Jump to content

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Message added by Kirk

UWAGA! Aktualne zestawienie ofert przedłużeniowych znajduje się w tym temacie:

Prosimy zapoznawać się przed zadaniem pytania :)

Recommended Posts

Mam dwa pytania

1. Czy oferta w zwiazku z promocja zwrotu 30 zl za abonament NC+ w Credit Agricole dotyczy także klientów Credit Agricole czy tylko nowych ?

2. Nadchodzi LM jaka jest obecnie najtańsza opcja na włączenie MP bez zobowiązania ?

[email protected] jestem juz klientem Credit Agricole i oczywiscie od wielu lat NC+ to mogę wejść w tą promocję w Credit Agricole na upust na abo ( bo jak pisze Paweł@ jednak nie) choc Ty na drugie pytanie podałes lepszą opcję ?

A widze edytowałes swoją odpowiedz czyli jednak nie mogę skorzystac z upustu?

Edited by bartc1

Maksymalny czas zwrotu to 18 miesięcy ale jest jeszcze drugie ograniczenie - maksymalna kwota to 360 zł. Więc korzystając miesięcznie z maksymalnej dopłaty wykorzystasz kwotę ulgi po 12 miesiącach. Jest jeszcze 100 zł za założenie konta i 50 zł za kod polecenia, więc finalnie dopłata wychodzi niemal przez pełne 18 miesięcy.

P.S. Musisz oczywiście dokonać cesji umowy nc+ na członka rodziny zakładającego konto.

Edited by Pawel
  • Thanks 1
22 minuty temu, Pawel napisał:

Dotyczy nowych klientów banku.Załóż konto komuś z rodziny ;)

40 minut temu, bartc1 napisał:

A widze edytowałes swoją odpowiedz czyli jednak nie mogę skorzystac z upustu?

Edytowałem, aby sprecyzować dokładniej dla kogo ta promocja.

• Thanks 1
  • Haha 1

Kończy mi się umowa i czy jest szansa wybrać sobie pakiet Start+ z Canal+ 4K i Polsat Sport Premium, jak tak to za ile można to dostać? Mówiąc prościej to za ile najtaniej można dostać Canal+ 4K z Polsat Sport Premium

Edited by zxxz
W dniu 1.09.2019 o 19:49, ezequiel93 napisał:

Poprosiłem o wznowienie, ale wg konsultanta było zamknięte. :) Wznowię jutro, nie śpieszy mi się. :)

ezequiel93, czy wznowiłeś umowę?

Ja wczoraj wieczorem próbowałem wznowić umowę. Najpierw rano sami dzwonili lecz zaproponowali gorsza ofertę niż w ostatnim dniu sierpnia. Wieczorem sam zadzwoniłem i poprosiłem o połączenie z DUK, niestety nie ma u nas takiego działu i zaproponowali to samo co rano. Za chwilę raz jeszcze zadzwoniłem i mówię że jest nowy miesiąc to może coś się zmieniło u was i może wznowie umowę bo dekoderów jeszcze nie oddałem. Odpowiedź była taka że jak nie byliśmy w stanie nic Panu dobrego zaproponować pod koniec umowy to teraz nic nowego się nie pojawiło. No odpowiedź pierwsza klasa, szczera do bólu.

@Soltys83, możesz przypomnieć o co walczysz? I z czego schodzisz?

Tutaj masz nr do DUK Kraków: 122947879

Dzwoń do skutku, bo niestety buców tam nie brakuje. Widocznie miałeś pecha. Niestety czasami swoją ścieżkę zdrowia trzeba z nimi przejść by otrzymać to się chce. 

Możesz też spróbować podejść do APS i tam wszystkie opcje powinny być już odblokowane. Tylko nie dzisiaj, bo jest "BUM" w takim sensie, że nie działa im serwis / system po rebrandingu ;)

Edited by shevchenko1987

W sobotę dawali mi suprpremium z 10c+, filmboxy, cinemax, HBO, stary MR, stare dekodery, LM I hustlera za 114.90 na 15miesiecy. Jak by dali multi menpaka to bym się zgodził.

Wczoraj już wolało 124 zł i umowa na 24miechy.

Czy po połączeniu z tym numerem mam prosić o dział DUK czy pierwszy lepszy kto odbierze to jest z tego działu.

15 minut temu, Soltys83 napisał:

W sobotę dawali mi suprpremium z 10c+, filmboxy, cinemax, HBO, stary MR, stare dekodery, LM I hustlera za 114.90 na 15miesiecy. Jak by dali multi menpaka to bym się zgodził.

Wczoraj już wolało 124 zł i umowa na 24miechy.

Czy po połączeniu z tym numerem mam prosić o dział DUK czy pierwszy lepszy kto odbierze to jest z tego działu.

Ta propozycja była naprawdę dobra. Trzeba było brać. Nie dadzą Ci w tej kwocie MMP i to na 15 m-cy ;)

1 godzinę temu, Soltys83 napisał:

Byłem pewien że jak przeciagne sprawę do dziś to dadzą to samo lub coś wiecej u tu lipa.

Ta zapewne dadzą.Dzwoń co godzinę w ten sposób pokazujesz jak zależy ci na tv.A na takich duża część konsultantów łapie większe premie za umowę.😃

Mam pytanie do osób które korzystają z upustu na abo w promocji z Credit Agricole. Jak otrzymały zaproszenie do udziału w promocji ze strony banku czy tez NC+ bo ponoć jest to warunek jaki należy spełnić aby przystąpić do proocji i zawrzeć umowę do konta w Credit Agricole???

• Mr. Orbita changed the title to Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)