Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Kirk

UWAGA! Aktualne zestawienie ofert przedłużeniowych znajduje się w tym temacie:

Prosimy zapoznawać się przed zadaniem pytania :)

Message added by Kirk

Recommended Posts

2 godziny temu, ircios napisał:

O 10 za dużo. Do tego brak pozostałych kolekcji VOD.

Znowu gafa.Jakich kolekcji brak? Skoro nat geo,nat geo 4k,museum 4k, paramount,Fox itd są integralną częścią pakietu superpremium 4k i nawet jakby konsultant chciał je odłączyć to nie może.

• Like 1
  • Upvote 1

Posted (edited)

Ale i tak o 10 za dużo.

Swoją drogą to dziwne, że w zestawieniu widnieje jedna kolekcja. A skoro i są pozostałe to jest wprowadzanie w błąd. W tym przypadku jednak na korzyść abonenta.

Edited by ircios

Oczywiście masz rację,ze pakiet superpremium 4k jest możliwy do nabycia za 109,99. Wprowadzanie w błąd? Zgłoś sprawę do UOKIK niech zajmą się tą sprawą 😁

• Like 1
  • Confused 1

12 godzin temu, wiesiekcycon napisał:
Wybrane usługi Nowy Comfort+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, Najem HD Multiroom, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów (09/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas  od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 47,5  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa

Distalem taką propozycję 

Dodam że kwota wzrośnie o 5 zł ale jak odbiorę dek 4K który dostanę za WiFi premiumboxa.,najem 5 zł. 

Zaakceptowac? 

Tak super oferta ja za nowy comfort płace 29,90

Wiecie gdzie znajdę promocję VOD w każdy weekend tylko za 1 zł na urodziny Canal+, jak ją uruchomić?

Wciskasz  " VOD" na pilocie i szukasz zakładki "25 lat"

U mnie tylko jedna pozycja z filmów, w promocji za 1zł: "I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!". A, że miałem to na liście do obejrzenia, to nawet i skorzystałem.

Posted (edited)

Bo jest jedna pozycja na weekend. Za tydzień kolejny film  :-D . 

Edited by ircios
  • Like 1

Tak, co tydzień ma być jedna.

• Like 1

Witam.

Posiadam Comfort + za 22,5 zł z MR standard za 0 zł (2x sagemcom dsi83 i 2x cameleon). Za chwilę kończy mi się umowa. Chciałbym zostać przy obecnym pakiecie i kwocie, a czy mógłbym powalczyć o zmianę dekoderów? Infolinia twierdzi, że nie ma takiej możliwości. Mówią prawdę czy nie?

Złóż wypowiedzenie. Pakiet w tej cenie dostaniesz, tylko przy zmianie sprzętu dojdzie oplata za dekoder główny ile...??? zależy od modelu Wifipremiumbox lub Ultrabox4k i oplata za multiroom 10zł.

2 godziny temu, piotr77sat napisał:

Złóż wypowiedzenie. Pakiet w tej cenie dostaniesz, tylko przy zmianie sprzętu dojdzie oplata za dekoder główny ile...??? zależy od modelu Wifipremiumbox lub Ultrabox4k i oplata za multiroom 10zł.

Czy w tym wypadku stracę 2 niezależne karty MR? 

Jak nie dasz sobie wcisnąć MR od ITI to nie stracisz. 

witam, 

co sądzicie o takiej propozycji:  

Extra+ z Canal+ (6) + Mistrzowska Piłka + Eleven 81.89 zł/24 miesiące

Extra+ z Canal+ (8) + Mistrzowska Piłka + Eleven 91.89 zł/24 miesiące

lub:

Extra+ z Canal+ (6) + Mistrzowska Piłka + Eleven+ dekoder 4K 86.89 zł/24 miesiące

Ja chciałbym  Extra+ z Canal+ (8) + Mistrzowska Piłka + Eleven 91.89 zł/24 miesiące ale żeby jeszcze dorzucili gratis ten 4K.

da radę? umowa do końca marca, wypowiedzenie złożone, na nic więcej nie chcą się zgodzić.

3 godziny temu, onybony napisał:

Extra+ z Canal+ (6) + Mistrzowska Piłka + Eleven+ dekoder 4K 86.89 zł/24 miesiące

Ja chciałbym  Extra+ z Canal+ (8) + Mistrzowska Piłka + Eleven 91.89 zł/24 miesiące ale żeby jeszcze dorzucili gratis ten 4K.

da radę? umowa do końca marca, wypowiedzenie złożone, na nic więcej nie chcą się zgodzić.

