Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Kirk

UWAGA! Aktualne zestawienie ofert przedłużeniowych znajduje się w tym temacie:

Prosimy zapoznawać się przed zadaniem pytania :)

Message added by Kirk

Recommended Posts

Jedno i drugie, nie napinaj się tak. Tak, widziałem, ja mam taniej za 22,50. Chodzi o to, że padają teksty od konsuli że "dla pakietu Comfort+ nie ma opcji na dekoder 4K za 0zł czy 5zł" a okazuje się że jednak jest. Rozgraniczmy zatem i ustalmy czy nie ma opcji dla pakietu Comfort+ czy nie ma opcji poniżej pewnej kwoty rachunku.  

Podważasz  informację jaka przekazał pracownik PC+  gdy nawet nie przeczytałeś ze zrozumieniem jego postu.

• Confused 4

W dniu 27.02.2020 o 14:42, Wess napisał:

Zasięg bez kombinacji cała UE.

NC+GO można oglądać za granicą?

Tak,tylko doczytaj w ICA jak to zrobić.

1 minutę temu, czerstwy napisał:

Podważasz  informację jaka przekazał pracownik PC+  gdy nawet nie przeczytałeś ze zrozumieniem jego postu.

Nie trzymasz ciśnienia, piszesz rzucając obrażające stwierdzenia a potem edytujesz posta bez konsekwencji zmieniając temat? Ty nie przeczytałeś mojego postu ze zrozumieniem.

• Upvote 2

28 minut temu, lamers napisał:

"Prawie nierealne" staje się jak widać u poszczególnych forumowiczów faktem, koledze Kristoff przy pakiecie Comfort+ też zeszli z opłatą za dekoder do 5PLN a C+4K miał już za 0zł (info dwa posty wyżej). Paweł czy jesteś w stanie odnieść się na moje zapytanie kilka postów wyżej bazując na Twoim doświadczeniu, bo post pozostał bez odpowiedzi.

Ja mogę tylko napisać, że nie ma reguły odnośnie ofert na wymianę dekodera. Wpływ ma zapewne wiele czynników łącznie z możliwościami/chęciami Konsultanta po drugiej stronie słuchawki.

Na pewno łatwiej mają posiadacze cameleonów. Mnie udało się wymienić w cenie 5 zł miesięcznie przy Comforcie za 19,99,nie płaciłem aktywacji ale w zamian za ofertę wymiany dobrałem paczkę C+ do końca trwania umowy. Taką ofertę uzgodniłem z przemiłym Konsultantem ;)  Ja dałem coś od siebie i on również ;)  .Gdyby nie promka CA pewnie nadal siedziałbym na turboboxie :D

W punkcie byli zdziwieni, że do tak niskiego pakietu dostałem dekoder w takiej cenie. Dlatego trzeba zawsze patrzeć na każdy przypadek indywidualnie.

• Upvote 2

3 minuty temu, Pawel napisał:

Ja mogę tylko napisać, że nie ma reguły odnośnie ofert na wymianę dekodera. Wpływ ma zapewne wiele czynników łącznie z możliwościami/chęciami Konsultanta po drugiej stronie słuchawki.

Na pewno łatwiej mają posiadacze cameleonów. Mnie udało się wymienić w cenie 5 zł miesięcznie przy Comforcie za 19,99,nie płaciłem aktywacji ale w zamian za ofertę wymiany dobrałem paczkę C+ do końca trwania umowy. Taką ofertę uzgodniłem z przemiłym Konsultantem ;)  

Dzięki za info, więc to kolejny przypadek że tekst  "dla pakietu Comfort+ nie ma opcji na dekoder 4K za 0zł czy 5zł" to tekst z kapelusza przekazywany naiwnym. Jakie są widełki cenowe za poszczególne pakiety to jedno, natomiast pewne stwierdzenia jak widać można włożyć między bajki 😉

• Upvote 2

Cyt @lamers nie ma takiej ceny jak 5zl jeśli chodzi o produkt canal+ 4k jest albo 0zl , 10zl albo 20zl, więc przed wypowiedzeniem albo niedokładnie słuchałeś konsultanta albo on niedokładnie przedstawił ofertę.Do comforta za 22,5 (wnioskuje,że masz  22,5 + 25 canal + 20hbo)est prawie nierealne otrzymać dekoder 4k za 5zl a co dopiero za 0zl. No chyba,że miałeś gołego cameleona.

