Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Kirk

UWAGA! Aktualne zestawienie ofert przedłużeniowych znajduje się w tym temacie:

Prosimy zapoznawać się przed zadaniem pytania :)

Message added by Kirk

Recommended Posts

2 godziny temu, aro napisał:

Czyli nawet nie ma co pytać czy jest możliwość wymiany na moduł?Szczerze to na dekoderze mi nie zależy.

Z MR nie dostaniesz. 

2 godziny temu, aro napisał:

Czy taka możliwość wymiany istnieje w przypadku trwającej umowy?Czy tylko przy przedłużeniu istnieje wymiana jednej karty, a druga pozostaje bez zmian?

Zazwyczaj drożej. Lepiej przy aneksowaniu. Mi to cudo za 10 proponują i aktywację 0 za Pejsa😂

Zobacz jaką masz opcję na swoim koncie.

2 godziny temu, sillesianin napisał:

Odnośnie modułu to jeszcze jedno pytanie od siebie dorzucę.

Chodzi mi o to czy wymienią mi kartę cameleon na kartę cayman albowiem posiadam taki moduł w szufladzie od czasu Mundialu i czy będzie to działać?

Ewentualnie chciałabym spróbować umieścić w tym module obecną jedną z dwóch kart cameleon i czy to będzie świecić czy też istnieje obawa pozyskania FEDEC?

Będę wdzięczna za odpowiedź.

Spróbuj i zobacz, czy będzie świecić. FEDEC możesz dostać bez względu w czym ta karta siedzi. 

@koxownia Twoja oferta to nic innego jak wciśnięcie drogiej oferty. Nie dość, że cena to i nie wszystko dali co można za 109

Skoro bez wypowiedzenia nie chcą dać dobrej oferty, to złóż je już dzisiaj. 

Edited by ircios

43 minuty temu, adrianbol napisał:

Witam

Czy jest to dobra oferta?

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 81,89  zł 

Parę postów wcześniej pisałem o takim samym zestawie i koledzy pisali, że kwota 81,89zl jest ok.

Do kiedy masz umowę? Wypowiedzenie wysyłałeś?

Ja chciałem coś takiego uzyskać, ale przy pierwszej rozmowie z konsultantem proponowali mi bez Elevenow za 95zl więc odrzuciłem.

Edited by kuras_90
  • Sad 1

1 godzinę temu, wilos napisał:

Koledzy po jakim czasie od założenia konta dostaje się 150 zł w promocji Kredit Agrikol

Premię za założenie konta otrzymałem po około 1,5 miesiąca, natomiast bonus do abonamentu C+ nie wchodził mi na konto, także po 2 miesiącach złożyłem reklamację i po około 2 tygodniach odpowiedzieli mi że mają jakieś problemy techniczne- w związku z czym z góry przelali mi na konto 360zł za cały okres promocji. 

U mnie bonus 30 zł na drugi dzień wpłyną na konto po przelewnie na Canal+

• Confused 1

W dniu 26.10.2019 o 21:50, markar napisał:

Próbowałem. Uparci wszyscy. Jedynie upgrade.

Dziś kolejny telefon z mojej strony i coś się ruszyło w kwestii Dopełnienia. Oferują za 15 zł ale do końca umowa i 2 miesiące za free lub zobowiązanie na 12 miesięcy. Coś jednak drgnęło w temacie!

Dzisiaj składałem wypowiedzenie (umowa do 31-12) , koleś trochę się dziwił , bo jeśli chcę wywalczyć dobrą ofertę to on może dać mi już teraz ,czyli to co mam aktualnie Extra 6C+ ,MR ,dwa dekodery i dodatkowo HBO na 5m ,MP , Fox i NG Play za 69,99zł/mc .Jeśli zmiana jednego dekodera na 4K to dopłata 5zł. Zobaczymy jak zadzwonią ,ale to chyba już max co można teraz wycisnąć.

6 godzin temu, wilos napisał:

Koledzy po jakim czasie od założenia konta dostaje się 150 zł w promocji Kredit Agrikol

Zależy kiedy spełniłeś warunki.Jeśli w miesiącu otwarcia konta zrobiłeś przelew i wykonałeś płatność blikiem bo kartę wysyłają po kilku tygodniach premia 100 zł powinna wpaść w kolejnym miesiącu. Natomiast premia 50 zł za polecenie po spełnieniu warunków w trzech kolejnych miesiącach.Czyli w czwartym najszybciej.

5 godzin temu, jarek7714 napisał:

Premię za założenie konta otrzymałem po około 1,5 miesiąca, natomiast bonus do abonamentu C+ nie wchodził mi na konto, także po 2 miesiącach złożyłem reklamację i po około 2 tygodniach odpowiedzieli mi że mają jakieś problemy techniczne- w związku z czym z góry przelali mi na konto 360zł za cały okres promocji. 

Też bym tak chciał ;) 

7 godzin temu, sillesianin napisał:

Odnośnie modułu to jeszcze jedno pytanie od siebie dorzucę.

Chodzi mi o to czy wymienią mi kartę cameleon na kartę cayman albowiem posiadam taki moduł w szufladzie od czasu Mundialu i czy będzie to działać?

Ewentualnie chciałabym spróbować umieścić w tym module obecną jedną z dwóch kart cameleon i czy to będzie świecić czy też istnieje obawa pozyskania FEDEC?

Będę wdzięczna za odpowiedź.

Kartę Camelen wymienią na Caymana ale nie będzie on działał z tamtym modułem bo jest on sparowany z inna kartą.Jaki jest sens wkładania karty Camleon do modułu?

