Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Kirk

UWAGA! Aktualne zestawienie ofert przedłużeniowych znajduje się w tym temacie:

Prosimy zapoznawać się przed zadaniem pytania :)

Message added by Kirk

Recommended Posts

Godzinę temu, Pawel napisał:

Netflixa za 13zł masz w spółdzielni a nie każdy ma możliwość/chce do niej należeć ;)

Co do oferty to taniej jedynie w składaku.

To samo co masz obecnie.

Netflixa w "spółdzielni" to można mieć i za 6 zł. Wystarczy założyć rodzinę w Argentynie ;)

44 minuty temu, shevchenko1987 napisał:

Netflixa w "spółdzielni" to można mieć i za 6 zł. Wystarczy założyć rodzinę w Argentynie ;)

Ciężko z tym założeniem rodziny za granicą. Próbowałem z ciekawości ale nie wychodzi ;)  Chyba, że ktoś mnie adoptuje :D

W dniu 10.01.2020 o 13:28, gebi napisał:

Jeżeli śledzisz wątek, to powinnaś widzieć, że z tym dopełnieniem ostatnio bywa różnie. Generalnie, to loteria czy dostaniesz. DUK napewno ci nie zagwarantuje utrzymania aktualnie posiadanej ceny. Z różnych źródeł słyszę to samo, odchodzą od dopełnień, w szczególności za dyszkę do comforta za 22,50. To taki paradoks. Oferta programowa ta sama, a cena kilkanaście zeta mniejsza. Na infolinii, jak mantrę powtarzają to samo, żeby zapomnieć o dopełnieniu w kwocie 10pln, do comforta w tak niskiej cenie. Oczywiście nie jest to reguła. Może będziesz miała więcej szczęścia i dostaniesz w tej cenie. Na dzień dzisiejszy marne szanse, ale kto wie.

Hej. Zadzwonila do mnie bardzo mila Pani M. 
Bez wypowiedzenia umowy zaproponowala mi ta sama cene 22,50 za Comfort na 2 lata, dopelnienie do Extra do konca lutego. Powiedziala zebym zadzwonila pod koniec lutego i zapytala o dopelnienie do Extra. Powiedziala, ze za 10 PLN powinno sie dac to zrobic. 

Edited by magda1306

Panowie

jaka jest standardowa oferta cennikowa za pakiet C+ oraz C+ 4K? 

Mam na myśli możliwość stosowania "opcji" włącz i wyłącz.

3 godziny temu, karolus napisał:

po rezygnacji przestawili mnie na umowę bez okresu minimalnego (tzn z miesięcznym wypowiedzeniem)- konsultant twierdzi, przy dostępie pełnym do Netflixa z 4K nie da się zrobić taniej- w ICA mam nawet ofertę ta 139,00- tak więc obniżył mi o 10 zł- jak mam to argumentować?

To ładny kit Ci wcisną ! Ja bez wypowiedzenia przeszedłem na ten pakiet i mam za 109 a po roku 152.

17 minut temu, Nasir napisał:

Panowie

jaka jest standardowa oferta cennikowa za pakiet C+ oraz C+ 4K? 

Mam na myśli możliwość stosowania "opcji" włącz i wyłącz.

C+ to 80zł ,C+4K 20zł.

Jak najtaniej dobrać w "opcji" włącz i wyłącz pakiet C+ z C+4K?

Czy komus sie udalo za aktywacje  dekodera 4k nie placic 49pln?

czy mam rozumieć, że najtaniej C+ 4K w opcji włącz i wyłącz to 100zł raz na dwa miesiące?

48 minut temu, Banan79 napisał:

To ładny kit Ci wcisną ! Ja bez wypowiedzenia przeszedłem na ten pakiet i mam za 109 a po roku 152.

nie kliknąłem jeszcze na "akceptuje" - dzwonie jeszcze raz i spróbuję to odkręcić- ale już nie wiem jak mam z ni i gadać

7 minut temu, karolus napisał:

nie kliknąłem jeszcze na "akceptuje" - dzwonie jeszcze raz i spróbuję to odkręcić- ale już nie wiem jak mam z ni i gadać

do kiedy masz umowe?

