Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Recommended Posts

10 minut temu, Buziaczek1982 napisał:

Polecam poszukać na necie forum pracowniczego nc+  i dowiesz się ,że zmienili im tylko prowizję od sprzedaży,można znaleźć ceny za ile można opcję dodatkowe wynegocjować,nie oferują dopełnień ,bo mają za to całe 4,5 zł prowizji , a za wyższy pakiet  14 zł .Dlatego proszę skończ już wymyślać na temat podwyżek. Zatrudnij się w nc i włączysz nam wszystkim co będziemy chcieli...Podwyżka ma być na jedynie za  Mistrzowską piłkę .

Po 1 to ciezko bedzie mu sie zatrudnic w NC(chyba,ze na wehikul czasu 😜) Po drugie napisales jedna z wiekszych bzdur jaka tu czytalem.Jestem pracownikiem salonu,znam ludzi z call center i nie wiem skad wytrzasnales taki system prowizyjny 😏

Edited by P_Canal+
  • Like 1
  • Thanks 1

9 godzin temu, P_Canal+ napisał:

Po 1 to ciezko bedzie mu sie zatrudnic w NC(chyba,ze na wehikul czasu 😜) Po drugie napisales jedna z wiekszych bzdur jaka tu czytalem.Jestem pracownikiem salonu,znam ludzi z call center i nie wiem skad wytrzasnales taki system prowizyjny 😏

Po 1 serio,czy serio ważne jak to się obecnie nazywa?Przez najbliższe 10 lat i tak z kilka razy nazwę to zmieni.Jakoś dziwnym trafem  za każdym razem jak wypłynie coś z forum pojawia się niby pracownik nc + .... dziwne,a tak to nie możecie się wielce odezwać.Ps włącz sobie słownik ortograficzny.

Edited by Buziaczek1982
...
  • Confused 2

13 minut temu, Buziaczek1982 napisał:

Po 1 serio,czy serio ważne jak to się obecnie nazywa?Przez najbliższe 10 lat i tak z kilka razy nazwę to zmieni.Jakoś dziwnym trafem  za każdym razem jak wypłynie coś z forum pojawia się niby pracownik nc + .... dziwne,a tak to nie możecie się wielce odezwać.Ps włącz sobie słownik ortograficzny.

Hehe zabawne.Zobaczyłem  historie Twoich postow.Jestes klientem co nie umial wlaczyc sobie dopelnienia za 10zl jak byl dostepny,pozniej pisales,ze nie istnieje takie dopelnienie,a teraz....?rozdwojenie jazni?😱

Edited by P_Canal+
  • Upvote 1

18 godzin temu, shevchenko1987 napisał:

@koralow, a potrzebne Ci Canal+ x 10? Bo za 6 jest cena 69,99 zł z MP za 0 zł. 

Generalnie to zastanawiam się po co brać pakiet Extra+? Generalnie to oprócz Eurosportu 2 HD to i tak nie ma tam nic ciekawego do oglądania. Sam się o tym przekonałem jak po przedłużeniu umowy wygasło mi dopełnienie i zauważyłem, że ja nic z tego pakietu nie oglądam.  

Weź Comfort+ z Canal+ (6) i MP za 59,99 zł. Do tego Eleveny i dekoder. Wyjdziesz na swoje. ;)

Czy za comfort+ z 6 canałami+ i MP za 59.99 da rade wynegocjować dekoder 4 k za 0 zł ?

Witam, złożyłem wymówienie. Teraz będę chciał pozostawić u siebie PACE 500 GB z multiroomem (cameleonami) i wziąć pakiet Comfort plus. Chciałbym Was zapytać ile to jest warte i ile można za coś takiego dać ???

W dniu 14.11.2019 o 11:43, kuras_90 napisał:

Parę postów wcześniej pisałem o takim samym zestawie i koledzy pisali, że kwota 81,89zl jest ok.

Do kiedy masz umowę? Wypowiedzenie wysyłałeś?

Ja chciałem coś takiego uzyskać, ale przy pierwszej rozmowie z konsultantem proponowali mi bez Elevenow za 95zl więc odrzuciłem.

Wypowiedzenie trzeba wysłać -jest inna rozmowa . 

Godzinę temu, sport323 napisał:

Czy za comfort+ z 6 canałami+ i MP za 59.99 da rade wynegocjować dekoder 4 k za 0 zł ?

Wydaje mi się, że będzie ciężko, ale gdybyś dobrał np. Eleveny na cały okres umowy to już może być łatwiej. Chociaż pewnie symboliczną 5 i tak zawołają.

Edited by shevchenko1987
  • Haha 1
  • Confused 1

Dziś dostałem SMSa o takiej tresci 'Nie czekaj na Mikolaja! Pakiet Superpremium 4K taniej o 60% przez 6 miesiecy. Szczegoly u konsultanta. Zadzwon 122947909.' Czyżby zmiany w ofercie ?

• Sad 1

Czy ktoś tu dostał taki pakiet? 

Comfort - 22,50 zł 
 Canal+ - 25,00 zł 
 Canal+ 4K - 0,00 zł 
 HBO i HBO GO - 20,00 zł 
 Dekoder 4K - 0,00 zł 

Kolekcja Fox P lay 0 zł
Kolekcja Nat Geo Play 0 zł 

cena: 67,50 zł

wszystko na całą umowę.

• Haha 1

23 godziny temu, shevchenko1987 napisał:

Generalnie to zastanawiam się po co brać pakiet Extra+? Generalnie to oprócz Eurosportu 2 HD to i tak nie ma tam nic ciekawego do oglądania....

Generalnie to jest dużo do oglądania, bo generalnie....