Wybrane usługi Nowy Comfort+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Dopełnienie do Extra+, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR
Wybrane promocje Nowy Comfort+ 29,99 zł 24 m, a po tym okresie 33,99 zł/m dla Abonentów (10/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+10zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 64,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.

i za kolejne 23 miesiące,  ujdzie?

Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, FOX Play, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR
Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (10/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standar d C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 69,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

Dzisiaj wywalczyłem to co chciałem ,Pakiet Extra+ z 10 kanałami Canal+,zdaje pace a odbieram jutro Dekoder 4Kz kartą cayman,a jeden cameleon zostaje w moim tunerze,myśle że oferta dobra,kaałów sportowych dodatkowo nie chciałem,w końcu trafił mi się kumaty konsul.

bardzo dobra oferta, jak oni to liczą w przypadku Extra + i Canal+ 6 (LIVE) ? Też dają to za 69,99.

• Like 1
  • Haha 1

To zależy na jakiego konsula trafisz,ostatnio za to samo chcieli 85zł,a te 10 canal+ za tą cene trudno wywalczyć i wynajem tunera 4k za 0zł,dlatego czym bliżej końca umowy to można zyskać na lepszej ofercie,mnie się wprost zapytał co chce i w jakiej cenie i nie było większych problemów ,a tydzień temu chcieli więcej,trzeba być cierpliwym i negocjować.

Wychodzi tyle samo tj. 69,99, ale w tej wersji z 10 x C+, nie ma możliwości skorzystania z Mistrzowskiej Piłki za 0 zł przez cały okres oznaczony umowy. Z drugiej strony, jeśli kogoś nie interesuje MP to brałbym goły Extra+ za 44,99 zł ze zobowiązaniem na 15 miesięcy + co 6 miesięcy dobierałbym paczkę 10x C+ za 25 zł / miesięcznie. 

• Upvote 1

Również nie wiem co takiego nadzwyczajnego w tej ofercie? Zamiast darmowej Ligi Mistrzów przez 2 lata, dostał darmowy dekoder.  I tyle. Co kto lubi.

• Confused 1

52 minuty temu, glaca napisał:

Również nie wiem co takiego nadzwyczajnego w tej ofercie? Zamiast darmowej Ligi Mistrzów przez 2 lata, dostał darmowy dekoder.  I tyle. Co kto lubi.

A to że mam choćby 10x Canal+,darmowy dekoder,drugą karte cameleon,miał ktoś tu na forum taką ofertę za 69,99? Pochwal się ty ofertą to porozmawiamy.

Witam

Obecnie pakiet Start za 19,90, opcja Canal + 25 zł, najem mediabox 5 zł. Umowa do 31.12.2919. Wypowiedzenie złożone. Proszę o pomoc, czy jest możliwość wynegocjowania samego Start za 9,90 i wymianę na wifipremiumbox bez czynszu? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Edited by Templariusz
Ponawiam pytanie

55 minut temu, himek72 napisał:

A to że mam choćby 10x Canal+,darmowy dekoder,drugą karte cameleon,miał ktoś tu na forum taką ofertę za 69,99? Pochwal się ty ofertą to porozmawiamy.

Te canal+ masz za 25 zł więc za tyle co prawie każdy na forum więc nie ma czym się podniecać.MR to co inni osiagają na takich warunkach jak wcześniej mieli MR po Cyfrze+.C+4K za free też żadne osiagnięcie patrząc ile za podstawę płacisz.Jedyne co to dekoder główny na dobrych warunkach.Inni w tej cenie mają C+ okrojone ale za to MP w tej cenie.

3 godziny temu, himek72 napisał:

Dzisiaj wywalczyłem to co chciałem .....

To chyba jest najważniejsze. Rozkminianie co mógł dostać i za ile jest w takim przypadku bezsensowne, bo oferta wybrana i klient zadowolony.

Edited by Pawel
  • Upvote 1

A czy ja rozkminiam?Piszę tylko że ktoś się podnieca np 10C+ w cenie którą ma chyba ponad 90% tu obecnych.I jeszcze pisze że jest trudna do osiągnięcia co wielu pewnie czytajac tylko rozbawiło.

• Like 1

Patrząc na ilość postów jaką napisał nie dziwi mnie słaba znajomość tematu.Kluczowym jednak jest , ze osiągnął co chciał.

2 godziny temu, glaca napisał:

Właśnie. Co kto lubi. Może nie lubi kopanej? Na to wychodzi, że nie, bo nawet Eleven nie ma. A jak nie lubi to po co mu kopana?

• Like 1

Panowie 

Wyjaśnijcie mi proszę jak to jest z MP za 0zł

Gdybym chciał negocjować o extra+ 6xC+ (za 70zł)  wówczas MP jest za 0zł

Gdybym chciał negocjować o extra+ 10C+  (np. za kwotę 75 zł) to czy mam szansę na MP za 0zł?

•  

3 godziny temu, himek72 napisał:

To zależy na jakiego konsula trafisz,ostatnio za to samo chcieli 85zł,a te 10 canal+ za tą cene trudno wywalczyć i wynajem tunera 4k za 0zł,dlatego czym bliżej końca umowy to można zyskać na lepszej ofercie,mnie się wprost zapytał co chce i w jakiej cenie i nie było większych problemów ,a tydzień temu chcieli więcej,trzeba być cierpliwym i negocjować.

Witam , wcześniej miałeś 6 czy 8x canal+.

@Nasir

Opcja nr 1 - tak

Opcja nr 2 - za 79,99 tak

Edited by ircios