Jump to content

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Message added by Kirk

UWAGA! Aktualne zestawienie ofert przedłużeniowych znajduje się w tym temacie:

Prosimy zapoznawać się przed zadaniem pytania :)

Recommended Posts

2 godziny temu, ania.z napisał:

...Wypowiedzenie z dniem 31.12.2019.

Na prawie 2 miesiące przed końcem, nie ma co za bardzo sobie głowy zawracać z ich telefonami z drogi i ofertami. Wiadomo, będzie drogo. Im bardziej będziesz ich cisła tym będzie trudniej. Wszystko mają odnotowane w systemie na czym Ci zależy.  Będą święta...Czekaj spokojnie.

Umowa do końca Listopada, wypowiedzenie wysłane, dziś telefon, miałem pecha to co chciałem nie dostałem i chyba się z nimi pozegnam, proponowali extra + plus 10 xcanal+, wymiana pace na dekoder 4k, karty cameleon zostają, wszystko za 75 zł, chciałem w cenie 69,99 czyli tyle ile teraz płacę ale nie da rady, Jak myślicie zejda do mojej ceny, bo konsul przekonywał że na 100% tego nie dostanę.

Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka

45 minut temu, himek72 napisał:

Umowa do końca Listopada, wypowiedzenie wysłane, dziś telefon, miałem pecha to co chciałem nie dostałem i chyba się z nimi pozegnam, proponowali extra + plus 10 xcanal+, wymiana pace na dekoder 4k, karty cameleon zostają, wszystko za 75 zł, chciałem w cenie 69,99 czyli tyle ile teraz płacę ale nie da rady, Jak myślicie zejda do mojej ceny, bo konsul przekonywał że na 100% tego nie dostanę.

Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka

Jak dziś wysłane wypowiedzenie to umowa zakończy Ci się ale z końcem grudnia , chcesz poniżać się o całe 5,01 zł ?

• Confused 1

Raczej nie realne by został Camel w ultraboxie 4K.Technicznie możliwe ale tego to raczej system nie puści w drugim Boxie od MR to i owszem ale nie w głównym.Druga sprawa że na Camelu nie zobaczysz treści 4K bo brak przy nich caid 0100 i 1813 jest tylko 1884

Dzisiaj oferta z Krakowa, wypowiedzenie złożone:

Extra+, 6C+ 69,9 zł + Eleven  - 11,90 zł + MP - 0 zł na 2 lata, dekoder 0 zł ( turbobox ) do tego Filmboxy za darmo do końca roku ( wył. auto ) i HBO+HBO-GO do końca kwietnia za darmo ( trzeba wyłączyć ). Generalnie zależy mi na sporcie ( piłka, żużel ) Da się coś więcej ugrać? Umowa do końca listopada.

21 minut temu, corsair28 napisał:

Dzisiaj oferta z Krakowa, wypowiedzenie złożone:

Extra+, 6C+ 69,9 zł + Eleven  - 11,90 zł + MP - 0 zł na 2 lata, dekoder 0 zł ( turbobox ) do tego Filmboxy za darmo do końca roku ( wył. auto ) i HBO+HBO-GO do końca kwietnia za darmo ( trzeba wyłączyć ). Generalnie zależy mi na sporcie ( piłka, żużel ) Da się coś więcej ugrać? Umowa do końca listopada.

Masz wszystko jeśli chodzi o piłkę. Czego jeszcze oczekujesz? ;)

---

Przypominam, że do końca grudnia można założyć konto w Credit Agricole obniżając sobie tym samym rachunek o max. 30 zł / miesięcznie. 

Zapraszam po kod polecający na priv dzięki któremu można zyskać dodatkowe 50 zł :) 

Edited by shevchenko1987

Czy jest szansa na taki zestaw i w jakiej cenie najniżej da się to przy obecnym moim pakiecie SuperPremium+ za 129zł ?

Wypowiedzenie złożone - koniec umowy 31.12.2019r

Comfort+  (może dopełnienie do Extra+ ale nie musi)

Canal+ x 10

Canal+ VOD

Canal+ 4K obecnie za 0zł

HBO + HBO GO

Dekoder 4K obecnie za 0zł

Edited by mxv1

Witam

Na tą chwile mam pakiet Start+, do tego 10xCanal+, 3xHBO razem z GO, Mistrzowską PIłke, 3xEleven sports i multriroom na Sagemach. Za wszystko płacę 67,89 zł. Za ile najkorzystniej można zrobić upgrade do Extra+ ? Dodam, że nie jestem na wypowiedzeniu, a do końca umowy mam jeszcze 20 miesięcy. Abonentem jestem o 6 lat. 

PS Przy przedłużeniu umowy zszedłem z pakietu Extra+ z 6xCanal+ i multriroom, do samego Start + z 9,99 zł, Reszte dodawałem po miesiącu telefonicznie.

Do mnie zadzwonili i wziąłem bez wypowiedzenia i bez targowania. Chyba, że ktoś ma jakiś pomysł żeby ugrać więcej.

Mam dwa multiroomy i wymieniam turbacza na 4k:

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+ 4K, FOX Play, History HD_H2, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play
Wybrane promocje Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (08/19) L, Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 122,98  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl