Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Kirk

UWAGA! Aktualne zestawienie ofert przedłużeniowych znajduje się w tym temacie:

Prosimy zapoznawać się przed zadaniem pytania :)

Message added by Kirk

Recommended Posts

Mam pytanie - czy jest możliwość otrzymania w opcji  z multiromem  dwóch dekoderów z HDD,

lub modułu i dekodera z HDD? Ktoś wynegocjował taką opcję?

Moduł NC+ CI+ i dekoder z HDD w multiroom nie ma takiej opcji.

To jest właśnie jak NC+ wykorzystuje swoją dominującą pozycję.

Zgadzasz się na ich warunki albo do widzenia.

• Thanks 1

13 godzin temu, Stasio777 napisał:

Jakimi KONKRETNIE kanałami różnią się pakiety? Comfort a Extra? jakiś link?

ulotka_pakietowa.jpg

• Thanks 1
  • Sad 1

Witam! 

Obecnie mam umowę na pakiet Extra do końca sierpnia, chciałbym przejść na Superpremium, bo zabawy w włącz/wyłącz przestały mnie bawić lecz cena pakietu wynosi 154 złote, no to jednak przesada, czy mogę przez Ica coś wynegocjować lepiej, bardziej? 

Edited by Dr. Falcon
  • Like 1
  • Upvote 1

55 minut temu, mxv1 napisał:

ulotka_pakietowa.jpg

M.in. wszystkie kanały Viasat w tym Epic Drama HD, Kino TV HD, Animal Planet HD, CN HD, Boomerang HD, Nick Toons HD, Nick Jr, Baby TV, AMC HD, TNT HD, SiFi HD, CBS Action SD, CBS Europa HD i inne. :-)

• Like 1
  • Thanks 1

Godzinę temu, Dr. Falcon napisał:

Witam! 

Obecnie mam umowę na pakiet Extra do końca sierpnia, chciałbym przejść na Superpremium, bo zabawy w włącz/wyłącz przestały mnie bawić lecz cena pakietu wynosi 154 złote, no to jednak przesada, czy mogę przez Ica coś wynegocjować lepiej, bardziej? 

Nie opłaca się  SuperPremium+ za 99,90zł, lepiej wybrać SuperPremium 4K za 109,90zł - dostajesz MP, Eleveny, FilmBox pack, HBO GO - brak jest tylko Cinemax

Edited by mxv1

Już rozmawiałem z konsultantem poczekamy na luty-marzec i zobaczymy przy przedłużeniu czy dadzą to co mówisz @mxv1, bo obecnie sam przyznał facet, że się nie opłaca. 

Dzień dobry potrzebuje pomocy 5 stycznia kończy mi się umowa 

Posiadam karty cameleon i multirum na starych zasadach 

Jakie są teraz opcje i co wybrać żeby jedna karta była w domu a druga w pracy bo wogule tego nie ogarniam  

Druga sprawa to posiadam pakiet  superpremium+

Dekoder UltraBox+/PVR PACE (MR) i WiFi Box+ / SAGEMCOM DSIW74 i tv Samsung ue55mu6102

Jaką ofertę mogę dostać 

Wypowiedzenie umowy złożone 

• Like 1

Jeszcze 8 miesięcy i będziesz mógł drugą kartę zabrać tylko do drugiego pokoju.  Oczywiście z dekoderem. Ewentualnie do sąsiada za ścianą 😁

• Like 2
  • Haha 2
  • Confused 1

16 minut temu, ircios napisał:

Jeszcze 8 miesięcy i będziesz mógł drugą kartę zabrać tylko do drugiego pokoju.  Oczywiście z dekoderem. Ewentualnie do sąsiada za ścianą 😁

To znaczy że zostało mi 8 miesięcy a jak sprawa z dekoderem zostać przy obecnym stanie czy coś zamienić 

I co później jak to będzie wyglądało 

2 godziny temu, ircios napisał:

CO to znaczy? Będzie trzeba biegać z kartą do innego dekodera co kilka godzin?

2 godziny temu, czerstwy napisał:

A co to Cyfrowy Polsat żeby latać i przekładać karty?

Jak brak w jednej sieci to i latać będzie trzeba :) 

Edited by mxv1

Jak oceniacie teraz szansę ewentualnego dopełnienia za 10/15 zł do Extra+? Zawsze to taniej niż niż normalny pakiet. W tym tygodniu kończy mi się umowa i mam dylemat...

Witam. Czy oferta:

Extra +

Canal + 11x

multiroom

dekoder 4k

pakiet eleven

polsat sport 

HBO do końca kwietnia gratis

za 106zl miesięcznie jest korzystna czy są jeszcze jakieś lepsze oferty utrzymanie?

44 minuty temu, lyncz napisał:

Jak oceniacie teraz szansę ewentualnego dopełnienia za 10/15 zł do Extra+? Zawsze to taniej niż niż normalny pakiet. W tym tygodniu kończy mi się umowa i mam dylemat...

Dawno się nikt nie chwalił zdobyciem dopełnienia.Nawet w standardowej cenie nie chcą włączać.

• Like 1

Czy jest szansa na podobne warunki przy nowej umowie, czy trzeba kupić najniższy pakiet i dopiero negocjować?

Edited by nkardo
Część pytania nie pasuje do działu, przenoszę do właściwego dla nowych abonentów.
  • Confused 1

Dzisiaj telefon z ofertą: superpremium,  wszystkie Canal+,  paczka filmbox, Cinemax,  Eleven,  HBO i HBO Go,  mistrzowska piłka,  wypożyczalnie Fox i National Geographic, mulitiroom na 112,94 zł na 24 miesiące.

Bardzo dobra oferta. 

Edited by ircios
  • Haha 2

10 godzin temu, mateusz14422 napisał:

Dzisiaj telefon z ofertą: superpremium,  wszystkie Canal+,  paczka filmbox, Cinemax,  Eleven,  HBO i HBO Go,  mistrzowska piłka,  wypożyczalnie Fox i National Geographic, mulitiroom na 112,94 zł na 24 miesiące.

Oferta pod koniec umowy czy wcześniej. Jaka jest aktualna. Multiroom nowe urządzenia czy te, które posiadasz? 100 nc+ go wliczone? Rozumiem , że superpremium bez 4k?

Edited by nkardo