Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Recommended Posts

Posted (edited)
3 godziny temu, lukx95 napisał:

@kuku83 Jaki dekoder obecnie masz i płacisz jakąś opłatę miesięczną najmu za obecny dekoder? Wymianę na dekoder 4K UltraBox+ proponowali Ci za 0 zł aktywacji, ale z jaką opłatą miesięczną najmu?

Wiesz co, nie chce palnąć głupoty, bo w pracy rozmawiałem i tak na szybko, ale wydaje mi się, że wspominał o 0 zł mies. ale tak jak mówię nie jestem pewien, bo i tak nie byłem zainteresowany. Obecnie mam Mediaboxa i nie płacę za niego żadnej opłaty miesięcznej. W sumie to pakiet Comfort i Canal + może da radę wyrwać taniej, ale znowu za Mistrzowską piłkę musiałbym płacić, więc i tak wyszloby na to samo, więc chyba oferta zła nie jest, jak myślicie dałoby radę jeszcze taniej? 

Edited by kuku83

Posted (edited)
2 godziny temu, Gursonek napisał:

Witajcie :)

Słyszał ktoś z Was o nowym Superpremium? Bez Cinemaxów, ale za to z Filmboxem, HBO-Go, Eleven Sports w cenie 109,90zł + 5zł UltraBox+ Podobno oferta jest, od wczoraj - takie informacje dostałem od konsultanta, z którym rozmawiałem przed chwilą.  

Tak, bo taką ofertę mam od przedwczoraj a dokladnie superpremium+ 4k (canal+ 4k) z filmboxem, hbo go, eleven, mistrzowską piłką, nat geo play, Fox play za 109,90 + 10 zł UltraBox+. 

Edited by DiFiT

3 godziny temu, Gursonek napisał:

Witajcie :)

Słyszał ktoś z Was o nowym Superpremium? Bez Cinemaxów, ale za to z Filmboxem, HBO-Go, Eleven Sports w cenie 109,90zł + 5zł UltraBox+ Podobno oferta jest, od wczoraj - takie informacje dostałem od konsultanta, z którym rozmawiałem przed chwilą.  

Godzinę temu, DiFiT napisał:

Tak, bo taką ofertę mam od przedwczoraj a dokladnie superpremium+ 4k (canal+ 4k) z filmboxem, hbo go, eleven, mistrzowską piłką, nat geo play, Fox play za 109,90 + 10 zł UltraBox+. 

Wszystko się  zgadza z tym, że cena dekodera jest różna.

• Sad 1

Posted (edited)

No nie ma ich w tym pakiecie. Są zastąpione Filmboxem, hbo go, elevenami, LM i c+4K. Na ten moment to oferta czasowa.

Edited by roberttosat
  • Sad 1

Posted (edited)

Witam!

Comfort, 6xC+, Canal + 4K, Mistrzowska Piłka, dekoder Ultrabox + 4K, Multiroom, umowa 24 miesiące - czy dostał ktoś taką ofertę? Nic więcej - poza wymienionym - nie potrzebuję. W jakiej cenie jest taka oferta?

Edited by tol
  • Sad 1

Witam

propozycja:

Pakiet Extra+

8 C+

Multi men Pack - 20 zł

Mistrzowska piłka
multiroom stary wymiana jednego na 4K aktywacja jednorazowa 49 zł potem 2 lata 0 zł to wszystko na 2 lata

5 m-cy HBO

Za wszystko 99,99 zł

Czy ktoś otrzymał lepszą ofertę?

• Confused 2

Posted (edited)

Słuchajcie, jeśli mam dopełnienie do Extra+ to powinienem mieć kanał Extreme Sport Channel, dobrze myślę ?

fe73e25d8f5a3b86med.png

Edited by kuku83

Dziwne, bo sprawdzałem i nie mam uprawnień do odbioru. 

