Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Kirk

UWAGA! Aktualne zestawienie ofert przedłużeniowych znajduje się w tym temacie:

Prosimy zapoznawać się przed zadaniem pytania :)

Message added by Kirk

Recommended Posts

Cześć

Dziś dzwoniła do mnie Pani z Platformy z ofertą przedlużeniową - obecna kończy mi się 31.07.2020

Co sądzicie?

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+ 4K, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Opłata najem 4K UltraBox+
Wybrane promocje Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (08/19) L, Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ w cenie 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 109,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

Obecnie mam superpremium z multiromm c+, dekoder 4k

Sądzimy że nie ma sensu teraz podpisywanai umowy bo okresy  sie sumuja i zobowiązanie będzie na 30 miesiecy.

Chyba nie jestem w stanie nic więcej ugrać do comfortu. C+ nie chciałem się wiązać do końca umowy.

7 dni na akceptację. 

Wybrane usługi Nowy Comfort+, CANAL+, HBO, Dopełnienie do Extra+, FOX Play, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, Multi Man Pack, Nat Geo Play, Paramount Play 10 zł, NAJEM PVR, Najem PVR (Multiroom)
Wybrane promocje Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów (09/19) L, CANAL+ 25 zł 6 m i 40 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Paramount Play za 0 zł/m dla Abonentów (11/19), Multi Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 47,5  zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

2 godziny temu, czerstwy napisał:

Dla porównania to porównaj pakiety Superpremium bo o takim pisał i Superpremium 4K.

Napisał Superpremium z Netflix 4K. Powinien napisać Superpremium+4K z NETFLIX 😏

To po co pisał +Eleven+filmbox skoro Superpremium 4K juz zawiera te opcje?

Ofertę ma droższą niż dla nowego i ja mam tą ze strony gdzie mam jeszcze ponad rok do końca umowy.Więc albo ma coś dobrane albo ta różnica w cenie to właśnie Cinemaxy.

Posted (edited)

Są różne oferty. zależne od obecnie posiadanego pakietu. Mam też taką : Pakiet Superpremium+ 4K z Netflix

Pakiet Superpremium+ 4K z Netflix za 129,99 zł/mies przez pierwsze dwa miesiące, następnie 172,99 zł/mies do końca okresu oznaczonego Umowy i 202,99 zł/mies po tym okresie.*

Edited by JoeDirt

5 minut temu, JoeDirt napisał:

Są różne oferty. Mam też taką : Pakiet Superpremium+ 4K z Netflix

Pakiet Superpremium+ 4K z Netflix za 129,99 zł/mies przez pierwsze dwa miesiące, następnie 172,99 zł/mies do końca okresu oznaczonego Umowy i 202,99 zł/mies po tym okresie.*

dużo.

B.dużo. Generalnie oferty z Netflixem mnie nie interesują. Indywidualnie płacę w zależności od kursu ok. 28 zł za najwyższy pakiet.

Godzinę temu, madziunia6271 napisał:

a pomijając okres?

To bierz skoro odpowiada Ci umowa do końca lipca 2022

Posted (edited)

Mam pak. extra z c+ (8), dwa dekodery pace i 2x cameleony  za 79,99. teraz proponują to samo + kolekcje fox i national, Mistrz. piłkę .. To na cały okres umowy. +hbo na 5 miechów   za zero. Jeszcze wymiana 1 dekodera na dek. 4K za 5zł miesięcznie Pytanie jest takie , czy to dobra oferta czy można jeszcze coś ugrac?

Edited by peys

Umowa przedłużona. 

Wcześniej Extra+ Canal+(6) za 79,99zl w tym najem premiumboxwifi za 5 zł

Po grudniowej walce z infolinia oferty za 45 - 50 zł za Start+ Canal+ oferta na koniec roku wygasła, bo wiem dzięki wam, że można taniej. 

Dzisiaj w POK Hallera, Wrocław oferta wznowienia za 40 zł bo dekoder dalej za 5 zł. Nadal brak mojej zgody. A że w tym punkcie pracuje weteran Platformy Canal+(25 lat). Telefon do Warszawy i Pakiet:

Start + Canal+(10) za 35 złoty i oczywiście dekoder za 0 złoty. 

Ciężko było, ale się udało i jeżeli komuś za bardzo nie zależy czy się uda przedłużyć czy nie, to polecam walczyć do końca i poczekać na wygaśnięcie😁 

Polecam POK we Wrocławiu i Pozdrawiam. 

Do zobaczenia za 24 miesiące 😃

Mam pak. extra z c+ (8), dwa dekodery pace i 2x cameleony  za 79,99. teraz proponują to samo + kolekcje fox i national, Mistrz. piłkę .. To na cały okres umowy. +hbo na 5 miechów   za zero. Jeszcze wymiana 1 dekodera na dek. 4K za 5zł miesięcznie Pytanie jest takie , czy to dobra oferta czy można jeszcze coś ugrac?
Dobra, jeżeli MR po wymieniane na dekoder 4k zostanie za 0zł na niezależnych kartach i dostaniesz jeszcze do tego kanał C+4k za 0zł.

