Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Recommended Posts

Jako, że jeszcze nigdy nie miałem okazji wlaczac opcji dodatkowych proszę o pomoc. 

Chcąc włączyć opcję dodatkową HBO z tej promocji za 0zl do końca roku, kiedy będę musiał ją wyłączyć żebynie naliczyli mi opłat?  31.12 wystarczy?

W którym miejscu się to w ogóle wyłącza? Po zalogowaniu na swoim koncie w sekcji dotyczącej mojej oferty pojawi się ta opcja dodatkowa z możliwością wyłączenia?

Z góry dziękuję za podpowiedź. 

Pozdrawiam 

12 minut temu, kuras_90 napisał:

Jako, że jeszcze nigdy nie miałem okazji wlaczac opcji dodatkowych proszę o pomoc. 

Chcąc włączyć opcję dodatkową HBO z tej promocji za 0zl do końca roku, kiedy będę musiał ją wyłączyć żebynie naliczyli mi opłat?  31.12 wystarczy?

W którym miejscu się to w ogóle wyłącza? Po zalogowaniu na swoim koncie w sekcji dotyczącej mojej oferty pojawi się ta opcja dodatkowa z możliwością wyłączenia?

Z góry dziękuję za podpowiedź. 

Pozdrawiam 

Jak włączysz sobie te opcje dodakowe  to napisz od razu wiadomość do nc+ z panelu Moje nc+, że prosisz o wyłączenie opcji dodatkowej z dniem 31.12.2019. Jak tak zawsze robiłem - działa. 

• Like 2
  • Thanks 1

Umowa do 30 listopada z wypowiedzeniem. Obecnie Superpremium 2x Pace za 99,99 pln. Propozycja zostawić to samo lub Superpermium 4K za 109,99 pln, lub Extra, 10x Canal+, HBO + HBO GO, kolekcje National i FOX za 89,99 pln, ale nie chcą dać LM za 0 PLN. Czy komuś udało się ugrać w cenie pakietu Extra ? 

• Confused 1

Codziennie do mnie dzwonili po kilka razy, a dziś wyjątkowo ani razu! Żadnej oferty przedłużenia umowy. Cisza. Świętują "czarny piątek"?

Do mnie dzwonili. Superpremium 4K 109 plus 5zł wymiana dekoderna na 4k + 10zł multirum +3zł H2=127zł

Z oferty w necie to 130 zeta i antena. 

Zysk nie wart przedłużenia poczekam do 2 grudnia i ewentualnie wtedy zdecyduje.

8 godzin temu, kerpen napisał:

Ja mam złożone wypowiedzenie już jakiś czas temu, umowa do końca lutego 2020 i mam obie opcje do dobrania przez moje nc+. Obecnie mam dobrany Canal+ z plusa miesiąca listopada.

Widać zależy to jeszcze od tego do kiedy jest umowa.

• Upvote 1

22 godziny temu, tweed77 napisał:

Black Week czy tam plus miesiąca jak zwał tak zwał:

Paczka HBO z HBO Go do końca roku za darmo.

Paczka Multi Man Pack do końca roku za darmo.

Oczywiście pod koniec grudnia należy wyłączyć.

Oba pakiety przytulone :) .Ciekawe czy wzorem lat ubiegłych włączą pakiet Extra+?!

Edited by markar

Witam, dziś Black friday telefon z bok oferta na przedłużenie umowy - super premium 4 k 109,99 + multiroom 10 zł i za dekoder 4k, który już posiadam 15 zł, razem 135 zł, ręce opadają jak szanują swoich abonentów. Nowy klient 139.99 zł w tym 6 miesięcy za 49,99, jakby nie liczyć nowy ma lepiej, chyba bardziej upaść nie można

Ja chciałem dziś włączyć HBO i MMP na umowie, która kończy się z końcem grudnia. Jest na niej Comfort z dopełnieniem do Extra i C+ za 57,50 zł. Od stycznia 61,50 zł. Jako że tych dodatków nie chcieli mi włączyć ponieważ "do końca umowy jest zbyt mało czasu by skorzystać z takiej promocji" poprosiłem o przełączenie do DUK. I tu dowiedziałem się, że takiego pakietu nie ma (!), potem że nie powinno być, 69,99 zł za to samo to max co wyjątkowo nieuprzejmy konsultant "mógł" zaproponować. Umowa nie jest wypowiedziana. I na przedłużenie szczególnego parcia nie ma.

• Upvote 1

Masz składaka, więc najkorzystniej byłoby wyłączyć dodatki i negocjować przedłużenie na podstawowy pakiet. Wtedy miałbyś szansę na pozostawienie Comfortu w dotychczasowej 22,50.

Jak pozostaniesz na umowie nieozonaczonej inne promocje typu +miesiąca również będą niedostępne.

Jutro ostatni dzień umowy a ja nie odebrałem jeszcze ani jednego telefonu z nc+ :) Ciekawe czy propozycje będą odbiegały od tego co do tej pory raportowaliście w ostatnim czasie ;)

Dzwonił Kraków, umowa przedłużona

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (10/19) L, CANAL+4K ULTRA HD 0 zł/m, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Filmbox Pack 0 zł 1m, Fox Play 0 zł, NAT GEO PLAY 0 zł, Multiroom Standard 49 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBOX+ 4K 0zł dla Abonentów

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 91,89 zł

Dzwonił Kraków, umowa przedłużona

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (10/19) L, CANAL+4K ULTRA HD 0 zł/m, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Filmbox Pack 0 zł 1m, Fox Play 0 zł, NAT GEO PLAY 0 zł, Multiroom Standard 49 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBOX+ 4K 0zł dla Abonentów

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 91,89 zł

Anonimizuj dane osobowe i wrzuć screen, bo mało wiarygodne.

7 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

@czerstwy

HBO do końca czasu oznaczonego umowy ;) Miało być na 5 miesięcy, ale czego się nie uda podczas konsultacji z kierownikiem :P

A faktycznie tylko filmbox pack na miesiac.Ale MR ,C+4K ,MP i Ultrabox 4K za free co nie często się zdarza.