Jump to content

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Message added by Kirk

UWAGA! Aktualne zestawienie ofert przedłużeniowych znajduje się w tym temacie:

Prosimy zapoznawać się przed zadaniem pytania :)

Recommended Posts

Witam. Wypowiedzenie złożone. Koniec umowy na koniec września.

oferta z dzisiaj:  MR za 0 po cyfrze,  dekoder wymiana na k4 za 5zł miesięcznie (wymiana jednej karty) ,  drugi sagem,

extra+, do tego 10 canal+,  kanał 4k,  całość 85.  Warto ?

Witam

Umowa do końca listopada ( złożone wypowiedzenie ) obecnie pakiet Pakiet Extra+ (6canal+) 3 MR płacę 102,50zł

Oferta przedstawiona mi po moim telefonie do DUK to Pakiet Extra+ (6canal+) 2MR (miałem 3 MR) wymiana dekodera na 4K,  kanał 4k , MP i Eleven, pół roku za free HBO i HBO GO  za 116 zł.  Dobra oferta czy czekać do listopada ?

oferta z dzisiaj:  MR za 0 po cyfrze,  dekoder wymiana na k4 za 5zł miesięcznie (wymiana jednej karty) ,  drugi sagem,
Do tego Mistrzowska piłka za 0zł i będzie bardzo warto.
5 godzin temu, Krzysiek11:) napisał:

W tej cenie, którą Ci zaproponowali możesz dostać Superpremium+ z 4K, a jak interesuje Cię pakiet Extra+ z CANAL+(10) i Mistrzowska Piłka to za 79,99 zł można ugrać, do tego Eleven za 7,95 zł miesięcznie. 

dzieki za info zaatakuje DUK - to chyba pakiet idealny dla mnie a  myslisz ze na 15 miesiecy dostane czy raczej musi byc na 24 ?

25 minut temu, NobelM napisał:
Godzinę temu, 0612 napisał:

Do tego Mistrzowska piłka za 0zł i będzie bardzo warto.

Dawali nie chciałem. Ogólnie sportowych nie potrzebuje. Jak dadzą dekoder za 0 to wezmę. Oczywiscie zapychacze jak hbo x5 za 0, kolekcje  fox i nat.geo za 0, jakieś vod w tym są.

Godzinę temu, NobelM napisał:

@0612 Jeżeli nie interesuje Cię Mistrzowska Piłka, to najkorzystniej walczyć o składańca: Comfort+ (22,50zł) + 10xC+ (25zł) + dopełnienie do Extra+ (10-15zł).

Byłoby super. Tyle że to bardzo ciężko dostać. No i ja chcę dekoder 4k i c4k. na starym MR.

Edited by 0612
4 godziny temu, 0612 napisał:

To samo dostałem w sobotę za 75zł, wypowiedzenie było złożone, umowa do końca września. Ja mam tylko wifiboxa na multiroomie. Proponowali 85, powiedziałem że zapłacę 75 i po konsultacji z kierownikiem jest pakiet za 75zł na 2 lata.

Umowa do końca 2019. Wypowiedzenie złożone.

Obecnie:

Comfort+ 22,50

C+ 25 zł

MR 10 zł

Cz można coś ugrać więcej?

Cz można wyrwać MP i/lub HBO w dobrej cenie do ego pakietu?

Można prosić o kod promocyjny do CA? 

Taka mała uwaga do podających kody na forum i korzystających z tych kodów.Pamiętać należy, że liczba kodów dla jednego użytkownika wynosi 10.Upubliczniając je na forum tak naprawdę nie ma wiedzy ile osób już wykorzystało dany kod.

Czy ktoś może potwierdzić czy te dwie promocje w CA się łączą dla stałych abonentów? Tzn. 100zl za otwarcie i zwrot 30 zł m-c oraz druga na dekoder? Czy tylko z tej pierwszej można skorzystać? I faktycznie wystarczy przelać co m-c 1000zl ze swojego konta (dane te same) z innego banku?

Dziś przeszli samych siebie:

Do tej pory od czerwca proponowali za to 91zł dziś już 106 złotych.

Extra, 6 Canal Plus, Eleveny, Mistrzowska piłka, multiroom po Cyfrze, 5 miesięcy HBO, miesiąc Filmbox.

Umowa do końca października. Szaleństwo.

No ja po telefonie z DUK ostatecznie zdecydowałem się przedłużyć umowę, z całą pewnością gdybym potrzymał ich dłużej to zszedłbym z 5-10 zł miesięcznie ale już mi nie zależało, zmęczony jestem tymi negocjacjami :D dzwonili od marca. Umowa była oczywiście wypowiedziana wcześniej. Tym bardziej że dojdzie zwrot z CA bo pewnie skorzystam z tej promocji uważam że ujdzie, a wreszcie spokój święty.

Extra+ 69,99zł Eleven 7,95zł, MP 0zł, HBO z HBO Go na 5 m-cy za 0zł, Nat.Geo i Fox Play za darmo na cały okres trwania umowy, filmbox pack, 4k dekoder 4k 5 zł, wymiana sprzętu z MR i w sumie wychodzi 92,94zl/m-c.

Wyszło 82,94. Chyba, że +10 za MR, o czym nie wspomniałeś. Gdybyś ich przytrzymał dłużej może byś ugrał max 5 zeta na dekoderze, ale nie 10. 

Edited by ircios

Tak, masz rację - w ostatnim zdaniu, do wymiany sprzętu z MR nie dopisałem kwoty. No tak myślałem właśnie, że na pewno z 5 zł bym jeszcze był w stanie na pewno ugrać. Mimo wszystko nie narzekam. Nie wspomniałem tylko jeszcze że Eleveny są w tej cenie na rok, albo przedłużę w tej samej za rok albo zwyczajnie w opcji włącz wyłącz bez ich łaski będę miał za tyle samo. Nie wiem tylko czy po zakończeniu promocji na HBO w lutym jest szansą w trakcie umowy na jakieś promocyjne warunki w tej kwestii? Czy sztywno 25 zł/m-c?