umowy dopiero zaproponowali extra+ za 52,5 zł, chciałem ten abonament za 44,99 zł (mam drugą umowę, z której korzysta moja mama i tam jest taka opcja przedłużenia). Ciągle gadka, że się nie da, że a panie co tam druga umowa. Skończyło się zakończeniem umowy.

Kiedy poszedłem do punktu oddać dekodery, pani w salonie widać chciała mi zaproponować wznowienie - jednak dzwoniąc po wszystkich infoliniach jakie mogła dali jej jasno do zrozumienia, że ma odebrać dekodery i po sprawie.

Tak więc reasumując - nowa polityka Canal+ to taka, że lepiej stracić klienta całkiem, niż utrzymać go dalej za minimalnie niższą kwotę...

Zgadzam się z Tobą,że da się żyć bez TV. Jeśli Cię nie stać na Extra za 52,5 to podjąłeś słuszną decyzję o rezygnacji :)

W dniu 5.05.2020 o 10:34, qnik napisał:

Aktualnie,

Comfort+ 22,50 zł

Multiroom 10 zł

Najem Wifipremiumbox 5 zł

2x Cameleon.

Umowa do 31.07.2020

Czy komuś udało się zejść z opłaty za dekoder z 5zł na 0 - zwłaszcza iż aktualnie dekoder Ultrabox+4K daja do Startu za 5zł (dla nowych)

Ewentualnie będę negocjował wymianę na Ultraboxa i pozostawienie opłaty 5 zł ....pewnie bez wypowiedzenia się nie obejdzie...

hmm własnie zaproponowano mi wymianę WiFi PremiumBox-a na dekoder 4K UltraBox+ z opłatą 0 zł na 24m 

warunkiem jest dobranie pakietu 10x Canal+ za 25 zł ....

no i zabili mi ćwieka ;)  bo to bez składania wypowiedzenia...

Zaakceptowana oferta dzisiaj, wcześniej 119,99, za dodatkowe 2zł (wiem wiem mogłem powalczyć ;)) dostałem dodatkowo:

- mistrzowską piłkę

- eleveny

- HBO GO

Wybrane usługi

Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 84,99 zł 24 m, a po tym okresie 93,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonent ów (01/19), Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 121,89  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

@qnik. Warto, jak dekoder bez dzierżawy i z dyskiem.

17 godzin temu, toom napisał:

Dziś telefon z propozycją:

pakiet Comfort - 22,50

pakiet Canal+ (10 kanałów) - 25,00

I taki zestaw właśnie mam do końca sierpnia.

Dodatkowo oferują

3xHBO - 20,00

Wymiana dekodera Sagemcom DSI83 na dekoder 4K - i tu mam do wyboru

aktywacja 0 zł i opłata miesięczna 5 zł lub

aktywacja 99,00 zł i opłata miesięczna 0 zł

Po cyfrze pozostaje mi jeszcze Pace z 2 kartami za 0 zł

Nie dopytałem czy stare karty mi zostawią czy też wymiana na nowe.

Wypowiedzenie jeszcze nie wysłane, a dostaje to co chciałem.

Osobiście skłaniam się za aktywacją 99,00 zł gdyż w przyszłości w systemie będzie widniał dekoder za 0 zł (a może się mylę podpowiedzcie)

Umowa na 2 lata

Trochę zaskoczyła mnie ta promocja cenowa z Ich strony bez wysłanego wypowiedzenia, w piątek mam dać odpowiedź.

A co miałeś do tej pory ?

5 minut temu, ircios napisał:

@qnik. Warto, jak dekoder bez dzierżawy i z dyskiem.

tak bez dzierżawy i  z dyskiem...wiem że zejście z dzierżawy do 0 zł jest korzystne - tylko po co mi Canal+ jak wolę siedzieć w ogrodzie albo na moto zamiast przed TV a w sumie dochodzi 20 zł do rachunku....

straszne ciśnienie mają na infolinii na wciskanie pakietu 10x Canal+....

co będzie jak wymienię dekoder po czym kliknę link rezygnuję w emailu ? :) "Na aktywację lub rezygnację masz 7 dni. Jeżeli w tym czasie oferta nie zostanie zaakceptowana, zamówienie zostanie anulowane."