10 minut temu, Nasir napisał:

czy mam rozumieć, że najtaniej C+ 4K w opcji włącz i wyłącz to 100zł raz na dwa miesiące?

Wcześniej była też druga cena cennikowa za C+ czyli 40zł.Ale to chyba można włączyć raz na jakiś czas.Przynajniej tu były takie informacje ale to było jakiś czas temu i nie wiem czy dalej aktualne.

• Thanks 1

Czy komus sie udalo za aktywacje  dekodera 4k nie placic 49pln?
Mi się udało nie płacić 49zł za aktywację, bo zapłaciłem 99zł (ale 2 lata temu) :)
A obecnie, to teraz sporo osób dostaje gratis aktywację przy opłacie miesięcznej 5zł, ale przy opłacie miesięcznej 0zł też się to zdarza (zwłaszcza przy wyższych pakietach).

Mam do Was pytanie. Przy przedłużeniu umowy zaproponowano mi darmową wymianę dekodera na dekoder 4k. Takiej wymiany z powodów osobistych będę mógł dokonać między 1wszym a 7 lutego. Konsultant zaproponował więc odroczenie aktywacji oferty do 01.03.2020 informując o możliwości wymiany dekodera 21dni po akceptacji oferty.

Czy ktos z Was (może jest tutaj jakis wiarygodny przedstawiciel) może udzielić mi konkretnej informacji kiedy takiej wymiany mogę dokonać ? Słyszałem już 3 różne opcje od konsultantów... Podczas przedłużania umowy zapewniano mnie że dekoder będę mógł wymienić 21 dni od akceptacji umowy (akceptacja 7go stycznia). Dzisiaj powiedziano mi że wymiany mogę dokonać najwcześniej 1go marca... Jak to w końcu jest z tą wymianą ?

Tak jak powiedział Ci konsul. Rozmowy nagrywają. Tak wiec jeśli kłamał to i tak uznają Ci ewentualną reklamację.

Edited by ircios

Wychodzi na to że muszę cierpliwie czekać do 1go lutego. Wtedy przekonam się czy "okno" wymiany zostanie faktycznie otwarte.

3 tygodnie od akceptacji warunków to chyba poprawna informacja, też taką otrzymałem jak ostatnio przedłużałem umowę. Konsultant musi po prostu przypisać wymianę do Twojej umowy a potem udajesz się do punktu już kiedy chcesz w tym terminie.

Umowe zaakceptowalem 7go stycznia a jej aktywacja ma nastapic 1go Marca. Jesli 21 dni od akceptacji jest prawda to mozliwosc wymiany powinna pojawic sie 28go stycznia i trwac do konca lutego ?

Cześć,
Aktualnie: Extra+ CANAL+(6) + Eleveny + Mistrzowska Piłka + Multiroom (2x cameleon, pace + wifibox) - 101,89 zł

Przeglądając forum widzę, że mogę to dostać teraz za 85-90 zł

Pytanie jak by to wyglądało cenowo gdybym dobrał trzeci dekoder i trzecią kartę i jaki dekoder z dyskiem polecacie?  (nie zależy mi na 4k chyba, że bez dopłaty)

Z góry dzięki za odpowiedź

4 godziny temu, Banan79 napisał:

do kiedy masz umowe?

umowa jest obecnie na miesięcznym wypowiedzeniu tzn mogę ją wypowiedzieć do końca każdego następnego miesięca

@Lexter Oddajesz obecny sprzęt i karty.  Może dadzą Ci za free dekoder 4k, może nie. Ewentualnie WifiPremiumbox.  Dekodery dodatkowe 2×Wifibox. Aktywacja MR przy aneksowaniu jest za free. Do rachunku +20/m. MR w sieci.

Witam mam Start+ z dopełnieniem do Comfort+, Canal+ i HBO. Mam pytanie czy dają Ligę Mistrzów bez zobowiązania? Jeśli tak to w jakiej cenie? 

W każdej chwili możesz włączyć bez zobowiązania w cenie 30 zł na miesiąc.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka