Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Recommended Posts

4 godziny temu, ircios napisał:

Możesz ugrać to co koledzy przed Tobą pisali. Z wymianą dekodera też nie powinno być problemu.

Wymiana dekodera tylko za + 5zł? można zbić do 0? dzięki

Pisane jest, że i za 0. Więc jak tylko 5.

Mam pytanie miałem pakiet extra+canal,hbo,eleven za 96,60 czy jest szansa za tą samą cene mieć ten sam pakiet. Oferta kończy się 31 stycznia 

Godzinę temu, tw07 napisał:

....Koniec umowy 30.11.2019, bez wypowiedzenia.

.....j.Zastanawiam się nad wypowiedzeniem umowy,ale nie wiem czy to jeszcze na nich działa.

Już jesteś miesiąc w plecy, bo wypowiedzenie należało złożyć do końca października.Pozostaje tez opcja umowy na czas nieokreślony z dotychczasową ofertę najczęściej za kilka złotych więcej.Szczegóły masz w ICA.

Witam umowa do końca grudnia, wypowiedzenie złożone w sierpniu i pytanie 

1. Czy to normalne że od dnia wypowiedzenia nikt nie zadzwonił a przed telefony były na okrągło? 

2. Posiadam pakiet extra + 10canal +2 multiroomy 

Czy mogę zejść do pakietu i dostać taka ofertę :

22.5 - comfort plus 

25 - 6 canal plus 

0 - mistrzowska piłka 

0 - canal plus 4k 

0- ultrabox 4k (posiadam premium boxa za którego placę 5 zł dodatkowo) 

20 - multiroom standard (2 dekodery których chyba się nie  da obniżyć?) 

W takim razie na co mogę liczyć? 

Zależy mi głównie na sporcie tzn: 

Canal plus

mistrzowska piłka 

Jak również dekoder 4k plus canal plus 4k

Jaki pakiet będzie dla mnie najlepszy? 

E+ z paczką 6 C+ za 69,99. MP za 0. Masz opisane te zestawy co i jak w temacie.

Edited by ircios

Miałem dziwną rozmowę o przedłużeniu mojej umowy. Mam comfort+ od wielu lat i powiedziano mi, że wszystkie rabaty i oferty lepsze dotyczą tylko tego pakietu, a gdybym chciał niższy to po standardowej cenie, która jest wyższa niż cena obecnego pakietu... to normalne? zaoferowano mi za 100zł comfort+ wraz z canal plusami i mistrzowską piłką, no i dekoder 4K za darmo... na dwa lata. Co o tym sądzić? zabawne jest to, że chciałem aby Pani przedstawiła mi oferty bez mistrzowskiej piłki (bo nie potrzebuję), to powiedziano mi, że nie da się... dopiero gdy wyłączę mistrzowską piłkę przez ich support...wtedy dopiero przedstawią mi ofertę bez mistrzowskiej piłki... czyli za 30 dni bo tyle trwa wyłączenie.

Ciekawe na jakich zasadach PC+ bierze LM od CP? Kto by pomyślał, że będą wciskać swoim abonentom za 0zł, gdy w tym samym czasie, CP uważa LM za towar premium i próbuje doić swoich aż miło.

Dzisiaj telefon z DUK comfort + 34,90 lub extra+ za 54,90 c+ za 25 . Sprzęt dekoder 4K i dwa dekodery multiroom po wifi za 25 zł (4K 5 zł i dwa razy po 10 zł). Czy coś można z tego ugrać cenowo na sprzęcie i pakiecie podstawowym comfort lub extra?

Umowa do 30.11.2019, wypowiedzenie złożone. Obecnie Superpremium+ (HBO, Cinemax, 8xC+, Eleven) za 116,90zł. Dekodery: SAGEMCOM DSIW74 oraz SAGEMCOM DSI83. 2x Cameleon (najlepiej by było jakby zostało tak jak jest w kwestii multiroomu).  Co można ugrać w takim wypadku? 

38 minut temu, śmiechu warte napisał:

Ciekawe na jakich zasadach PC+ bierze LM od CP? Kto by pomyślał, że będą wciskać swoim abonentom za 0zł, gdy w tym samym czasie, CP uważa LM za towar premium i próbuje doić swoich aż miło.