Cyt 

nie wierzę w taką ofertę.moim zdaniem nierealna. Prowadze wymiany dekoderów w POS i takich wymian nie proponują w DUK (chyba, że reklamacja).Nie chce się sprzeczać ale mozliwe,że źle zrozumiałeś ofertę tak jak np.kolega któremu przedstawiono,że canal+4k jest za 5zl.Jesli się mylę i miałeś taka ofertę to jesteś w gronie niewielu szczęśliwców na których koncie była taka wymiana możliwa.Wymieniles?

"Prawie nierealne" staje się jak widać u poszczególnych forumowiczów faktem, koledze Kristoff przy pakiecie Comfort+ też zeszli z opłatą za dekoder do 5PLN a C+4K miał już za 0zł (info dwa posty wyżej). Paweł czy jesteś w stanie odnieść się na moje zapytanie kilka postów wyżej bazując na Twoim doświadczeniu, bo post pozostał bez odpowiedzi.

I przykłady osoby która jest kilka lat i ma 89 postów więc sporadycznie się udziela i trudno powiedzieć na ile jest wiarygodna.Drugi przykład to osoba która nie ma Comfortu za 22.50 tylko 29.99 zł. Ja nigdzie nie edytowałem postu.😅 Edit niektórym chyba trudno zrozumieć że pewne oferty sa ewenementem i oferowane są dla nielicznej grupy abonentów.I tak może być w tym przypadku skoro tak pisze pracownik. Comfort za 19.99 zł też jest oferowany a skoro jest walcz i próbuj uzyskać zobaczymy z jakim skutkiem

• Like 1
  • Confused 3
  • Sad 1

5 minut temu, czerstwy napisał:

Tak, NIE edytowałeś postu a moja odpowiedź "Jedno i drugie, nie napinaj się tak." NIE była odpowiedzią do tekstu o ślepocie i problemach z widzeniem 🤓

Idąc dalej powtarzam się i powtarzam raz jeszcze, czego zrozumieć nie możesz?

""Chodzi o to, że padają teksty od konsuli że "dla pakietu Comfort+ nie ma opcji na dekoder 4K za 0zł czy 5zł" a okazuje się że jednak jest. Rozgraniczmy zatem i ustalmy czy nie ma opcji dla pakietu Comfort+ czy nie ma opcji poniżej pewnej kwoty rachunku.""

• Upvote 1

2 godziny temu, P_Canal+ napisał:

@gebi nie wierzę w taką ofertę.moim zdaniem nierealna. Wymieniles?

Nie mam powodu, dla którego miałbym wprowadzać w błąd kogokolwiek. Zrozumiałem doskonale, co miał do przekazania konsultant. Takie propozycje miałem dwie. W grudniu - kończyła się umowa - oraz w styczniu. Piałem o tym. Nie wymieniłem, ponieważ nie potrzebuję aktualnie tego dekodera. Mam dwa pejsy, do tego cameleony.

• Upvote 1

Akurat użytkownik @czerstwy jest o wiele bardziej wiarygodny niż Twoja wypowiedź o dekoderze,który niby miałeś zaproponowany   za 0zl. Dlaczego w takim razie nie wymieniłeś? Nie byłeś zainteresowany? Wolisz Pejsa? Czyli mam rozumieć,że Ty nie chciałeś dekodera 4k ale konsultant chciał Ci wcisnąć go za 0zl do oferty do której mało komu dają 4k za 5zl. Sory ale nie kupuje tego ;)

• Confused 7

Czytaj ze zrozumieniem, co napisałem. Nie potrzebuję tego dekodera. Taka propozycja padła podczas negocjowania nowych warunków umowy. Gdyby nie to, że będziesz miał moje dane osobowe, to podał bym Ci nr abonenta. Jak sądzę w historii rozmów napewno jest to zapisane.

Widocznie jestem wybrańcem, któremu zaproponowano deka 4K bez opłat.

@amicuss wczoraj napisał, że otrzymał dopełnienie do comforta, w cenie 10pln. Zdecydowana większość tu na forum, rozpisywała się, że to aktualnie nierealne. On jednak otrzymał, dodatkowo to konsul do niego zadzwonił. Najwidoczniej są wyjątki od reguły.