2 godziny temu, kuku83 napisał:

Słuchajcie, jeśli mam dopełnienie do Extra+ to powinienem mieć kanał Extreme Sport Channel, dobrze myślę ?

fe73e25d8f5a3b86med.png

A gdzie Ultrabox 4K za free?Bo nie w tej ofercie raczej.

• Haha 1

Dzisiaj telefon z NC+ i nowa oferta, co najlepsze gorsza od tej którą dostałem w tamtym tygodniu. 😂W tamtym tygodniu dostałem 6 x C+, Eleveny, Mistrzowską Piłkę, Multiroom z dekoderem 4K i moim starym Sagemcomem na 24 miesiące za 94,99 zł. Dzisiaj mi gościu chciał to samo wcisnąć za 101 zł. Nie zgodziłem się, powiedziałem o wcześniejszej, 6 zł tańszej ofercie a on mi na to, że w takim razie mogłem ją wziąć. Pożegnałem go słowami, że ma tupet.

Tak więc napisałem przed chwilą ręcznie, na kolanie, na kartce z zeszytu w kratkę mojej córki wypowiedzenie, bo po tej rozmowie nie chciało mi się nawet podłączać drukarki do kompa i w poniedziałek z samego rana je wyślę. Umowa do końca września, tak więc czekamy. Chcę za max 99 zł dostać 6 lub 8 x C+, Eleveny, Mistrzowską Piłkę, Man Pack i Multiroom 4K. Zobaczymy czy się uda.

• Haha 1
  • Sad 1

Posted (edited)

Witam, mam pytanko czy ktoś dobierał nową umowę będąc już abonentem, czy są jakieś lepsze warunki niż na stronie dla nowych klientów. Interesuje mnie pakiet komfort z dopełnieniem do ekstra.

Edited by radzion19

Przedłużałem ponad rok temu, mam superpremium, filmbox, eleven, manpack, canalplus 4k, multiroom. Płacę za to 141 zł. 

• Confused 1

Dla nowych ofert z "ulotki" i do przedłużeń ( z reguły takich jak w ulotce lub 5 zł tańszych):

Po podpisaniu takiej umowy/przedłużenia do 30 dni możesz podpisać umowę WP tzn. Nowy Comfort+ 12 miesięcy za 0 zł.

Dla zainteresowanych tańszymi pakietami: 

dostałem w czwartek taką ofertę:

- nowy start+ 9,90 zł na 24 mcy

- 10* C+ 25 zł na 12 mcy, możliwe było też na 24 mce

- dekoder 4k, aktywacja 49 zł + 5 zł miesięcznie

Był jeszcze możliwy comfort w cenie 22,50. + reszta jak wyżej

Hej, 
witam wszystkich serdecznie. Jestem tutaj nowy, choć stary użytkownik n, a teraz nc+. Przechodzę do konkretów:

• cyrograf mam do końca listopada 2019,
  • obecnie posiadam: Pakiet Superpremium+ (8xC+, HBO, HBO GO,Cinemax) do tego Mezzo. 
  • dekoder 4K UltrBOX
  • płacę za to wszystko 124, 99zł (15 zł za dekoder, 5 zł za Mezzo, 10 zł za HBO GO)

W ramach nowej ofert mam propozycję za ten sam pakiet 129,99 zł i od trzeciego miesiąca 134,99zł (bez Mezzo). Czy da się wynegocjować coś lepszego? Przeraża mnie to 30 zł za dzierżawę przez cały okres umowy.  Zawsze wypowiadałem umowę pocztą i czekałem na propozycję Biura Utrzymania Klienta. Tym razem Pani z salonu sprzedaży NC+ zaproponowała, że mogę wypowiedzieć bezpośrednio u niej . Boję się, że wtedy wypowiedzenie będzie zbyt skuteczne i nikt nie zadzwoni ;-). Czy lepiej wysłać ak zwykle pocztą?

Bardzo proszę o wsparcie i rady..