Nie wymienisz przed akceptacją oferty. 

Posted (edited)

@qnik

Mało kto ma przy tak niskim pakiecie dek 4k za 0 zł.

Poza tym zimą w ogrodzie  nie będziesz siedział i  na motorze nie jeździł. Przecież umowę podpisujesz  na 24 m-ce.

Myślę, że jak weźmiesz dekoder i zrezygnujesz z umowy to mogą Ci kazać zwrócić.

O właśnie o tym nie pomyślałem co napisał @ircios

Edited by ww6

Posted (edited)

Dokreciłeś śrubę. No i może ktoś inny będzie oglądać w domu jak na motorze będzie jazda.

Edited by ircios

3 godziny temu, raffde napisał:

A co miałeś do tej pory ?

pakiet Comfort - 22,50

pakiet Canal+ (10 kanałów) - 25,00

2xCameleon za 0 zł

Dekodery Sagemcom i Pace

• Like 1

2 tygodnie temu moja mama wzięła dla siebie pakiet Start+. Dopiero dzisiaj była możliwość ogarnięcia przeze mnie instalacji modułu i puszczenia uprawnień. Przy telefonie na infolinie o puszczenie uprawnień od razu bombardowanie ofertą Canal+(10)  za 25 zł. Ciekawa opcja zważywszy, że w opcjach dodatkowych do Start+ w przypadku brania umowy online nie ma Canal+.
Ktoś się spotkał wcześniej z tym, że oferowali Canal+ do Start+??

Tak

• Thanks 1

Wczoraj pierwszy telefon. Mam Superpremium, wszystkie canal+, hbo, hbo go, liga mistrzów, eleveny, dodatkowy dekoder... Płacę 129 z groszami. Pan zaproponował dołożenie filmboxow, adventure, i jakiś sportowy z siatkówką i koszykówką, do tego odblokuje dostępność 4k(?) choć nie mam na razie dekodera. Wszystko to za 132 zł. No niby dobra oferta, ale chciałbym za free dekoder 4k. Jak myślicie, jest szansa wyrwać? Koniec umowy koniec października , wypowiedzenie jeszcze nie złożone.

• Like 1

22 godziny temu, qnik napisał:

hmm własnie zaproponowano mi wymianę WiFi PremiumBox-a na dekoder 4K UltraBox+ z opłatą 0 zł na 24m 

warunkiem jest dobranie pakietu 10x Canal+ za 25 zł ....

no i zabili mi ćwieka ;)  bo to bez składania wypowiedzenia...

Za jeden kanał canal+ 4k i dekoder 4k (bez aktywacji) cena 10 zł nie jest zła.

Widziałem wpisy, że udaje się to dostać za 5zł, a podobno nawet za 0zł.

Tak czy owak 25zł za wszystkie c+ i dek 4k to cena mocno promocyjna.

Ja już od miesiąca nie mogę dostać c+4k i dek 4k za +5zł do rachunku (czyli 8zł, bo teraz płacę 3zł za mediaboxa)

• Confused 1

Posted (edited)

@elfior Nie zwracaj jeszcze sobie głowy przedłużeniem. Złóż wypowiedzenie i czekaj. Złożona oferta jest warta 119,99 i ani grosza więcej. Nazywa się Superpremium 4k za 109,99 + MR 10, a 0 przy MR po Cyfrze+. Oczywiście bez śmieci typu Adventure. Na dzień dzisiejszy chcą wydymać na kasę. 

@arzak No a kogo wina, że za Mediabixa płacisz 3 zł. ? Chyba Twoja, że się zgodziłeś. Jak wymienisz na 4k przy aneksowaniu, to nie będzie  8, tylko 5.

Edited by ircios
  • Like 1

43 minuty temu, ircios napisał:

@arzak No a kogo wina, że za Mediabixa płacisz 3 zł. ? Chyba Twoja, że się zgodziłeś. Jak wymienisz na 4k przy aneksowaniu, to nie będzie  8, tylko 5.

