Jump to content

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Message added by Kirk

UWAGA! Aktualne zestawienie ofert przedłużeniowych znajduje się w tym temacie:

Prosimy zapoznawać się przed zadaniem pytania :)

Recommended Posts

16 godzin temu, kamyk8831 napisał:

witam po jakim czasie dochodzi wypowiedzenie wysłane poczta 21.5.20r pozdrawiam.

Jak wysłałeś poleconym to chyba idzie na stronie poczty zobaczyć gdzie jest list...

11 godzin temu, Kristiano Rinaldo napisał:

Panowie to jest dział o ofertach Canal+ dla stałych abonentów  nie o terminach dostaw listów Poczty Polskiej. 

Serio, Twoje posty "Ponawiam pytanie" są niby lepsze?

12 godzin temu, kamyk8831 napisał:

koperta zwykła priorytetowa typ s  z potwierdzeniem dostarczenia

Nie zdziw się jak zaginęła.

• Confused 2
Posted (edited)

Zawsze należy wysyłać takie listy jako polecone. Dawno temu przerabiałem dwukrotnie "zaginięcie" zwykłego listu z wypowiedzeniem do Cyfrowego Polsatu. Polecony dotarł bez problemu. 

Edited by emarti

Skoro Ci się wydaje, że drogo w porównaniu z innymi takimi samymi pakietami u innych to powinieneś być pewny tego.

Witam wszystkich

Dostałem taka ofertę na kolejny okres

Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów (09/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

do tego 5zł za dekoder 4k ultraBox+

Pakiet mi pasuje, taki właśnie chciałem. Czy za dekoder przy takim pakiecie uda się zejść do 0 zł?

No bez jaj, ja bym ja twoim miejscu negocjował, żeby to oni tobie płacili, nie ty im. 

Przy takiej cenie nic więcej nie dostaniesz a i tak się ciesz, bo nie wszystkim się udaje na comfort za 22,50 zejść, ba nawet ktoś pisał, że się już taka oferta skończyła. 

18 godzin temu, kamyk8831 napisał:

witam oferta comfort+ 10c+ za 64zl na 24m wydaje się drogo ?

Miałem to samo za 59,99 -zł.

Dołożyłem HBO +go i wyszło 67,50 -zł. Za 6 miesięcy mogę wyłączyć HBO i będzie 20 -zł. mniej. Czyli 22.50 +20 -zł. za pakiet Comfort + 10C.

Posted (edited)
W dniu 26.05.2020 o 17:05, kamyk8831 napisał:

witam po jakim czasie dochodzi wypowiedzenie wysłane poczta 21.5.20r pozdrawiam.

A nie lepiej było zrobić online ?

Napisałem wypowiedzenie na kartce, zrobiłem fotkę, wysłałem przez ICA i po 2 dniach zarejestrowane.

Edited by ste100
Posted (edited)
4 godziny temu, medalao napisał:

BigB jaką oferte miałeś wcześniej? 

poprzednia umowa była na tych samych warunkach, stary dekoder za 0 zł

Edited by Bigb
Posted (edited)

@ircios , pojawiła mi się oferta VIP+ Max 4K z Netflix 4K za 186 PLN (Mistrzowska piłka w tym pakiecie)

Obecnie posiadam Superpremium z MMP.  Wsumie płacę za Netflixa ten największy plan i nie mam zamiaru rezygnować. Jakby na to nie patrzeć to chyba dobra oferta?

Edit:

Widzę , że jest pół roku za 186PLN potem 220PLN , więc tematu nie było.

Mam czas do września.

Edited by kingofsouth
  • Like 1
1 minutę temu, kingofsouth napisał:

@ircios , pojawiła mi się oferta VIP+ Max 4K z Netflix 4K za 186 PLN (Mistrzowska piłka w tym pakiecie)

Obecnie posiadam Superpremium z MMP.  Wsumie płacę za Netflixa ten największy plan i nie mam zamiaru rezygnować. Jakby na to nie patrzeć to chyba dobra oferta? ;)

😉 Mógłbyś jeszcze przyoszczędzić zapewniając dostęp do Netflixa za co łaska 😛

Dałoby radę zejść z komfortu za 29.99 zł na 24.99 zł po wysłaniu wypowiedzenia umowa do końca sierpnia.Czy C+10 można wyrwać za 25 zł na cały okres umowy a na pół roku  to za ile zł?

Witam posiadam pakiet extra+z canal+płace79.90 wypowiedzenie wysłane dziś mi proponowali wymiana dekoder + multirom za 101.80 umowa do końca września🤔

Posted (edited)

Czekaj do września. Dostaniesz za 89,90. Z MR + 5 zeta max za dekoder.

Edited by ircios
Posted (edited)

Pytanko mam. Jeśli jestem na okresie bezterminowym i abonament wzrósł o 9 zł do kwoty 93.99 zł to w przypadku negocjacji przedłużenia umowy będzie przez DUK brana ta kwota miesięcznej płatności czy poprzednia wynikająca z zawartej poprzedniej umowy - 84.99 zł? 

Edited by emarti