Edited by gebi
  • Like 1
  • Upvote 4

Umowa moich rodziców ważna do 30.06.2020

6x Canal + za 69,99

Mediabox - 5 zł 

Eleven - 7,95

Multiroom - 10 zł 

Propozycja z wczoraj:

Pełna paczka C+ z C+4k również za 79,99

Dekoder 4k za 0 i aktywacja 0

Mistrzowska piłka 5 zł 

Multiroom - 10 zł 

Brak Eleven za 7,95 - niby już nie ma

Gdyby nie MP za 5 to bym to klepnął, a tak jeszcze się zastanawiają 

• Like 1

Miałem Extra+CANAL+(6)LIVE, NAJEM HD, Najem PVR (Multiroom) Pace i Sagemcom za 69,99 zł wypowiedzenie wysłane.telefon z Krakowa 

Dzisiaj przedłużyłem na 2 lata w tej samej cenie dodając mistrzowską piłkę za 0 zł.

• Upvote 1

Posted (edited)

Dobra oferta :) 

Edited by mxv1

Za ile realnie można dostać

Superpremium+

Liga mistrzów

Eleveny

Multiroom x1

Netflix

HBO GO

Umowe mam do konca lipca, proponowali 162 zł na 24 miesiace. Wypowiedzenie dopiero złożę w maju.

Do mnie  dzisiaj telefon z Krakowa umowa do końca marca wypowiedzenie złożone -12 lat pakiet superpremium .

Obecnie mówię krótko 

- dekoder 4K 0/0

ekstra 44.90,

C+x10 z 4K,  25zł

HBO z go  20zł

Czyli razem ok 89zł. Panienka oburzona  powiedziała że to mogę mieć za 107zł  po czym zaczęła mi przebąkiwać że z koncem miesiąca mam dwa tygodnie na oddanie sprzętu. Kazałem jej się nie martwić, sprzęt oddam w terminie.  Jeśli będą się stawiać to zostaję tylko przy ekstra, to im powinno zależeć ja sobie zawsze mogę wziąć hbo-go lub netflixa prywatnie.

• Like 1

Jeszcze nie złożyłem wypowiedzenia (umowa do końca września) a już do mnie wydzwaniają :lol2:  ;)

39 minut temu, luke_duri napisał:

Za ile realnie można dostać

Superpremium+

Liga mistrzów

Eleveny

Multiroom x1

Netflix

HBO GO

Umowe mam do konca lipca, proponowali 162 zł na 24 miesiace. Wypowiedzenie dopiero złożę w maju.

109,99 a po roku 152,99

Oferta przed wysłaniem wypowiedzenia (umowa do 08.2020) 

Superpremium 4k  127zł umowa na 24 miesiące.

Pani twierdziła uparcie, że taniej się nie da. Obśmiałem i zakończyłem rozmowę. 

Extra+, C+ 10, HBO+GO, Eleven Sports za 106,89. Pan twierdzi że to max co może zaproponować. Poczekam gdy będzie bliżej do końca umowy.

Na urodziny C+ mogą zaproponować jakieś bonusy?

Przekonamy się już w krótce. Choć patrząc na ofertę dla nowych jaka się pojawiła, to szału nie ma, jak to jest oczywiście oferta powiązana z urodzinami.

Godzinę temu, connor07 napisał:

Extra+, C+ 10, HBO+GO, Eleven Sports za 106,89. Pan twierdzi że to max co może zaproponować. Poczekam gdy będzie bliżej do końca umowy.

Na urodziny C+ mogą zaproponować jakieś bonusy?

Superpremium 4K jest za 109,99 zł. 

Godzinę temu, ircios napisał:

Przekonamy się już w krótce. Choć patrząc na ofertę dla nowych jaka się pojawiła, to szału nie ma, jak to jest oczywiście oferta powiązana z urodzinami.

Gdyby to była oferta urodzinowa raczej byłaby o tym informacja, pewnie za kilka dni coś się pojawi.

Godzinę temu, shevchenko1987 napisał:

Superpremium 4K jest za 109,99 zł. 

Tak wiem, ale ten pakiet zawiera Filmboxy i Mistrzowską Piłkę, które mnie nie interesują.

5. Extra+ z Canal+ (6) (+ Mistrzowska Piłka) - 69,99 zł

6. Extra+ z Canal+ (8) (+ Mistrzowska Piłka) - 79,99 zł

Co oznaczają cyfry 6 i 8 w nawiasach?