Może jest wymiana LM za Ekstraklasę. Z tym "wciskaniem" to też nie do końca bo tylko do wybranych opcji jest ten dodatek za 0zł.

57 minut temu, pabcio75 napisał:

Dzisiaj telefon z DUK comfort + 34,90 lub extra+ za 54,90 c+ za 25 . Sprzęt dekoder 4K i dwa dekodery multiroom po wifi za 25 zł (4K 5 zł i dwa razy po 10 zł). Czy coś można z tego ugrać cenowo na sprzęcie i pakiecie podstawowym comfort lub extra?

Rozmowa z przed tygodnia -comfort za 24,99zł plus HBO z GO za 20zł plus mr za 10 i dek 4k za 10zł więc z 5 zł da się urwać :) .

Dziś i ja miałem telefon, mam wypowiedziane 2 umowy do końca listopada

Dają 69,99 Za 6C+, HBO 0 do kwietnia i MP za 0, mam multi room za 0 pln

- proponują dodatkowo wymianę dekodera na 4K za 5pln (opłaca się czy nie, skoro nie mam TV 4k i programów 4k), ale mój pace się wiesza? Da sie wyrwać to za 0 pln?

- obowiązkowa wymiana kart z Cameleona na Caymana - nie bardzo wiem co się z tym wiąże?

Wiąże to się ze sparowanymi kartami ze sprzętem i zapewne z płatnym MR jak chcą wymienić obie karty.

1 minutę temu, czerstwy napisał:

Wiąże to się ze sparowanymi kartami ze sprzętem i zapewne z płatnym MR jak chcą wymienić obie karty.

A muszą wymieniać obie, skoro tylko 1 dekoder wymienią? Nic nie mówiła dziewczyna o opłatach za MR, tylko o dekoderze za 5pln, ale kazałem zadzwonic jutro, żeby się zastanowić czy to mi się opłaca i czy jest sens

Mogą wymienić tylko jedną kartę w ultraboxie 4K a tą z MR zostawić starą niesparowaną.

Panowie jest możliwość wymiany anteny wraz z konwerterem przy przedłużeniu umowy. Jaki  może być koszt. 

Edited by nynek11

@eranet. Jak Ci nie zależy na dekoderze 4k, to zawsze możesz wymienić na Premiumboxa. Wtedy nie wymieniasz kart.

9 godzin temu, ircios napisał:

@eranet. Jak Ci nie zależy na dekoderze 4k, to zawsze możesz wymienić na Premiumboxa. Wtedy nie wymieniasz kart.

To chyba też proponowali i jeśli dobrze zapamiętałem to bez opłaty 5pln, więc pewnie najbardziej optymalne w moim przypadku to 69,99, MP za 0, hbo do kkwietnia i wymiana na wifi boxa bez opłat i bez zmiany kart. Coś jeszcze da się dostać do tego?

16 godzin temu, ircios napisał:

Pisane jest, że i za 0. Więc jak tylko 5.

Zapytałem czy można zbic do 0? Bo mi usilnie wmawia, że minimum 5zł.. o jaki pytać, żeby zbić do 0 - premiumbox? Dzięki

Wypowiedzenie złożone, umowa do końca listopada.

Oferta z wczoraj, przyjęta:

Comfort+ 22,50 zł

10 x C+ 25,00 zł

HBO 0,00 zł do końca roku

HBO GO 0,00 zł do końca roku

Extra + 0,00 zł do końca roku

mediabox 0,00 zł

2 x MR 20,00 zł

razem: 67,50 zł

Próbowałem ugrać zniżkę na MR, ale usłyszałem, że się nie da :)

Moja umowa przeszła na czas nieoznaczony. Mam pytanie składając wypowiedzenie obowiązuje mnie 30 dniowy okres wypowiedzenia. Czy liczony jest on od dnia złożenia czy od 1 dnia miesiąca ? Czy można wycofać takie wypowiedzenie przed upływem terminu i można nadal pozostać przy umowie na czas  nieoznaczony ? Pytałem punkcie C+ w galerii handlowej ale facet nie potrafi mi na te pytania odpowiedzieć. Nawiasem mówiąc skarżył się że sprzedaż pakietów PC+ idzie bardzo słabo ciekawe dlaczego ?