Przy okazji...w poprzednich latach korzystałem z forum nc+ gdzie był taki miły Konsultant, do którego można było napisać i on dobierał najlepszą umowę przedłużeniową.  Czy znacie kogoś takiego?
Ostatnia sprawa: czy wiecie coś o jakiś promocjach obniżających abonament? Ostatnio korzystałem z promocji Eurobanku, która pozwoliła mi obniżyć abonament o 20 zł miesięcznie przez kilka miesięcy...

Pozdrawiam,

sporysz

• Haha 1

Teraz jest promocja z Credit Agricole.  Możesz mieć zwrotu 30 zł miesięcznie od banku+ trochę kasy na powitanie.. Najlepiej konto odtworzyć z kodem polecenia od kogoś😁.

Superpremium możesz mieć o czym tu jest pisane za 99,99. Do tego HBO Go za 5. Z Mezo nie wiem jak jest. Na pewno nie więcej niż teraz płacisz, bo płacisz standardową cenę tak jak za HBO Go.

Cenę dzierżawy dekodera też możesz zbić.  Zachęcam do przeczytania kilku stron.  Są opisane oferty. Wypowiedzenie możesz złożyć w APS.

W dniu 24.08.2019 o 19:35, awakeman napisał:

....

Tak więc napisałem przed chwilą ręcznie, na kolanie, na kartce z zeszytu w kratkę mojej córki wypowiedzenie, bo po tej rozmowie nie chciało mi się nawet podłączać drukarki do kompa i w poniedziałek z samego rana je wyślę....

Bezpieczniej byłoby złożenie wypowiedzenia w punkcie, bo czy wysłane w poniedziałek wypowiedzenie zostanie zarejestrowane do piątku nie ma pewności.

1 godzinę temu, Pawel napisał:

Bezpieczniej byłoby złożenie wypowiedzenia w punkcie, bo czy wysłane w poniedziałek wypowiedzenie zostanie zarejestrowane do piątku nie ma pewności.

To poczekam miesiąc dłużej, nie pali mi się. ;-)

Posted (edited)

Czy ma ktoś kod CA, jeśli tak to chętnie skorzystam. Jeszcze pytanko czy w trakcie trwania umowy można skorzystać z tej promocji.

Edited by radzion19

Witam Was, z  końcem września kończy mi się umowa. Obecnie posiadam Extra+, C+, Eleven, HBO+GO, Multiroom Standard oraz Ultrabox. Za całość płacę 127 zł. Miałem dwie propozycje, które uważam za nieco żenujące, bowiem pierwszy konsultant zaproponował mi to samo za 136 zł na 24 miesiące. (obecna umowa była na 15). Drugi, po złożeniu wypowiedzenia, dołożył C+4K i Mistrzowską Piłkę za stałą cenę 131 zł na 24 miesiące. Zastanawiam się nad tym, czy przechodząc na Superpremium mógłbym powalczyć o taką ofertę jak niżej (+multiroom) czy raczej muszę zostać przy Extra?

W dniu 23.08.2019 o 18:30, DiFiT napisał:

Teraz jest promocja z Credit Agricole.  Możesz mieć zwrotu 30 zł miesięcznie od banku+ trochę kasy na powitanie.. Najlepiej konto odtworzyć z kodem polecenia od kogoś.
Superpremium możesz mieć o czym tu jest pisane za 99,99. Do tego HBO Go za 5. Z Mezo nie wiem jak jest. Na pewno nie więcej niż teraz płacisz, bo płacisz standardową cenę tak jak za HBO Go.
Cenę dzierżawy dekodera też możesz zbić.  Zachęcam do przeczytania kilku stron.  Są opisane oferty. Wypowiedzenie możesz złożyć w APS.
Promocja z Credit Agricole była do 31 lipca. Chyba, że o czymś nie wiem.

Wysłane z mojego ASUS_X01BDA przy użyciu Tapatalka

• Haha 1