Jump to content

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Message added by Kirk

UWAGA! Aktualne zestawienie ofert przedłużeniowych znajduje się w tym temacie:

Prosimy zapoznawać się przed zadaniem pytania :)

Recommended Posts

22 minuty temu, jasiek747 napisał:

Witam oferta z dziś: Superpremium 4k 109.99, najem dekodera 4k 0.00(aktywacja 0.00) plus 3x Wifipremiumbox po 10zł.Razem 139.99. Oferta ok, tylko nie chcą dać choć jednego multiroom za free a zależy mi na 3 dekoderach dodatkowych. Aktualnie 2Cameleony(Pace, dsi83)extra, canal(8),hbo, elevem 111.89.

Mam podobną sytuację,  teraz masz multiroom za darmo ?

WItam 

Posiadam pakiet Extra + Canal+ 6 live do tego multiroom i HBO do tej pory płace 74,99 chciałem zachować to co mam plus dodatkowo mistrzowska piłka i wymiana na dekoder 4K , nie wysyłałem jeszcze wypowiedzenia umowa do lipca , wczoraj dostałem propozycje + 15 zł dodatkowo  czy jest szansa uzyskać to taniej ? 

18 godzin temu, Krzysiek11:) napisał:

Jeśli taka liczba kanałów to wychodziłoby, że faktycznie pakiet Extra+.

Ja mam Comfort z dopełnieniem i mam 214 kanałów. Kastrują po przedłużeniu?  Pakiety oczywiście😀

11 godzin temu, darek6 napisał:

WItam 

Posiadam pakiet Extra + Canal+ 6 live do tego multiroom i HBO do tej pory płace 74,99 chciałem zachować to co mam plus dodatkowo mistrzowska piłka i wymiana na dekoder 4K , nie wysyłałem jeszcze wypowiedzenia umowa do lipca , wczoraj dostałem propozycje + 15 zł dodatkowo  czy jest szansa uzyskać to taniej ? 

Problem jest z uzyskaniem HBO na całość umowy za free

Ostatnio tez negocjowałem mi akurat dorzucili cenę + 20zl (mam 8C+ za 84,99 + HBO free)

Podziękowałem i poczekam do LIpca 2020r

Witam

Mam ofertę na przedłużenie umowy Superpremium +4K z Netflix za 119,99 , po 12m. 162,99zł. (182 kanały) Najem dekodera  4k dodatkowo 15 zł., MR 10 zł.

Dostał ktoś lepszą ofertę?

Witam

Przy okazji przedłużania umowy internetowo dostrzegłam, że obecnie kolekcje Fox Play i National Geo Play są za 0 zł do końca obowiązywania umowy, a także po niej. Sprawdźcie w swojej Strefie klienta , zakładka Poszerz umowę

Niektórym widzę to proponują, a innym nie, ale przynajmniej u mnie są takie 2 darmowe opcje.

Może wreszcie obejrzę Homeland

Edited by kate1974
12 godzin temu, Yaro napisał:

Witam

Mam ofertę na przedłużenie umowy Superpremium +4K z Netflix za 119,99 , po 12m. 162,99zł. (182 kanały) Najem dekodera  4k dodatkowo 15 zł., MR 10 zł.

Dostał ktoś lepszą ofertę?

tak 109,99 i 152,99

• Thanks 1
W dniu 21.02.2020 o 10:31, kocik89 napisał:

Bardzo dobra oferta. Ile masz do zakończenia umowy? 

Umowa mi się kończy 31 marca. Czyli akceptuję ofertę, nie będę już nic się produkował.

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Nowy Comfort+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Dopełnienie do Extra+, HBO GO
Wybrane promocje Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów (09/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 47,5  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

oferta jak wyżej + dekoder 4K 5zł/m-c, dotychczas pakiet extra plus, umowa do końca marca

Czy można coś jeszcze ugrać ? (koszt najmu dekodera)

6 minut temu, Kris74 napisał:

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Nowy Comfort+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Dopełnienie do Extra+, HBO GO
Wybrane promocje Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów (09/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 47,5  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

oferta jak wyżej + dekoder 4K 5zł/m-c, dotychczas pakiet extra plus, umowa do końca marca

Czy można coś jeszcze ugrać ? (koszt najmu dekodera)

Raczej nie można nic ugrać.

Aktualnie posiadam Extra z C+6, Eleven, multiroom 2x cameleon ,Pace PVR za 81,89.

Dziś propozycja Extra z 8C+ ,Eleven,wymiana Pace na Dekoder 4K,HBO na 5 miesięcy za 0 i jeszcze jakieś kolekcje-wszystko ustalone za 86,89 i taką ofertę zaakceptowałem telefonicznie.Po godzinie telefon-niestety system nie zaakceptuje takiej oferty.Propozycja konsultanta w cenie 86,89 może zaproponować z 6C+,ew dołoży Filmbox na całą umowę lub MMP. Oferta odrzucona .

Pytanie-czy da coś złożenie reklamacji aby utrzymać pierwszą ofertę? Czy jeśli konsultant zadzwonił i poinformował mnie,że nie może wprowadzić takiej oferty reklamacja nie wchodzi w grę?

Chcialbym dopytac czy jako nowy klient istnieje szansa na taki pakiet jak otrzymal kolega Kris74? Gdy patrze na oferte na stronie to pakiety z kanalami canal+ zaczynaja sie od 89.99zl.

Sam comfort+ bez 4k to 39.99 a kolega za 47 zl ma comfort i kanaly canal+ z 4k.

Edited by Wyso

Hej przedłużyłem na takich warunkach:

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (10/19) L, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 79,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

+ 10zł za dek 4K czyli razem 89.99 / miesiąc do tej pory miałem to samo co wyżej bez 4k i deka za 79,99.

Myślę że ok.

26 minut temu, Zibi03 napisał:

Aktualnie posiadam Extra z C+6, Eleven, multiroom 2x cameleon ,Pace PVR za 81,89.

Dziś propozycja Extra z 8C+ ,Eleven,wymiana Pace na Dekoder 4K,HBO na 5 miesięcy za 0 i jeszcze jakieś kolekcje-wszystko ustalone za 86,89 i taką ofertę zaakceptowałem telefonicznie.Po godzinie telefon-niestety system nie zaakceptuje takiej oferty.Propozycja konsultanta w cenie 86,89 może zaproponować z 6C+,ew dołoży Filmbox na całą umowę lub MMP. Oferta odrzucona .

Pytanie-czy da coś złożenie reklamacji aby utrzymać pierwszą ofertę? Czy jeśli konsultant zadzwonił i poinformował mnie,że nie może wprowadzić takiej oferty reklamacja nie wchodzi w grę?

Pewnie że pisz reklamację.Dostałeś ofertę która zaakceptowałeś i co cie ineresuje ich [email protected] tu jest wątek dla stałych a nie nowych abonentow.Nie dostaniesz takiej oferty jako nowy.

• Like 1