Z tego, co Ci proponują wychodzi, że dają:

Extra+ - 44,99

Canal+ (8) - 25 zl

MP - 0,00 zl

Eleven - 11,9

dekoder 4K za 5 zł

skoro dają dekoder za 5 zł do E+ C+(6)+MP+ES to wychodzi, że powinieneś dostać to, co chcesz w tej cenie

Zadzwoń sam i spróbuj utargować.

To jaka najmniejsza cenę według was mogę uzyskać za extra+8 Canal+eleven+ mistrzowska piłka+dekoder  4 k ?

Posted (edited)
1 godzinę temu, onybony napisał:

To jaka najmniejsza cenę według was mogę uzyskać za extra+8 Canal+eleven+ mistrzowska piłka+dekoder  4 k ?

Na górze masz przypięty post z cenami, jakie możesz uzyskać przy przedłużeniu.

Z niego wynika, że 

Extra+ Canal+(8)+ Mistrzowska Piłka - 79,99

Eleven Sport za 11,90 (można za 7,95, ale trudniejsze do uzyskania)

Dekoder 4K z dyskiem 1TB (teraz zaczynają sprzedawać dekoder z dyskiem i bez dysku) od 0 do 15 zł

Ta to wygląda przy przedłużeniu

Edited by problem
interpunkcja
  • Like 1

Wszystko jest w zestawieniu przygotowanym przez kolegę@shevchenko1987.
87.94zł jeżeli Eleveny na 12m (nie zawsze się udaje) lub 91.89zł jeżeli Eleveny na cały okres umowy umowy.

Przeglądam to zestawienie kolegi shevchenko1987 ale mam pytanie czy jest opcja pakietu Extra+ (10)C+ z 4K?  Ile minimalnie kosztuje takie zestawienie? czy c+4K jest tylko w pakiecie superpremium? 

C+4k jest dostępny do dobrania do każdego pakietu, nie tylko Superpremium. Domyślnie nie ma go w żadnej paczce z C+, dobiera się go dodatkowo - wyjątkiem jest pakiet Superpremium 4k,gdzie kanał ten jest już wliczony w cenę. Przy przedłużeniu z innymi pakietami, można go wyrwać za 0zł, ale przy negocjacjach trzeba się o niego dopominać, bo potem ciężko będzie go dobrać za darmo w czasie trwania umowy.

W strefie C+ dla pakietu Nowy  Start+ pojawiła się opcja wymiany wifiboxa+ na Ultrabox+ w 2 wariantach aktywacja 0 lub 99. 

W przypadku wybrania dekodera bez dysku czynsz 5 z dyskiem czynsz 10 dla obu wariantów. Warto chyba wymienić dokładając 3 złote do czynszu biorác dekoder obsługujący 4K tylko nie wiem jak to by było z podłączeniem własnego dysku. 🤔

Nie bylem do końca pewien czy piszę w odpowiednim temacie, ewentualnie proszę moderację o przeniesienie.

10 godzin temu, onybony napisał:

Witam!

Dostałem to za 96,89 zł.

3 godziny temu, NobelM napisał:

C+4k jest dostępny do dobrania do każdego pakietu, nie tylko Superpremium. Domyślnie nie ma go w żadnej paczce z C+, dobiera się go dodatkowo - wyjątkiem jest pakiet Superpremium 4k,gdzie kanał ten jest już wliczony w cenę. Przy przedłużeniu z innymi pakietami, można go wyrwać za 0zł, ale przy negocjacjach trzeba się o niego dopominać, bo potem ciężko będzie go dobrać za darmo w czasie trwania umowy.

Dzięki.

Rozumiem że wszystkie C+ i 4K ciężko będzie wytargać do extra jako dodatek za 25zł? Konsultanci tak czarują że już nie wiem na co się zgodzić. Chciałbym extra ze wszystkimi c+ ale za 69.99 chyba nie ma szans.

Posted (edited)
W dniu 7.03.2020 o 15:19, ircios napisał:

Jak nie dasz sobie wcisnąć MR od ITI to nie stracisz. 

Pytałem również w APS i tam też twierdzą, że nie można wymienić dekoderów przy obecnym MR z niezależnymi Cameleonami.

Czy ktoś z użytkowników jest posiadaczem innych dekoderów niż dsi 83 przy MR z 2x Cameleon?

Edited by prawns

W kwietniu kończy mi się umowa. Jak rozumiem przy przedłużeniu zabiorą mi Cameleona który dostałem kiedyś do dekodera Multiroom. Na tej karcie mi zależy ale zdaje sobie też sprawę że jej losy są przesądzone bodajże do lipca gdzie wszystkie mają wygasnąć. Zastanawiam się czy faktycznie przy przedłużeniu zabierają Cameleona? Jak mam przedłużyć umowę to chciałbym już nowy dekoder główny ten 4K.