Jump to content

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Message added by Kirk

UWAGA! Aktualne zestawienie ofert przedłużeniowych znajduje się w tym temacie:

Prosimy zapoznawać się przed zadaniem pytania :)

Recommended Posts

5 minut temu, korek2 napisał:

Ten pakiet za 109.99 możesz wyrwać. Tylko cinemaxów tam chyba nie ma.

aaa tak stękał, że już nie może taniej ....

ale jesteś pewien ? wszystkie canal+, wszystkie HBO i Go ? piłka polsat + 11sport

dodaj ze mam -5PLN za zgody

15 minut temu, korek2 napisał:

Tak. Za tyle mi proponowano.

ciekawe

Cinemax'y są częścią Superpremium+...

nie można tego wyłączyć - sprawdzam, czy to może kosztować właśnie te 10PLN

Edited by egon12

W zwykłym Superpremium+ masz cinemaxy, w Superpremium 4K wszystko co wymieniłeś bez cinemaxów, i za tyle jak napisał korek2 109,99. U góry strony masz zestawienie, tam jest wszystko opisane.

• Like 1

witam,

obecny pakiet (umowa do 30.04):

comfort+ 22,50zł

dopełnienie do extra -10zł

c+10x - 25zł

MR - 10zł

dek 4k - 5zł

łącznie: 72,50zł

oferta z przed chwili bez negocjacji i zbędnego gadania - bardzo konkretny konsultant:

extra+ 44,99zł

c+ 10x - 25zł

MR -10zł

Dek 4k - 0zł

HBO na 6m - 0zł

łącznie: 79,99zł

na tą chwilę odrzuciłem. klepnę to 01.05.2020 i maj za darmo.

Edited by pokrywek
  • Like 1
8 minut temu, pokrywek napisał:

witam,

obecny pakiet (umowa do 30.04):

comfort+ 22,50zł

dopełnienie do extra -10zł

c+10x - 25zł

MR - 10zł

dek 4k - 5zł

łącznie: 72,50zł

oferta z przed chwili bez negocjacji i zbędnego gadania - bardzo konkretny konsultant:

extra+ 44,99zł

c+ 10x - 25zł

MR -10zł

Dek 4k - 0zł

HBO na 6m - 0zł

łącznie: 79,99zł

na tą chwilę odrzuciłem. klepnę to 01.05.2020 i maj za darmo.

Z jakiego numeru do ciebie dzwonili?

Extra+ 49,99 zł 24 m, a po tym okresie 53,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł /m dla Abonentów, Multiroom Standard 0zł/m 10złm dla Abonentów, Najem WiFi Premiumbox+ w cenie 2 zł/m dla Abonentów 

razem  104 PLN. Da się coś mniej płacić czy ok?

35 minut temu, Ajaja napisał:

Extra+ 49,99 zł 24 m, a po tym okresie 53,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł /m dla Abonentów, Multiroom Standard 0zł/m 10złm dla Abonentów, Najem WiFi Premiumbox+ w cenie 2 zł/m dla Abonentów 

razem  104 PLN. Da się coś mniej płacić czy ok?

Na górze masz przypiętą aktualną ofertę. Proszę o odrobinę wysiłku przed zadaniem pytania ;)

Edited by ziutek

Witam. Mam umowę do końca lipca tego roku. Dotychczas miałem pakiet Extra+ Multiroom Standard HD za 64,99 zł. 

Dzisiejsza oferta od konsultanta : Pakiet Extra+ 10xC+ +Multiroom Standard HD za 79,99zl. Co o tym myślicie? Można w tej cenie coś jeszcze wywalczyć albo w tańszej? Abonentem jestem jeszcze od czasów platformy N. 

Extra, 6 canal +,  hbo, hbo go eleven. Dekoder 2 PLN, Multi 10 pln

8 minut temu, lukx95 napisał:

@Ajaja Jaką obecnie teraz masz ofertę i płacisz za dekoder?

Konsultant mówił,  że ta oferta to wszystkie  canal+ ale nie Wiem czy ten zapis to potwierdza

Dokładnie, ale dla niego wszystkie, bo więcej nie udźwignie dekoder za 2zł/m, który powinien być za 0.

Edited by ircios

Ponawiam swoje pytanie: Czy oferta Extra+10xCanal+ Multiroom Standard HD jest dobrą ofertą, czy można coś jeszcze ugrać w tej cenie 79,99zł? Uprzejmie proszę o odpowiedź :)

Witam, dzisiaj kończy mi się pakiet Extra +  2 kanały C+ za 47,50. Złożyłam wypowiedzenie  Chcę przejść na Comfort. Zaproponowano mi go za 29.99. czy jest szansa, na tańszy abonament i co można dostać dodatkowo ? Czy czekać na ofertę po wyłączeniu sygnału?/

26 minut temu, Ania2507 napisał:

Witam, dzisiaj kończy mi się pakiet Extra +  2 kanały C+ za 47,50. Złożyłam wypowiedzenie  Chcę przejść na Comfort. Zaproponowano mi go za 29.99. czy jest szansa, na tańszy abonament i co można dostać dodatkowo ? Czy czekać na ofertę po wyłączeniu sygnału?/

Odsyłam do mojego zestawienia. 

• Like 1
42 minuty temu, Ania2507 napisał:

Mi tez sie konczy dzisiaj extra i ostatnio dzwonili z ta sama oferta co Tobie za comfort w cenie 29.99 plus dekoder 4k za 10zl (wczesniej mialem 15) poprzednia dzwonili z kwota 32.5 za comfort z dekoderem. Spokojnie poczeka sie do poniedzialku wtedy samemu sie zadzwoni do DUK i sie czlowiek na cos zdecyduje a i maj bedzie darmowy😉

Aktualnie mam extra za 47.5 + ultrabox 15zl.

Edited by Gdz
4 minuty temu, Gdz napisał:

Mi tez sie konczy dzisiaj extra i ostatnio dzwonili z ta sama oferta co Tobie za comfort w cenie 29.99 plus dekoder 4k za 10zl (wczesniej mialem 15) poprzednia dzwonili z kwota 32.5 za comfort z dekoderem. Spokojnie poczeka sie do poniedzialku wtedy samemu sie zadzwoni do DUK i sie czlowiek na cos zdecyduje a i maj bedzie darmowy😉

Aktualnie mam extra za 47.5 + ultrabox 15zl.

A jakieś kanały za darmo na jakiś okres np. HBO czy c+ proponowali Ci dodatkowo?

10 minut temu, Ania2507 napisał:

A jakieś kanały za darmo na jakiś okres np. HBO czy c+ proponowali Ci 

Za darmo nic nie oferowali