Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Recommended Posts

Posted (edited)

Witam, dziś dostałem kolejną ofertę od NC+

Obecnie posiadam

Superpremium+ 99.99zł

Eleveny 15.90

MR 10zł

Najem Wifi Premiumbox+ 5zł

Razem płacę 130.89

Teraz mi zaproponowali to samo, dorzucili Polsaty Sport, zamiast Cinemaxów dali kanały Filmbox oraz włączyli C+4k - samo włączenie kanału, bez dekodera i to za cenę 134.99zł. 

Superpremium+ 

Eleveny 

MR 

Najem Wifi Premiumbox+ 

Polsaty Sport

Filmbox zamiast Cinemax

Włączenie C+4K

cena: 134.99zł

Chciałem zejść z kosztów, ale LM/LE na jesienne wieczory kusi. Warto brać tą ofertę czy czykać, bo umowwa do listopada?

Mógłby któs podać nr. z DUK??

Edited by Kornelix

41 minut temu, awakeman napisał:

12 294 78 79

Ok. dzięki bardzo. Rozumiem, że jak dzwoni komórkowy to będzie to zwykły konsultant a jak stacjonarny, w tym wypadku, to chyba Kraków, to będzie to człowiek z DUK? 

A co myślisz o ofercie? Podstawa pewnie wysłanie wypowiedzenia co?

Z tego co widze, w prognozach, ostatni rachunek na 130.99 płacę w listopadzie, a w grudniu już 150, czyli z początkiem września już mogę wysyłać wypowiedzenie? Najlepiej do punktu czy poleconym do Warszawy?

Wypowiedzenie można złożyć w punkcie NC+. Drukuje gotowe pismo tylko podpis abonenta i w ten sam dzień lub następny jest wypowiedzenie w systemie.

@Kornelix Zleć jeszcze dzisiaj lub jutro wyłączenie  od 1 września Eleven. Potem zadzwoń 1 września włącz sobie ten pakiet od nowa w standardowej cenie. Po co przepłacać na sam koniec umowy.

• Haha 1

Ile przed końcem umowy można zarejestrować wypowiedzenie.

• Confused 1

W każdej chwili z zastrzeżeniem w treści tego wypowiedzenia terminu rozwiązania umowy (aby nie płacić kary umownej).

• Thanks 1

Witam, skorzystałem z promocji CA zakładam konto przez telefon, i mam pytanie, czy musieliście odrazu podawać numer konda do opłat za ncplus czy dopiero po podpisaniu umowy z bankiem. 

Ja podawałem przed w formularzu na stronie. Telefonicznie pewnie będzie podobnie.

P.S. Korzystałeś z kodu polecenia ?

Witam! Potrzebna pomoc. :)

Kończy mi się promocja na kanały Eleven za 7.90 zł/rok (do 30.08).

Po pierwszym telefonie, Pani powiedziała, że może przedłużyć tylko za 11.90 zł/rok.

Ktoś ma doświadczenie czy da radę wyhaczyć kontynuację za 7.95 zł?

Dzięki!

• Confused 1

Tylko przy przedłużeniu umowy.

Witam! Potrzebna pomoc.
Kończy mi się promocja na kanały Eleven za 7.90 zł/rok (do 30.08).
Po pierwszym telefonie, Pani powiedziała, że może przedłużyć tylko za 11.90 zł/rok.
Ktoś ma doświadczenie czy da radę wyhaczyć kontynuację za 7.95 zł?
Dzięki!

Witam jestem zainteresowany promocją w Credit Agricole i mam pytanie czy oprocz rabatów abonent który już posiada dekoder 4k moze liczyć na zrabatowanie dekodera gdyż na stronie jest info że specjalnym kodem klient może zaoszczedzic kolejne 360zł czyli darmowy najem dekodera na 24 miesiace.W tej chwili posiadam ultraboxa za 5zł.

Posted (edited)

To świeży wpis z dzisiejszego dnia.To jeszcze bardziej uatrakcyjnia promocję. Ciekawe czy są dostępne te kupony w banku. Teoretycznie powinno działać dla również już posiadających dekoder. Tylko w regulaminie nie ma słowa o tych dodatkowych korzyściach.

Edited by Pawel

Jutro podjadę do oddziału i zobaczę czy mają te kupony. Fajnie by było jeszcze tę piątkę zaoszczędzić.

Witam,umowa do końca miesiąca.

Obecnie posiadam

-Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 79,99 zł 

-MR 10zł

-Najem Wifi Premiumbox+ 5zł

Proponują Extra+ z CANAL 8 za 69,99 i najem Premiumboxa za 0zł.Czy taki pakiet w tej cenie jest ok?Czy może lepiej bawić się w składaka?

W składaku miałbyś to samo za 77,50 zł (liczę z MR), więc chyba nie warto dla 2,49 zł miesięcznie? :P Na pewno 8 C+ przy tej ofercie?

8 minut temu, MaRIO84 napisał:

Witam,umowa do końca miesiąca.

Obecnie posiadam

-Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 79,99 zł 

-MR 10zł

-Najem Wifi Premiumbox+ 5zł

Proponują Extra+ z CANAL 8 za 69,99 i najem Premiumboxa za 0zł.Czy taki pakiet w tej cenie jest ok?Czy może lepiej bawić się w składaka?

W tej cenie raczej chodzi o extra z 6xC+

Koledzy wyżej powiedzieli że numer DUK kończy się ....79 a do mnie wydzwaniają z numeru 122947999 i twierdzą też że to DUK i więcej nie mogą dać czyli super premium za 99,99 plus 5 za filmboxy plus 4.90 za Hustlera bo menpaka już nie dostanę za 5 zl. Nie przedłużyłem a zostało mi 4 dni. Najwyżej przedłużę w ciągu tych 14 dni co sprzęt trzeba oddać.

7 godzin temu, Pawel napisał:

Ja podawałem przed w formularzu na stronie. Telefonicznie pewnie będzie podobnie.

P.S. Korzystałeś z kodu polecenia ?

Babka przez telefon powiedziała że nie muszę teraz podawać tego numeru, wystarczy że po otwarciu konta będę opłacał ncplus z tego konta, a jak pytałem o kod polecenia to powiedziała tylko że mogę go sobie wygenerować po założeniu konta. A co daje podanie takiego kodu od osoby polecającej. 

• Confused 1

Kod polecenia od osoby będącej już klientem banku to dodatkowe 50 zł dla polecającego i poleconego. Po założeniu konta możesz jak najbardziej go wygenerować ale premii za założenie z kodu już nie otrzymasz.

W regulaminie jest adnotacja, że bank może dokonać weryfikacji czy konto w nc+ i wniosek w CA składa ta sama osoba.Czy to robią tego nie wiem. Ja podałem numer konta jak wspomniałem w formularzu na stronie promocji.Umowę podpisywałem w banku.Pracownik zakładając konto wprowadził mi ten numer do książki odbiorców.Opłaciłem abonament i otrzymałem już zwrot za dwa miesiące+premię za otwarcie. Dlatego polecam skorzystanie z promocji. A jeśli teraz można dodatkowo zbić cenę najmu dekodera 4K to tym bardziej nie ma się nad czym zastanawiać.Pomijam już potencjalne zysku z programu poleceń.