46 minut temu, Maly552 napisał:

.......Do zobaczenia za 24 miesiące 😃

Proponuje abyś śledził temat przez te 24 m. Będziesz wiedział za 18 miesięcy co możesz ugrać i obędzie sie bez zbędnych pytań. :-D

• Upvote 2

Miałem dziś telefon (do jutra mam się zdecydować).

Poprzednia umowa do końca stycznia - wypowiedzenie wysłane.

Oferta bardzo standardowa:

• Extra+ (to samo co dotychczas)     44.99zł
  • Multiroom (dalej 1 Pace + 2 karty Cameleon) 0.00zł
  • Fox Play, National Geographic Play, Paramount Play (wcześniej miałem 2 kanały Canal+ ):  0.00zł
  • Canal+, HBO, itp. tak jak piszą inni na kilka miesięcy.
  • czas określony: 15miesięcy.

A teraz pytania dla biegle znających temat:

1. Czy mogę bezpiecznie poprosić ich o wymianę tego Pace na dekoder 4K (najlepiej za 0zł miesięcznie) oraz czy będzie miało to wpływ na drugą kartę cameleon?
  2. Wg Was dlaczego proponują 15 miesięcy - to ukłon w stronę klienta czy wyrachowanie?
  3. Powoli przydałby się 3 tuner. Rozszerzyć multiroom teraz czy poczekać z tym kilka miesięcy, kiedy i tak zmuszą mnie do wymiany drugiej karty na WiFiBoxa (chodzi mi o to żeby płacić tylko za trzeci tuner a nie za oba dodatkowe)?

Posted (edited)

Witam. Wypowiedzenie złożone. Chcę zejść z superpremium z hbo go do start z pełnym canal plus i hbo z hbo go. Teraz za to płacę 109,99. W tym opłata za dekoder 5 zł. Byłem w punkcie c+ i pan obsługujący doradził mi abym doczekał do końca umowy, a kończy się z dniem 31.01.2020. On mi później ją wznowi i mówił, że w punkcie mają możliwości lepsze czasami niż na infolinii. Teraz po wypowiedzeniu miałem z infolinii propozycję: start  z pełnym canal za około już nie pamiętam dokładnie 45 zł.  o HBO nie było mowy więc nie wiem ile by mi zaproponowano. Na razie czekam tak jak mi doradził kolega z punktu obsługi.

Edited by pawel1003

@Aphi

Jak będziesz sam prosił o dekoder 4k za 0, to już koniec z bezpieczeństwem. To oni muszą zaproponować Ci dekoder za free. Teraz ewentualnie możesz zapytać jaki dekoder Ci proponują.  Jak za opłatą to po dziękuj. Założę się, że w Strefie Canal + masz propozycję wymiany na 4k za 99/15m. Jeśli rozszerzysz MR teraz czy w przyszłości i tak będziesz płacił za dodatkowe dekodery, z tym, że przy aneksowaniu dostaniesz aktywację za free.

• Like 1

Dziękuję za informację.

Jeśli chodzi o multiroom na 3 tv (gdybym jednak teraz jeszcze się nie zdecydował) to powinienem się przygotować na opłatę 2 * 10zł miesięcznie, czy jest szansa na niższą np. 2 * 5 zł?

Jeszcze się zastanawiam nad długością umowy która przy 15 miesiącach kończyć się powinna w kwietniu. Tak myślę czy na święta Wielkanocne są tak samo dobre promocje jak na koniec roku.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Tylko i wyłącznie 2×10. Przy aneksowaniu jest szansa bardzo znikoma, aby jeden MR dostać za free. Było kilka takich przypadków. Mowa o umowach na 24m.

Posted (edited)
20 godzin temu, czerstwy napisał:

To po co pisał +Eleven+filmbox skoro Superpremium 4K juz zawiera te opcje?

tak wygląda moja oferta:

https://postimg.cc/tZmdr5ZS

PS: Sorry nie wiem jak wyedytować bezpośredni widok tego obrazka-

Edited by karolus

29 minut temu, karolus napisał:

tak wygląda moja oferta:

https://postimg.cc/tZmdr5ZS

PS: Sorry nie wiem jak wyedytować bezpośredni widok tego obrazka-

dużo za dużo:)

50 minut temu, boro-22 napisał:

Witam. Dzisiaj dostałem taką ofertę. Do tej pory 81.99 bez HBO, eleven i filmboxów. Nie interesuje mnie piłka nożna i Netflix. Ile mogę wynegocjować za to?

https://s6.ifotos.pl/mini/Screensho_qaxaqqe.jpg

Nie interesuje cię piłka nożna i bierzesz Eleven?A co on pokazuje koncerty z filharmonii?

• Haha 3