Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Kirk

UWAGA! Aktualne zestawienie ofert przedłużeniowych znajduje się w tym temacie:

Prosimy zapoznawać się przed zadaniem pytania :)

Message added by Kirk

Recommended Posts

Posted (edited)
52 minuty temu, Banan79 napisał:

dużo za dużo:)

tzn jeżeli uwzględnimy zawartość tej oferty- to w jaki mam realisticzny podkład żeby mieć to wszystko za niższą cenę?  Jaka cena za to wszystko byłaby "atrakcyjna"? Mam jeszcze pare dni do rezygnacji więc chętnie bym się "potargował" o coś!

Edited by karolus

Nie wyczytałeś jak? Wszystko jest napisane.

Dzisiaj tel z Krakowa oferta

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, MISTRZOWSKA PIŁKA
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 89,99 zł 24 m, a po tym okresie 98,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19 )
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 101,89  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
  • Like 1

23 minuty temu, czerstwy napisał:

Nie interesuje cię piłka nożna i bierzesz Eleven?A co on pokazuje koncerty z filharmonii?

Nie, żużel! 😉

• Like 1
  • Haha 1

A faktycznie to też pokazują sam też mam ta opcję z myslą o żużlu.Ale nie tylko.

Ja oglądam tylko F1 na Elevenach. Nie samą piłką człowiek żyje ;)

Dokładnie nie każdy tylko piłką kopaną żyje :) 

Ale operator myśli, że wszyscy abonenci majacy C+, żyją kopaną. 

@Smyk90

Jeszcze Fox, NG i Paramount Play dorzucą i można brać w tej cenie.

Witajcie. Mam pytanie. Czy po akceptacji oferty nadal odlicza Wam dni pozostale do akceptacji w strefie abonenta ?Akceptacj_qaxqpar.png

1 godzinę temu, ircios napisał:

Nie wyczytałeś jak? Wszystko jest napisane.

nie chodzi mi o to „jak“ tylko „za ile” - tzn  nie chcę rezygnować z  poszczególnych części umowy czyli jeżeli zostanę przy obecnym zestawie czy jest ktoś; kto to ma taniej? 

oferta.jpg

Tak. Mają taniej. Przecież sa oferty napisane. Chcą Cię strzyc z pieniedzy jak barana na łące.

Jest o nim wątek.Można poczytać.

Witam serdecznie, mam umowę do końca marca i dzisiaj telefon z Warszawy. Obecnie mam Comfort+ wszystkie kanały Canal+ (poza C+4k) oraz HBO i HBO GO płacąc obecnie 67,50zł z dekoderem WiFI PremiumBox.

Propozycja: to co mam + wymiana dekodera bez kosztów aktywacji ale z abonamentem najmu za 5zł/m-c czyli wszystko razem za 72,50zł. Zapytałem o program C+4K w cenie i konsultant po "konsultacji z kierownikiem" powiedział że może mi dorzucić w cenie, czyli będzie pakiet Canal+ 11 kanałów włącznie z C+4K. Zapytałem się czy jest opcja żeby nie było opłaty miesięcznej 5zł za dekoder UltraBox 4K w zamian za jednorazową opłatę aktywacyjną, no co konsultant powiedział że przy tak niskim pakiecie jak Comfort+ nie da rady za 0zł. 

Brać czy można ugrać coś więcej?

3 godziny temu, Smyk90 napisał:

Dzisiaj tel z Krakowa oferta

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, MISTRZOWSKA PIŁKA
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 89,99 zł 24 m, a po tym okresie 98,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19 )
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 101,89  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

Jaki dekoder w tej cenie?

Zostawiasz swój czy zmieniasz na nowy?

55 minut temu, kingofsouth napisał:

Tak, ale tylko ten Technicolor.

Skoro padło o dekoderze to zapytam.

Przygotowuję się do przedłużenia i będę walczył o wymianę WifiBOX Premium na Ultra 4K.

Rozumiem, że jak pójdę na wymianę do punktu to mogą być różne modele?

Jaki polecacie, jakiego szukać?

4 godziny temu, boro-22 napisał:

Witam. Dzisiaj dostałem taką ofertę. Do tej pory 81.99 bez HBO, eleven i filmboxów. Nie interesuje mnie piłka nożna i Netflix. Ile mogę wynegocjować za to?

https://s6.ifotos.pl/mini/Screensho_qaxaqqe.jpg

Mam do Ciebie dwa pytania:

1. Czy próbowałeś wynegocjować dekoder Ultra 4K?

2. Ile kanałów C+ będziesz miał łącznie: 6, 8 czy 10?

Dzisiaj dla rodzicow wywalczylem 2 umowy

start+ za 9.90 

comfort+ za 22,5

2 mediaboxy za 0

Wczesniej mieli 2 comforty w tym jeden łamaniec przy cene wspolnej sredniej 59.85

2 mediaboxy 10zl

Razem 69.85

Posted (edited)
26 minut temu, problem napisał:

Jaki dekoder w tej cenie?

Zostawiasz swój czy zmieniasz na nowy?

Skoro padło o dekoderze to zapytam.

