Jump to content

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Message added by Kirk

UWAGA! Aktualne zestawienie ofert przedłużeniowych znajduje się w tym temacie:

Prosimy zapoznawać się przed zadaniem pytania :)

Recommended Posts

Powtórzę może swoje pytanie

Posiadam pakiet extra+ z pakietem canal+ i eleven oraz najmem dekodera HD za 0zl. Za wszystko place 91 zł. Umowę mam do końca marca. Chciałbym przedłużyć umowę ale tylko na pakiet extra+. Jak dobrze zrozumiałem mogę go mieć za kwotę 49,99zł? Konsultantka już ze mną rozmawiała ale nie radziła pisać wypowiedzenia gdyż lepszą dostałbym ofertę, w co raczej nie wierzę. Niestety musieliśmy przerwać rozmowę i obiecała że zadzwoni za kilka dni. I jeszcze jedno pytanie. Zastanawiałem się nad zmianą dekodera i chciałbym Was zapytać, czy są w ofercie takie w których mógłbym dołączać zewnętrzny dysk twardy aby mieć w przyszłości swoją filmotekę i nie ograniczać się do jednego dysku wewnetrznego, jeśli tak to za ile mógłbym go dostać na wynajem przy pakiecie extra+. 

43 minuty temu, Pawel napisał:

Dekodery do multiroomu zostają. Jest szansa na 5 zł bez opłaty aktywacyjnej. Ja otrzymałem taką ofertę przy Comforcie z paczką C+.

Przed przedłużeniem umowy płaciłeś tak jak ja 5 zł za najem dekodera głównego czy 0 zł?

1 godzinę temu, shevchenko1987 napisał:

Opcja "włącz / wyłącz" działa na zasadzie, że właczasz np. 1 marca i ten miesiąc jest za 0,00 zł, a wyłączasz do końca kwietnia za który zostanie naliczona opłata w wysokości 30 zł. Średnia za 2 miesiące to 15 zł. 

I później, jeżeli włączyłbym 1 maja i wyłączył do końca czerwca to kolejne 30zł, tak? Żeby korzystać ze składaka wystarczy wziąc pakiet podstawowy?  Jeżeli chodzi o żużel to wychodzi na to, że rozwiązanie idealne ze względu na sezon od kwietnia do września:D 

To i ja się podzielę dzisiejsza rozmowa z konsultantem- dodam że to drugie podejście i oferta która mi przedstawiono mocno mnie zdziwila bo była gorsza od poprzedniej. Ale konkrety.

Pierwsza oferta przedstawiona kilka dni temu i opisana również kilka stron wcześniej:

Extra+ plus c+(10) plus dekoder 4k + multiroom plus biblioteka fox i natgeo w cenie 79.99zl. Do tego dochodzi jeszcze 2mies darmowego pakietu filmbox.

Dzisiejsza:

To samo ale bez tych bibliotek i uwaga - najem dekodera glownego w cenie 5zl, więc 84,99zl. Do tego od lipca prawdopodobnie opłata za drugi dekoder gdyż ma nastąpić zmiana kart z cameleonow na nowe. Wtedy cena ma podskoczyć do 94,99zl...

Oczywiście ofertę odrzuciłem. Teraz zastanawiam się czy szukaja głupich czy serio drożeją? 

Mialem kontakt z numeru 22 334 61 83 w sprawie przedłużenia umowy, gdy zapytałem wprost czy można przedłużyć z opcją moduł CAM dostałem odpowiedź nie ma takiej możliwości.Tylko nowa umowa może być z modułem CAM ale na pewno nie odbiorę tam Canal+4K czyli tylko opcja z ich dekoderem, żeby odbierać ten kanał?

Można mieć c+4K na module cam. Ja tak mam. Ale prawdą jest ze przy przedłużaniu nie dadzą modułu. Chcąc wyszarpać moduł dobrałem nowa umowę, przenioslem cały „stary” vip+ na moduł a stara umowę kończę za miesiąc.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Można mieć c+4K na module cam. Ja tak mam. Ale prawdą jest ze przy przedłużaniu nie dadzą modułu. Chcąc wyszarpać moduł dobrałem nowa umowę, przenioslem cały „stary” vip+ na moduł a stara umowę kończę za miesiąc.

Ile płacisz za VIP +?

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

11 godzin temu, ShinobiQWE napisał:

Przed przedłużeniem umowy płaciłeś tak jak ja 5 zł za najem dekodera głównego czy 0 zł?

Turboboxa miałem za 0 zł a dekodery wymieniałem w trakcie trwania umowy jeśli to może mieć jakieś znaczenie.

Z tego co mi mówił konsultant, to moduł nie spełnia wymogów technicznych do odbioru tego kanału, co oczywiście jest kłamstwem, ale upierał się przy swoim stwierdzeniu.

Oferta cały czas ta sama, bo w sumie dobra jest, jedynie czekam czy na święta rzucą jakieś miesiące w gratisie - tak jak w grudniu było.

Chcę wymienić dekoder do MR, chcą mi główny wymienić (pace) a ja bym wolał żeby sagema czy co to za inny badziew dawali kiedyś tam w cyfrze.

Konsul twierdzi, że tylko zmiana na MR parowany i dodatkowa opłata. Może jednak da się zostawić stary MR na camelach i bez opłat a wymusić jakoś zmianę deka na inny :P jak?

Czyli oglądasz Canal+ 4K na module CAM...Masz dekoder czy w tv włożony moduł?

Tak oglądam c+4K na module włożony bezpośrednio w tv Sony. Nie mam dekodera, pozbyłem się ultraboxa. Płace za VIP+ 140 ale włączyłem jeszcze arthouse. Oprócz fikołków mam wsio

• Like 1

Tak oglądam c+4K na module włożony bezpośrednio w tv Sony. Nie mam dekodera, pozbyłem się ultraboxa. Płace za VIP+ 140 ale włączyłem jeszcze arthouse. Oprócz fikołków mam wsio

Eleveny i MP też?

Eleveny i MP też?

No mówię ze wszystko. E + MP tez. National ego play i fox play tez. Nie mam tylko fikołków bo mieć nie chce. Aha nad mezzo nie zastanawiam. Chcą dać za 3,9 na cały okres

No mówię ze wszystko. E + MP tez. National ego play i fox play tez. Nie mam tylko fikołków bo mieć nie chce. Aha nad mezzo nie zastanawiam. Chcą dać za 3,9 na cały okres

Dzięki, to już wiem mniej więcej o co mam walczyć

Wczoraj przedłużyłem umowę z opcją Canal+ 4k, bez jakiejś specjalnej gimnastyki. Straszyli tylko stwierdzeniami, że nie gwarantują działania tego kanału na module przez cały okres umowy 🤔 Cokolwiek to nie miało by znaczyć, ciekawe podejście do tematu... Zignorowałem i klepnąłem ofe bez żalu 😐