Jump to content

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Message added by Kirk

UWAGA! Aktualne zestawienie ofert przedłużeniowych znajduje się w tym temacie:

Prosimy zapoznawać się przed zadaniem pytania :)

Recommended Posts

Kolejna umowa w rodzinie przedłużona.

Extra z 6x C+ = 69,99 zł

C+ 4K = 0,00 zł - brak wcześniej w umowie

Mistrzowska Piłka = 0 zł - brak wcześniej w umowie

Dekoder 4K = 5 zł - 15 zł wcześniej w umowie

Multirrom = 10,00 zł

Eleven = 11,90

Łącznie: 96,89 zł

Brakowało 5 zł, aby dekoder zrabatować do 0, ale wydaje się, że nie jest źle całościowo i tak.

Pozdrawiam

Cześć,

Przypominam że jakby ktoś był zainteresowany ofertą to poproszę o wiadomość w wiadomości prywatnej z numerem abonenta, to mogę jakąś ofertę przedstawić. Prośba o podanie co w ofercie ma się znajdować.

Pozdrawiam

6 godzin temu, korek2 napisał:

Przedłużone. 10 C+, C+4K,HBO+HBO GO,
Multirum Pace + Moduł Ci+ 89,99

Bardzo tanio 😀

7 godzin temu, Mikizncplus napisał:

Cześć,

Przypominam że jakby ktoś był zainteresowany ofertą to poproszę o wiadomość w wiadomości prywatnej z numerem abonenta, to mogę jakąś ofertę przedstawić. Prośba o podanie co w ofercie ma się znajdować.

Pozdrawiam

Pisałem kolega cię przebił 🤣

Witam

będę zdawał ultrabox+/pace/. Mam zablokowane w ukrytym menu pobieranie oprogramowania przez co dekoder nie pobrał najnowszego blokującego działanie 0100. Czy mogą się o to przyczepić?

pozdr.

dzięki @mikoko

Edited by ww6
W dniu 23.04.2020 o 17:30, Rychu78 napisał:

Witam.

Do tej pory 

Comfort z dopełnieniem do Extra, wszystkie Canal +, dekoder Turbo, mulitiroom (box ITI). Wszystko za 57zl. 

Zawsze czekam aż umowa wygaśnie (wypowiedzenie już złożyłem) 

Czy ktoś czekał do wyłączenia sygnału i czy tą ofertę można utrzymać? 

Możesz utrzymać, z tym że propozycje konkretne pod koniec umowy dostaniesz. Możesz zostawić, przejść na czas nieokreślony z kwotą o 4 zł wyższą do zapłaty. Jeśli chcesz coś ciekawszego to abonament co najmniej 69zł. Wtedy i dekoder 4k, i Canal+4k, i mistrzowska piłka w cenie itp.

Witam,obecnie comfort+ z hbo & hboGo za 47,50 ,umowa do 30/06.Dziś rozmowa z konsultantem oferuje to samo na następne 24m, powiedziałem, że chce się namyślić i poprosiłem o telefon po południu.Da się coś obniżyć w tej ofercie lub jakoś lepiej ją zestawić ?

Cześć,

Pozdrawiam

Tak z ciekawości w CGA widnieje jeszcze comfort za 14.99 ?

1 godzinę temu, Mikizncplus napisał:

Nie, nawet za 19,99 czy 22,5 już nie ma 😁

Start+ za 9,99zl do tego pakiet canal+ za 25zl razem 34,99 czy jest to do uzyskania przy przedluzeniu? 

1 godzinę temu, Mikizncplus napisał:

Nie, nawet za 19,99 czy 22,5 już nie ma 😁

A start za 9,99 plus canal+ za 25 zl razem 34,99 czy jest to do uzyskania przy przedluzeniu? 

Witam Wszystkich.Przedłużyłem 2 miesiące temu umowę i dobrałem dodatkowo pakiet Canal + ze względu na rozgrywki ligowe za który płacę 25 zł ,a rozgrywki zostały wstrzymane ze względu na panująca epidemię.Jaka jest szansa na rekompensatę skoro Canal + (na razie francuski) w Polsce Polsat i TVP sport nie chcą płacić praw telewizyjnych .Dzwoniłem wczoraj ,aby wyłączyć pakiety promocyjne które dostałem do końca kwietnia i maja,a pan mnie poinformował że mogę sobie oglądać wszystkie pozostałe treści 🥴😛😬. Śmiech na sali .Czyli np.od jutra zaczną puszczać na tych kanałach muzykę z radia i same powtórki ,a ja  będę  musiała płacić za to badziewie.

https://www.sport.pl/pilka/7,173971,25828160,jasne-stanowisko-canal-ws-pieniedzy-za-prawa-telewizyjne.html

A telewizje to mogą nie płacić za prawa telewizyjne i wszystko ok

https://legia.net/news/telewizje-nie-wyplacaja-kasy-za-prawa-transmisyjne/76929

Edited by info41

Powiedzcie mi czy podczas przedłużania umowy (negocjacji z konsultantem) mogę dobrać dekoder wifibox+ do multiroomu? Czy raczej będzie to niemożliwe i muszę zakończyć obecną umowę i związać się PC+ nową umową z interesującą mnie ilością dekoderów do multiroomu? Dodam, że obecnie wszystkie dekodery jakie posiadam to dekodery na kartach typu Cayman

Mam dylemat:

Chcę wziąć sobie dekoder 4K bo już 9 maja mogą zacząć się rozgrywki Bundesligi natomiast na infolinii cały czas mnie kierują do punktu stacjonarnego gdzie z kolei dają mi 2x droższą ofertę dekodera niż w strefie abonenta.

Czy skoro w punkcie mogą wymieniać to jest jakiś myk żeby tę cenę do punktu przenieść albo z infolinii albo ze strefy abonenta?

Godzinę temu, fizyk123 napisał:

Chcę wziąć sobie dekoder 4K bo już 9 maja mogą zacząć się rozgrywki Bundesligi

Jest jeden malutki/maluteńki problem  ;)

Z tego co kojarzę Bundesliga 4K leci w znikomej ilości na Canal+4K. Jeśli mam być szczery to nie przypominam sobie kiedy ostatnio leciał mecz w tym formacie.

• Like 2

Na to to ja ci nie odpowiem. Zależy jaką mają umowę na Bundesligę. Teoretycznie mecze 4K są na Eleven Sports 1 4K. Piszę teoretycznie gdyż , 4K na tym kanale jest mocno naciągane.

Edited by kingofsouth
7 minut temu, fizyk123 napisał:

A to nie wynikało z tego, że priorytetem zawsze były ekstraklasa lub inne ligi a że teraz sama bundesliga będzie to będzie to wyglądać inaczej?

Nie bedzie inaczej , pokazuja tylko jeden mecz w 4K . A start 9 maja to nierealny termin raczej koniec maja wg ekspertow 🙋‍♂️🤔😉