18 godzin temu, Pawel napisał:

Dokładnie. W razie konieczności można wykupić sam ESP2.Dla mnie Extra+ to też zbędny dodatek dlatego nawet za dychę go nie włączyłem.

nie każdy żyje kopaną i nawet 6 C+ nie jest potrzebne każdemu. Wystarczą 3 C+. 

Może i wystarczą tylko 3C+ nie kupisz, więc porównanie trochę bez sensu. Mnie by np. wystarczył podstawowy C+ i pierwszy kanał HBO ale "na sztuki" nie sprzedają kanałów premium.

Ja nic porównywałem. Napisałem, że jest co oglądać w E+ , bo nie każdy żyje kopaną.  O C+ to był dodatek. 

@ircios, masz prawo oglądać co chcesz. Wyraziłem swoje zdanie na ten temat, że dla mnie nie ma tam nic wartego uwagi. Same kanały powtórkowe pełne reklam.

Nie żyje tylko kopaną, bo np. zamiast bezwartościowego dopełnienia do pakietu Extra+ mam chociażby HBO i HBO GO.  

• Sad 1

Ja dziś oprócz wspomnianego smsa z promocją dostałem również informację o obowiązkowej zmianie karty i dekodera do lipca 2020. W nawiązaniu do tego orientujecie się może czy są w ofercie umowy 12 miesięczne na pakiet superpremium?

Wypowiedzenie złożone ;) koniec umowy 30.11.2019 Nie uśmiecha mi się ten ich nowy rodzaj multiroomu... Obecnie posiadam 2x karta cameleon i PACE:)

• Confused 1

Pozostań na bezterminowej. A jak wypowiedzenie wysłałeś, to wycofaj. Zrezygnujesz sobie w lipcu.

• Sad 1

A jak to jest na bezterminowej, np. na takim zestawieniu ->  " Obecnie posiadam 2x karta cameleon i PACE:) " ?

Chodzi mi o to, że rachunek wtedy rośnie o kilka zł (zgodnie z tym co widać w ica jako prognozę), a co multirumem i dekoderem głównym, które ktoś ma za 0pln, ale stanndardowo są po 20pln. Czy to jest wtedy  dodatkowo jeszcze 40 PLN do rachunku  na bezterminowej?

11 godzin temu, oskarosi napisał:

Ja dziś oprócz wspomnianego smsa z promocją dostałem również informację o obowiązkowej zmianie karty i dekodera do lipca 2020. W nawiązaniu do tego orientujecie się może czy są w ofercie umowy 12 miesięczne na pakiet superpremium?

Wypowiedzenie złożone ;) koniec umowy 30.11.2019 Nie uśmiecha mi się ten ich nowy rodzaj multiroomu... Obecnie posiadam 2x karta cameleon i PACE:)

A wktórym miejscu Ci napisali ze zmieniają mtr?

1 godzinę temu, piotr77sat napisał:

Multiroom i Dekoder główny zostaje po cenie jaką masz obecnie.

OK, dziękuję. 

A jak jest z opcjami dodatkowymi, które są ze zobowiązaniem do końca umowy (np.Eleven, Canal+ lub HBO)? 

Ktoś pisał wcześniej, że mu więcej wtedy opłata wzrosła z opcjami.

Czy to jest tak? -> Eleven - 15.90, Canal+ - 40, HBO - 40

@mario02Canal+ przeważnie jest w pakiecie z Extra lub Comfort lub Start i wtedy cena nie wzrasta, a cena Eleven i HBO zgodnie z terminową promocją.

Prognoza w ICA pokazuje właściwą cenę.

Czy ktoś z doświadczonych użytkowników mógłby zerknąć na mój przypadek i realnie ocenić opcje ?

W dniu 19.11.2019 o 14:05, krav napisał:

Cześć,

Moja sytuacja: umowa do końca roku, wypowiedzenie wysłane.

Mój pakiet: Pakiet Extra+ z CANAL+ +pakiet Eleven, dekoder wifipremiumBox (0 zł/mies.) za całość płacę 96,89.

interesują mnie trzy opcje:

- zostawić to co jest i płacić mniej (jaka ew. kwota wchodzi w grę do utargowania) ?

-zostawić to co jest i niech dorzuca pakiet HBO

-zostawić to co jest i niech dorzuca MMP

Czy któryś ze scenariuszy jest możliwy, który najbardziej ? Ewentualnie jakby to można inaczej rozegrać ? (idealnie by było dostać HBO lub MMP i płacić trochę mniej ale to chyba mało realne :D) Wszelkie wskazówki mile widziane.

WifipremiumBox jest ogólnie ok, mam tylko czasami problem z dyskiem, który się zacina i np bez resetu nie idzie nic nagrać, chętnie bym go wymienił. Coś takiego też można negocjować ? Za dekoder płaciłem wcześniej, teraz już nie płacę.

Bez dodatków 79,99

Z Eleven niecałe 88-92

Z Eleven i MMP 104,99

HBO z Go na 5 m za free. 

Kopana MP 0

Fox Play i NG Play za 0 na całą umowe

Wszystkie informacje są zawarte w temacie i powtarzane niemal codziennie

Edited by ircios
  • Like 1

Dzisiaj dostałem telefon o przedłużenie umowy i Pani zaproponowała 8x Canal+ Extra+ za 89,99zł. Wydaję mi się, że to dosyć sporo...

Jeśli chciałbym 6x Canal+, Extra + oraz multiroom to w jakiej cenie mogę dostać?

Czy można dostać Eleveny z zobowiązaniem w trakcie trwania umowy za mniej niż 10zł? Kiedyś proponowano mi 12 miesięcy za free i 12 po 16zł. Są może jeszcze tego typu promocje? Wiem, że można włączyć i wyłączyć, ale gdyby wyszło na to samo, to bym się zobowiązał.