Tak, wiem moja wina, ale miałem dość ciągle psującego się pace-a i nie chciałem wymieniać  na kolejnego,

więc wziąłem tego mediaboxa z 3zł, bo sam wiesz, że w punkcie, w środku umowy  jest inna rozmowa niż przy przedłużaniu.

Mam nadzieję, że dadzą (dek 4k)+(c+4k) za 5zł, bo póki co jest taka oferta ale bez C+4k (teraz mam 8c+).

@arzak

Pakiet 10x Canal+ nie zawiera Canal+ 4K niestety:

1. CANAL+ 1 HD, 
2. CANAL+ DOKUMENT HD (1), 
3. CANAL+ FAMILY HD, 
4. CANAL+ FILM HD, 
5. CANAL+ PREMIUM HD, 
6. CANAL+ SERIALE HD (1), 
7. CANAL+ SPORT 2 HD, 
8. CANAL+ SPORT 3 HD, 
9. CANAL+ SPORT 4 HD, 
10. CANAL+ SPORT HD.

Witam, 

Od blisko 4 lat nie siedzę już na bieżąco w temacie TV SAT. Obecnie mam EXTRA z 8 C+ oraz HBO do tego multiroom na Cameleonach i dwa dekodery PACE PVR. 

Akurat umowa dobiega końca i chciałem się was podpytać co zrobić dalej. 

Myślę na dekoderem 4K. Który do 4K oferowany przez platorme jest najlepszy? 

Czy da się zachować cameleony dobierajac dekoder 4K? Czy można mieć 2 dekodery 4K?

Jesli wymiana kart jest konieczna to jaka jest forma multiroom w zamian, bo multiroom jest mi dalej niezbędny. 

A może radzicie pozostać na obecnym sprzęcie, przeczekać na więcej treścci 4K? Z góry dziękuję za rady jak można rozwiązać przedłużenie umowy pod względem doboru sprzętu technicznego.

Pozdrawiam. 

• Confused 1

2 godziny temu, qnik napisał:

@arzak

Pakiet 10x Canal+ nie zawiera Canal+ 4K niestety:

1. CANAL+ 1 HD, 
2. CANAL+ DOKUMENT HD (1), 
3. CANAL+ FAMILY HD, 
4. CANAL+ FILM HD, 
5. CANAL+ PREMIUM HD, 
6. CANAL+ SERIALE HD (1), 
7. CANAL+ SPORT 2 HD, 
8. CANAL+ SPORT 3 HD, 
9. CANAL+ SPORT 4 HD, 
10. CANAL+ SPORT HD.

A widzisz, to trochę zmienia postać rzeczy, ale mimo wszystko 25zł to nadal dobra cena.

Witam

Wypowiedzenie umowy zrobione (do końca czerwca). Umowa start za 21,99. Nie chcą zejść poniżej 18,00. Są jeszcze te umowy za 9,99? Ktoś dostał w ostatnim czasie?

Posted (edited)

Witam!

Wczoraj złożone wypowiedzenie, dzisiaj pierwszy telefon.

Obecna oferta to:

Extra+ 59,99 zł 
Eleven Sports 11,90 zł/m 
Multiroom Standard 49 i 10zł/m 
Najem WiFiPremiumBox+5zł 

Razem: 86,89 zł

Opcja 1. To samo zaproponowali za 5 zł mniej na 24 mies. 

Opcja 2. Z pakietem zejść do Comfort + Canal Pus i reszta bez zmian za 86,89 zł. 

Można ugrać coś taniej? Jest to korzystna propozycja? 

Edited by pavulonik
  • Confused 1

Umowa do 31.10,  wczoraj telefon że mogę już przedłużyć umowę za taka sama cenę to co mam czyli extra+ , HBO , mistrzowska piłka  za 89,90  powiedziałem że chce w tej cenie jeszcze HBO GO, też dostałem . Ponadto jeszcze na całą długość umowy canal+ 4k, paramount Play, Fox Play, Nat Geo Play. Przedłużyłem

Czy będąc na okresie nieoznaczonym, dostępne są promocje typu 2 miesiące eleven za 0 itp? 

Czy tylko dla klientów po przedłużeniu?