Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Kirk

UWAGA! Aktualne zestawienie ofert przedłużeniowych znajduje się w tym temacie:

Prosimy zapoznawać się przed zadaniem pytania :)

Message added by Kirk

Recommended Posts

Posted (edited)

Witam ponownie po 2 latach.

Umowa się kończy więc trzeba wysłać wypowiedzenie, ale tym razem jednak chyba zdam ten sprzęt bo nie ma co oglądać w C+.

Słyszałem że jest tu jakiś mistrz który oferuje pakiety czy coś ten tego - ile za Comfort z dopełnieniem do Extra (bez C+) + HBO ?

Edited by ste100
  • Upvote 1

Witam koniec umowy 30.06.2020 nowa oferta superpremium 4k 124,90 Chciałem dodatkowo 3 multiroom czy za każdy będę musiał płacić aktywację ? . Jakie dobrać dekodery wi-fi 

irc64 napisz co masz w tej ofercie superpremium 4k za 124,90....pozdro

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione usługi
117,99 zł
Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach
W zależności od wybranych usług – zgodnie z Warunkami Promocji (w przypadku usług świadczonych promocyjnie) lub Szczegółowymi Warunkami (w przypadku usług świadczonych niepromocyjnie) Okres oznaczony umowy Od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +  24 miesiące Początek okresu oznaczonego 1 września 2020 Koniec okresu oznaczonego 31 sierpnia 2022 Wybrane usługi Pakiet Superpremium+ 4K, CINEMAX, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, NAJEM PVR Wybrane promocje Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (08/19) L, Cinemax 8 zł/m dla Abonentów (04/20), Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Szczegóły wybranych usług (prognoza* na dzień zamówienia usług)
Pakiet Superpremium+ 4K **
Opłata miesięczna Data 109,99 zł Od 01/06/2020 do 31/08/2022 124,99 zł Od 01/09/2022 do czasu dezaktywacji usługi
CINEMAX
Opłata miesięczna Data 8,00 zł Od 01/06/2020 do 31/08/2022 8,00 zł Od 01/09/2022 do czasu dezaktywacji 

Posted (edited)
W dniu 8.05.2020 o 23:05, Mikizncplus napisał:

Ja żadnej oferty broń boże za Ciebie nie akceptuje. Ustalam ofertę jaka Ci potrzebna, wymieniam kilkanaście wiadomości i wysyłam ustalona ofertę na maila. Klient sobie to sprawdza i jeśli go zadowalają to klika w link aktywacyjny, jeśli nie to odrzuca ofertę. To takie same negocjację jak przez telefon, tylko dla niektórych droga wiadomości naukowych czy w komunikatorze jest to prostsze niż słuchanie 20-to minutowych regułek i na koniec już znudzony sam nie wiesz co brałeś. 

Co do wykradania danych, to myślę że nie jedna osoba jakby się postarała bez problemu może Twój mail otrzymać nawet z profilu tego fora, lub adres IP, a tą drogą poznać resztę danych osobowych to już bułka z masłem. 

Podsumowując, jeśli ktoś ma obawy to proszę się nie kontaktować, a jak ktoś chce poznać obecne oferty możliwe to zapraszam.

Nie było mnie kilka dni, a tu kolega @Mikizncplus znalazł się w oku cyklonu :)

Jak już wspominałem wcześniej, jestem bardzo zadowolony z pomocy kolegi - otrzymałem ofertę z forumowej listy i jest ona dla mnie satysfakcjonująca (po akceptacji otrzymałem standardowego linka jak poprzednio przy przedłużaniu - w niedzielę kliknąłem w link a w poniedziałek odebrałem nowy sprzęt w punkcie.  Nie miałem ambicji walki o superpremium 4k o 5 groszy taniej niż na liście ...

Zaoszczędziłem wiele czasu i bezproduktywnych rozmów telefonicznych (do tej pory zawsze przedłużenie na warunkach omawianych na forum wymagało przynajmniej 10 rozmów...)

Jeszcze raz dziękuję :)

Edited by mmkk

Witam, obecnie korzystam z oferty Comfort+. Cena z najmem dekodera głównego Mediabox+ i multiroomu Sagem wynosi 54,99zł na miesiąc. Umowe mam do końca lipca. Dość często dzwonią do mnie oferując rozszerzenie pakietu oczywiście za opłatą. Powiedziałem, że nie chce rozszerzać pakietu tylko zachować obecny przy obniżeniu ceny. Odpowiedź, że to niemożliwe. Widzę, że oferta dla nowych abonentów jest dużo korzystniejsza aniżeli ta, z której korzystam obecnie.  Przeczytałem post użytkownika shevchenko1987 i widzę, że obecny pakiet można mieć dużo taniej i również tyczy się to dekoderów. Za obecny dekoder główny płacę 5zł/msc a za multiroom 10zł/msc. Myślicie, że najlepiej złożyć wypowiedzenie i na nowo skorzystać z oferty Canal+ jako nowy klient czy czekać na telefon z działu utrzymania klienta ?  Na co mogę liczyć przy końcu wypowiedzenia ? 

Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia

Umowa do końca czerwca. Wypowiedzenia jeszcze nie składałem, ale zaczęły się telefony z propozycjami przedłużenia.

Moja obecna opcja to: 

Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 74,99 zł 24 m, a po tym okresie 81,99 zł/m dla Abonentów

HBO 0 zł/m dla Abonentów

Najem mediabox+ w cenie 3zł/m-c

Łączny abonament to 78zł/m-c

Dziś konsul powiedział, że jeśli chcę utrzymać ten pakiet z kanałami HBO za darmo to muszę dołożyć do tego co mam pakiet Filmboxów za dodatkowe 5zł/mc 

Wtedy miałbym:

Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 74.99

HBO 0zł/m-c

HBO GO 0zł/m-c

Filmboxpack 5zł/m-c

Najem mediabox+ 3zł/m-c

Razem 83zł miesięcznie

To propozycja na dziś bez wypowiedzenia umowy. Podpowiedzcie czy to dobry deal?

Interesuje mnie zachowanie tego co mam w tej chwili ale bez opłaty za najem mediaboxa, czyli obniżenie ceny abonamentu z 78 na 75zł bez dokładania Filmboxów

Czy myślicie, że po wysłaniu wypowiedzenia jest to realne?

1 godzinę temu, mmkk napisał:

Nie było mnie kilka dni, a tu kolega @Mikizncplus znalazł się w oku cyklonu :)

Jak już wspominałem wcześniej, jestem bardzo zadowolony z pomocy kolegi - otrzymałem ofertę z forumowej listy i jest ona dla mnie satysfakcjonująca (po akceptacji otrzymałem standardowego linka jak poprzednio przy przedłużaniu - w niedzielę kliknąłem w link a w poniedziałek odebrałem nowy sprzęt w punkcie.  Nie miałem ambicji walki o superpremium 4k o 5 groszy taniej niż na liście ...

Zaoszczędziłem wiele czasu i bezproduktywnych rozmów telefonicznych (do tej pory zawsze przedłużenie na warunkach omawianych na forum wymagało przynajmniej 10 rozmów...)

Jeszcze raz dziękuję :)

No zobaczymy właśnie wysłałem do w/w kolegi maila z zapytaniem o ofertę.

@medalao Max 35 zł z MR Twoja oferta warta. Wypowiedzenie i czekaj na przedłużenie. 

7 minut temu, ircios napisał:

@medalao Max 35 zł z MR Twoja oferta warta. Wypowiedzenie i czekaj na przedłużenie. 

Dzięki, w takim razie będę czekał. Po zalogowaniu do strefy klienta widzę ofertę za 29,99zł za Comfort+ przez pierwsze 9 msc, później kwota 39,99zł. Opłata za Dekoder główny i MR bez zmian..

Tam przeważnie jest drogo :-D

Walcz o Comfort za 22,50 , a jak będzie problem to za max 24,99. MR 10 i dekoder 0. 

• Thanks 1

Niestety comfort za 22,5 od maja jest dostępny na podobnej zasadzie jak kiedyś oferty za 14,99,więc bardzo mało realne jest zejście na goły comfort w tej cenie. Oczywiscie można go odtworzyć 

Witam wszystkich. Umowa do końca sierpnia kolejny telefon z propozycją:

Superpremium 4k, Multi ManPack, Mistrzowska Piłka, multiroom standard (2 Cameleon - Sagemcomy w szafie) za 142,98. Jak myślicie  da radę z tego coś jeszcze urwać?

Posted (edited)

Za ilę urwę czysty Comfort (bez C+) i HBO/HBO GO ? - zaznaczam że schodzę z Extra+ 6C.

Wypowiedzenie wysłane.

Edited by ste100

Warto superpremium 4K za 109.99 złotych. Do tego mistrzowska piłka, cinemax na cały okres umowy. Dekoder 4K za darmo z dyskiem. 

W Superpremium 4K nie ma Cinemaxów.

Posted (edited)

Biorąc Superpremium 4K , można dobrać oddzielnie Cinemaxy ( tylko po co?) w ramach promocji za niecałą dyszke za miesiąc.

Zamiast Cinemaxów są Filmboxy.

Edited by lukimann

@ar69 Propozycja dla Ciebie jest warta na dzień dzisiejszy 125 zł. max.

20 minut temu, Jax napisał:

Dostałem gratis na cały okres

Posted (edited)
24 minuty temu, Jax napisał:

To, co w Cinemaxach masz w HBO GO, więc w sumie nie jest o duża strata prawdę mówiąc.

35 minut temu, Franek35 napisał:

Dekoder 4K za darmo z dyskiem. 

Pierwsze słyszę, aby dekoder 4K z dyskiem był za 0 zł. Mi oferują za 5 zł przy Superpremium 4K za 109,99 zł. Umowę mam do końca lipca 2020.

Edited by Bloo411

Posted (edited)

@Bloo411

Ja też nie słyszałem o deku 4k za 0, ale za to dużo przeczytałem ;-)

To, że Ci proponują za 5 to normalne.

Edited by ircios

2 minuty temu, Bloo411 napisał:

To, co w Cinemaxach masz w HBO GO, więc w sumie nie jest o duża strata prawdę mówiąc.

Pierwsze słyszę, aby dekoder 4K z dyskiem był za 0 zł. Mi oferują za 5 zł.

Z dyskiem 1T mogę już iść wymienić za darmo .Nie mam aktywacji ani opłaty. Przed chwilą przedłużyłem ofertę. Wiem co dostałem.