Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Kirk

UWAGA! Aktualne zestawienie ofert przedłużeniowych znajduje się w tym temacie:

Prosimy zapoznawać się przed zadaniem pytania :)

Message added by Kirk

Recommended Posts

Dzień dobry. A jak to jest z Netflixem? Do jakiego pakietu można go dobrać? Ile kosztuje? Ma ktoś jakieś doświadczenie? Mam teraz comfort z 8 c+ i chciałbym do nowej oferty dołożyć w rozsądnej cenie Netflix.

Witam panowie i panie,

Dziś pierwsza propozycja i zgoda.

Dziękuję wszystkim za pomoc. powodzenia przy negocjacjach.

Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, HBO GO, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+
  Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standar d 0zł/m 10złm dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
  od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
15 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 79,99  zł

Posted (edited)
  Pakiet Superpremium+ 4K, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, SunDance HD, Opłata najem 4K UltraBox+
  Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (08/19) L, Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Sundance HD 0 zł 6m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ w cenie 0 zł/m dla Abonentów
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 119,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

Taniej chyba się nie dało... dzień przed zakończeniem współpracy zgodziłem się na powyższe warunki. 

Pozdro.

Do zobaczenia za dwa lata! Powodzenia w negocjacjach. 

Edited by zdankan
Uzupełnienie informacji
  • Like 1

A co powiecie na dopełnienie do extra za 15zl,3 miesiące gratis płatne od sierpnia. Średnia do końca umowy wyjdzie 12,95zl i do tego Fox play i natgeo play o końca umowy za free? Jest możliwe ostatnio dopełnienie za 10zl?

Ja w listopadzie miałem za 10 dopełnienie do extra, ale miałem c+ oraz hbo więc mi dali za dyszkę. 

Możesz zadzwonić i powiedzieć że za 10 weźmiesz, a jak nie to niech zadzwonią jak się zdecydują 

2x dzwoniłem... Oferty za 10zl już nie ma. Oczywiście za długo z nimi i na forum jestem żeby to łyknąć. Zaraz mnie to pewnie zlinczują ze za 2.95 się targuje heheh ale dla zasady skoro jest to czemu ja mam płacić więcej? 

Mi też od kilku telefonów mówią, że nie ma za 10 zł tylko za 15 w opcji 3 miesiące free. Jak się komuś uda, proszę o info.

Mam pakiet Extra + 6 Canal+ Multiroom Premium (0 zł) za 69,99 /mies. i mam pytanie czy w tej samej cenie mógłbym zamienić c+ na HBO? Mają takie oferty? W ofertach na stronie mam tylko mozliwosc wziecia tego samego i wyzej

W dniu 1.05.2020 o 14:36, Rado90 napisał:

Witam, czy mozna dostac start+ za 9,99zl? Pan z DUK mowi, ze nie ma szans... wypowiedzenie wyslane. 

Dzień po zakończeniu umowy znalazła się taka oferta-cierpliwosci

• Like 1

są oferty dopełnienia za 10zł bo sam konsultant mi to zasugerował że jest taka możliwość.

Dzwonić i próbować. za którymś razem się uda.

Witam,

Czy infolinia ma już odblokowaną opcję wymiany starych dekoderów na 4K podczas przedłużenia umowy?

W ostatnich tygodniach taka opcja była zablokowana w związku z  zamkniętymi punktami sprzedaży.

Godzinę temu, Blondas napisał:

Witam,

Czy infolinia ma już odblokowaną opcję wymiany starych dekoderów na 4K podczas przedłużenia umowy?

W ostatnich tygodniach taka opcja była zablokowana w związku z  zamkniętymi punktami sprzedaży.

Dzwniłem właśnie do nich i wciąż nie mają tego odblokowane.

Co gorsze w punkcie mówili że po przedłużeniu umowy jak wymienię sagecoma, którego mam za 0zł na wifibox'a zrabatują mi również na 0zł. Umowa przedłużona od maja, a dziś w punkcie mi mówi, że teraz system mu pokazuje za wifibox'a jak wymienię będzie za 5zł miesięcznie !!

Proponuję pierw wymienić dekoder na jaki się chce, a dopiero później złożyć wypowiedzenie. Ostatni miesiąc starej umowy płacimy za najem, ale przy przedłużeniu negocjujemy żeby najem był tańszy.

• Upvote 1

4 minuty temu, ziutek napisał:

Dzwniłem właśnie do nich i wciąż nie mają tego odblokowane.

Co gorsze w punkcie mówili że po przedłużeniu umowy jak wymienię sagecoma, którego mam za 0zł na wifibox'a zrabatują mi również na 0zł. Umowa przedłużona od maja, a dziś w punkcie mi mówi, że teraz system mu pokazuje za wifibox'a jak wymienię będzie za 5zł miesięcznie !!

Proponuję pierw wymienić dekoder na jaki się chce, a dopiero później złożyć wypowiedzenie. Ostatni miesiąc starej umowy płacimy za najem, ale przy przedłużeniu negocjujemy żeby najem był tańszy.

Dzięki za info.

