Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Kirk

UWAGA! Aktualne zestawienie ofert przedłużeniowych znajduje się w tym temacie:

Prosimy zapoznawać się przed zadaniem pytania :)

Message added by Kirk

Recommended Posts

@aro

Miałem moduł wcześniej do pakietu Start z dopełnieniem do Comfortu (29,99 zł). Teraz chciałem zejść do gołego Start.

Witam. Czy według was jest szansa wynegocjować taką oferte:

Comfort 22,5

canal+ 25

netflix 43

eleven 12m-7,5 12m-15,9

dekoder 4k aktywacja 49zł opłata miesięczna o zł

Teraz posiadam comfort 22,5 i paczke canal plus na zasadzie włącz wyłącz za 40 zł , umowa do końca kwietnia tego roku.

Wszystkie wymienione opcje są możliwe w tej cenie. Tylko przy pakiecie Comfort+ w cenie 22.50zł uzyskanie dekodera 4k za 0 zł może być problem.

Z tego co kojarzę w oparciu o poprzednie wpisy na forum to Kolega @Ozzy666 korzystał z modułu przed aneksowaniem umowy. Generalnie przejście z dekodera na moduł jest bardzo trudne, a z informacji zawartych w wątku o modułach jest to możliwe w jednostkowych przypadkach i nawet nie jest to kwestia konsekwencji w negocjacjach z operatorem ale bardziej kwestia szczególnych okoliczności i konieczności zainicjowania trybu reklamacyjnego. 

Zapytam jeszcze raz czy jest szansa zejscia z pakietu extra 62zl (dekoder 4K 15zl) na pakiet start z tym dekoderem ( w nizszej cenie najmu) lub zamiana na inny dekoder z dyskiem twardym?

Zamiana na inny dekoder pewnie nie będzie możliwa. Zejście na Start z paczką C+ możliwe, że dałoby szanse na obniżenie najmu.

Czy to dobra oferta:

Superpremium+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 0zł/m 10złm dla Abonentów, Paramount Play za 0 zł/m dla Abonentów (11/19), Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione usługi  109,99 zł  i tak do końca przez 2 lata

Czy da się wywalczyć jeszcze ten Multiroom po wifi za 0zł?

20 minut temu, Pawel napisał:

Zamiana na inny dekoder pewnie nie będzie możliwa. Zejście na Start z paczką C+ możliwe, że dałoby szanse na obniżenie najmu.

A bez paczki canal + nie ma szans? Na zwykly start w cenie 10-15zl? 

A jest szansa na comfort w cenie 22,5 z dekoderem 4k w cenie?

CA mi jeszcze nie zapłacił premii za założenie konta i nie zwrócił za c+ konto założone 29.11 na meila z ca24nie odpisuja

6 minut temu, damio napisał:

CA mi jeszcze nie zapłacił premii za założenie konta i nie zwrócił za c+ konto założone 29.11 na meila z ca24nie odpisuja

A spelniles warunki zeby premie i zwrot otrzymac tzn wplata min 1000zl w poprzednim miesiacu i min 1 platnosc karta ? Zwrot za abonament jest widoczny praktyczne od razu po zrealizowaniu przelewu.

54 minuty temu, damio napisał:

Ja mam konto od września, warunki spełnione a mamony ani widu ani słychu. Dzwoń na infolinie i reklamuj bo kasę zobaczysz jak sam zarobisz. Ja czekam na reklamacje i cisza jak po śmierci organisty. Pani stwierdziła ze warunki spełniłem ale system mnie dziwnie pominął. Tak jak wielu na tym forum. Jak się nie upomnisz to ciężka sprawa. Pozdr!

Dzięki będę próbował bo się nie dodzwonilem

Czy to dobra oferta:

Superpremium+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 0zł/m 10złm dla Abonentów, Paramount Play za 0 zł/m dla Abonentów (11/19), Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione usługi  109,99 zł  i tak do końca przez 2 lata

Chłopie nic więcej nie uzyskasz. Przy dwóch multiroomach jest szansa na jeden za 0 zł. Ale jeden po wifi za 0 zł nie ma szans.

Promocja z bankiem przedłużona do 31.03.2020 😀 może ktoś skorzysta 🤔

Posted (edited)
2 godziny temu, damio napisał:

Tak pensja w grudniu 

Skoro pensja i platnosc karta w grudniu to wg regulaminu bonus jest wyplacany do konca nastepnego miesiaca czyli do konca stycznia powinines dostac. Jesli chodzi o bonus za abonament to wyplacany jest od razu. Masz utworzony szablon platnosci do nc+ (odbiorce) przez bank? To oni musza dodac go do Twojego konta.

Edited by maciekmm

2 godziny temu, piotr77sat napisał:
4 godziny temu, primanus napisał:
Czy to dobra oferta:

Chłopie nic więcej nie uzyskasz. Przy dwóch multiroomach jest szansa na jeden za 0 zł. Ale jeden po wifi za 0 zł nie ma szans.

Klepnąłem tą ofertę.

Jeszcze do tego sobie włączyłem promocję MP za 0 zł 😃

17 minut temu, primanus napisał:

Klepnąłem tą ofertę.

Jeszcze do tego sobie włączyłem promocję MP za 0 zł 😃

MP na cały okres umowy za 0 ?

14 minut temu, Banan79 napisał:

MP na cały okres umowy za 0 ?

Tak.

Nie negocjowałem tego u konsula. Po klepnięciu umowy wszedłem na moje nc+

Patrzę - a tam w "Poszerz Swoją Ofertę--> Opcje dodatkowe--> Oferta promocyjna"   pakiet  MP (6 kanałów) za 0 zł do końca umowy.

włączyłem... ale nie sądziłem, że zadziała.

Po kilku godzinach, wchodzę na kanał 130 i działa 😃

Przy tak wysokim pakiecie są takie opcje.Dziwne że od razu z ofertą nie dał tego konsul.

21 minut temu, czerstwy napisał:

Przy tak wysokim pakiecie są takie opcje.Dziwne że od razu z ofertą nie dał tego konsul.

A czy mogłem coś jeszcze ugrać w tej mojej ofercie od konsula?

Dzwoniłem  na infolinię o dopełnienie do extra, może kogoś to zainteresuje, spokojnie za 10zł można włączyć(za tyle mam je w bieżącej umowie) ale do końca lutego mam starą umowę a od 1 marca dopiero nowa wejdzie w życie i na ten moment nie mam możliwości włączenia jeszcze.Mogłem zaakceptować nową od razu ale straciłbym MMPacka.

9 minut temu, primanus napisał:

A czy mogłem coś jeszcze ugrać w tej mojej ofercie od konsula?

ja mam 109,99-12 i 152,99-12 ale z netflix za tą cene co masz to spoko pakiet.

Na zwykłej infolinii dostałeś?Znajomy ma ostatnio problem w uzyskaniu takiego dopełnienia.