Przygotowuję się do przedłużenia i będę walczył o wymianę WifiBOX Premium na Ultra 4K.

Rozumiem, że jak pójdę na wymianę do punktu to mogą być różne modele?

Jaki polecacie, jakiego szukać?

Mam do Ciebie dwa pytania:

1. Czy próbowałeś wynegocjować dekoder Ultra 4K?

2. Ile kanałów C+ będziesz miał łącznie: 6, 8 czy 10?

Nie. Nie mam telewizora 4k i nie potrzebuje takiego dekodera. Mam dwa dekodery. Jeden to sagemcom HD+ u teścia, a ja mam wifi premium box-a z dyskiem 500gb z kartami cameleon. Canal+ wszystkie oprócz 4k oczywiście.

Edited by boro-22

Posted (edited)
2 godziny temu, ircios napisał:

Ale operator myśli, że wszyscy abonenci majacy C+, żyją kopaną. 

no i są w błędzie Speedway Rulezz!!!!🏁:jupi:

1 godzinę temu, karolus napisał:

nie chodzi mi o to „jak“ tylko „za ile” - tzn  nie chcę rezygnować z  poszczególnych części umowy czyli jeżeli zostanę przy obecnym zestawie czy jest ktoś; kto to ma taniej? 

oferta.jpg

ja mam to za 109,99 i po roku 152,99 także widzisz różnice.

Edited by Banan79
  • Upvote 1

3 godziny temu, boro-22 napisał:

Nie, żużel! 😉

Tak sie zastanawiam tylko po co ta opcja z zobowiązaniem skoro tylko żużel.Ile te rozgrywki sa w skali roku?Bardziej zrozumiałe i opłacalne było by włącz-wyłącz.

Posted (edited)
1 godzinę temu, lamers napisał:

Witam serdecznie, mam umowę do końca marca i dzisiaj telefon z Warszawy. Obecnie mam Comfort+ wszystkie kanały Canal+ (poza C+4k) oraz HBO i HBO GO płacąc obecnie 67,50zł z dekoderem WiFI PremiumBox.

Propozycja: to co mam + wymiana dekodera bez kosztów aktywacji ale z abonamentem najmu za 5zł/m-c czyli wszystko razem za 72,50zł. Zapytałem o program C+4K w cenie i konsultant po "konsultacji z kierownikiem" powiedział że może mi dorzucić w cenie, czyli będzie pakiet Canal+ 11 kanałów włącznie z C+4K. Zapytałem się czy jest opcja żeby nie było opłaty miesięcznej 5zł za dekoder UltraBox 4K w zamian za jednorazową opłatę aktywacyjną, no co konsultant powiedział że przy tak niskim pakiecie jak Comfort+ nie da rady za 0zł. 

Brać czy można ugrać coś więcej?

Z dekoderem teoche cie kituja.Ja dzisiaj przedluzylem comfort 22.5 pelna paczka canal 25 canal 4k 0 i paczka 11 za 7.90 multiroom za 0zl.Moge  podjechac wymienic dekoder na 4k aktywacja 49 i bez dodatkowych oplat do konca umowy.HBO GO proponowali mi za  20.

Edited by arras74

6 godzin temu, boro-22 napisał:

Nie. Nie mam telewizora 4k i nie potrzebuje takiego dekodera. Mam dwa dekodery. Jeden to sagemcom HD+ u teścia, a ja mam wifi premium box-a z dyskiem 500gb z kartami cameleon. Canal+ wszystkie oprócz 4k oczywiście.

Jeszcze trochę, a teściu weźmie osobną umowe aby ogladać :-D

To przez takie zabiegi MR będzie w sieci.

Posted (edited)
10 godzin temu, arras74 napisał:

Z dekoderem teoche cie kituja.Ja dzisiaj przedluzylem comfort 22.5 pelna paczka canal 25 canal 4k 0 i paczka 11 za 7.90 multiroom za 0zl.Moge  podjechac wymienic dekoder na 4k aktywacja 49 i bez dodatkowych oplat do konca umowy.HBO GO proponowali mi za  20.

Serdeczne dzięki za odpowiedź. Właśnie próbowałem i pytałem czy można zapłacić za aktywację i nie płacić miesięcznej opłaty 5zł za dekoder. Konsultant twierdził jak pisałem wcześniej, że przy Comfort+ nie da rady bo za niski pakiet. Nie sądzę że dobór Eleven ma tutaj jakiś wpływ, bo reszta cen standardowo u Ciebie jak i u mnie obecnie. Rozumiem, że HBO nie bierzesz więc będziesz płacił 55,40 to u mnie byłby wyższy rachunek bo 72,50.

Do kiedy masz umowę i czy miałeś złożone wypowiedzenie? Ja nie składałem jeszcze rezygnacji, a umowa do końca marca 2020. 

Edited by lamers

6 godzin temu, ircios napisał:

Jeszcze trochę, a teściu weźmie osobną umowe aby ogladać :-D

To przez takie zabiegi MR będzie w sieci.

Nie weźmie. Mieszkamy w jednym domu, nawet jak dostaniemy nowe karty, to i tak będziemy w jednej "sieci"