Z tego co kojarzę wymiana w punktach jest na innych zasadach niż przez infolinię tzn. jeśli przedłużyłeś bez wymiany dekodera to teraz punkt sprzedaży dokona wymiany na swoich zasadach czyli z opłatami.

Witam

Także ja dziś przedłużyłem umowę.Wcześniej kilkanaście telefonów,dopiero wypowiedzenie umowy poskutkowało i dzis telefon z DUK,bardzo konkretny konsultant i dołożyli mistrzowska piłke za darmo o która walczyłem(poprzednio płaciłem tyle samo).Zestawienie co można ugrać za jakie pieniadzie bardzo pomocne.Dzięki i powodzenia pozostałym w negocjacjach.

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, Eleven Sports, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM HD, Najem HD Multiroom
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem Box+ w cenie 0 zł/m bezpł. uż. dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 81,89  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

Obecnie umowa przeszła na stan nieoznaczony, Extra, wszystkie C+, Multiroom. Nie wysyłałem wypowiedzenia. Dzwonili dziś i oferta: To co mam + Mistrzowska Piłka + Filmbox + HBO na 2 miesiące + Fox Play + Nat Geo Play za 94.99 zł. Nie przyjąłem. 

Mi wciskają że superpremium+ 4k nie da się za 109,99 na 24miesiace? 

Nawet zejść nie chcą na extra z canal+ 8 za 79,99 , czas wysłać wypowiedzenie

Ja też dziś przedłużyłem, wyłączony już miałem sygnał. Zgodziłem się w sumie na standardową oferte:

- Nowy Comfort+ za 22,50

- Do końca sierpnia darmowe Canal+

- Do końca czerwca dopełnienie do pakietu Extra

- Wi-Fi PremiumBoxa miałem wcześniej za 0 złotych i tak zostało.

Włączyłem Eleveny jako "Plus Miesiąca", pierwszy rachunek do zapłaty w czerwcu i zadowolony jestem. Jak ruszy liga angielska będę się najwyżej starał o jakieś promocje na kanały Canal+

I będą dalej pisać, że nie ma Comfort za 22,50 :-D

• Like 1

Posted (edited)

Rozumiem, że oferta na Comfort+ za 22,50 zł tylko po wypowiedzeniu umowy? Obecnie od maja jestem na czasie nieokreślonym za 26,50 zł, a wcześniej miałem Comfort za 22,50 zł. Teraz w ICA mam opcję Comfortu w ICA za 24,90 zł, a na infolinii to samo ale dorzucają gratisy. Podsumowując oferują mi:

Comfort+ 24,99 zł na 24m

Canal+ 3m za 0 zł potem możliwość odłączenia

HBO + HBO GO 2m za 0 zł potem możliwość odłączenia

Extra+ 1m za 0 zł

Dwóch konsulatów dzwoniło i obydwaj nie chcą zejść z ceną poniżej 24,90 zł za Comfort+, a jeden to nawet tych gratisów nie chciał dać. Czyli jeżeli chcę za 22,50 zł to zapewne muszę wypowiedzieć umowę? Nie chodzi już nawet o to 2,50 zł, ale o to że podczas przedłużania kolejnej umowy za 2 lata będę w gorszej pozycji do negocjacji.

Edited by ShinobiQWE

Aktualnie,

Comfort+ 22,50 zł

Multiroom 10 zł

Najem Wifipremiumbox 5 zł

2x Cameleon.

Umowa do 31.07.2020

Czy komuś udało się zejść z opłaty za dekoder z 5zł na 0 - zwłaszcza iż aktualnie dekoder Ultrabox+4K daja do Startu za 5zł (dla nowych)

Ewentualnie będę negocjował wymianę na Ultraboxa i pozostawienie opłaty 5 zł ....pewnie bez wypowiedzenia się nie obejdzie...

14 godzin temu, ircios napisał:

I będą dalej pisać, że nie ma Comfort za 22,50 :-D

Comfort jest nawet za 19,99😉

Ja wiem, że za tyle jest, bo sam mam i ta cena jest niedostepna dla tych co mają nawet za 22,50. Baaa. Jest Comfort za 14,99.. Moja wypowiedź się tyczyła, że większość powtarza, że nie ma takiej opcji Comfort na dzień dzisiejszy za 22,50, bo ktoś tu tak napisał, czy tam konsul powiedział i  koniec..A jest inaczej.  

54 minuty temu, ircios napisał:

Ja wiem, że za tyle jest, bo sam mam i ta cena jest niedostepna dla tych co mają nawet za 22,50. Baaa. Jest Comfort za 14,99.. Moja wypowiedź się tyczyła, że większość powtarza, że nie ma takiej opcji Comfort na dzień dzisiejszy za 22,50, bo ktoś tu tak napisał, czy tam konsul powiedział i  koniec..A jest inaczej.  

Zgadza się,ale większość tych cen jak 14,99 czy 19,99 zł mają klienci jak Ty i czy Ja 😀 .Nie dostane takiej oferty osoba która za comfort płaci 29,99 ,czy schodzi  z wysokiego pakietu,no ale forumowicze tego nie potrafią zrozumieć.

• Upvote 1