Jump to content

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Message added by Kirk

UWAGA! Aktualne zestawienie ofert przedłużeniowych znajduje się w tym temacie:

Prosimy zapoznawać się przed zadaniem pytania :)

Recommended Posts

21 godzin temu, giecik napisał:

Witam. Czy dostaliście coś takiego?

ZMIANA PROGRAMOWA
Ze względu na upływ okresu obowiązywania umowy upoważniającej nc+ do udostępniania kanałów Trace Urban, Zest TV, Da Vinci Learning oraz dystrybucji kolekcji nc+ GO TV Dzieci, ITI Neovision S.A. zakończy udostępnianie tych kanałów oraz kolekcji z dniem 31 grudnia 2019 r. W związku z powyższym, na podstawie Rozdziału V ust. 15 i 16 Regulaminu świadczenia usług, do dnia 31 grudnia 2019 r. przysługuje Państwu prawo do rozwiązania umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia. Umowę mogą Państwo wypowiedzieć pisemnie m.in., przesyłając rezygnację na adres: ITI Neovision S.A., 02-100 Warszawa, skr. pocztowa 8.

Takiego e-maila otrzymują tylko CI którzy mają powyższe kanały jako gwarantowane. Sprawdziłem swoją umowę (przedłużona w kwietniu) i te kanały są już z (1) czyli nie gwarantowane.

3 godziny temu, mgaw89 napisał:

Takiego e-maila otrzymują tylko CI którzy mają powyższe kanały jako gwarantowane. Sprawdziłem swoją umowę (przedłużona w kwietniu) i te kanały są już z (1) czyli nie gwarantowane.

To są prawdopodobnie wszystkie umowy, które byłby przed grudniem / listopadem 2017 roku. Od czasów ostatniego pisma, praktycznie większość kanałów jest niegwarantowana. (Urban i Da Vincii na pewno).

Witam, mam pytanie jak co koniec umowy. Obecnie mam Super premium+ z 8 canal +, HBO, filmboxy, manpack, stary Multiroom i dwa stare dekodery 500gb i 250gb. To wszystko mam za 119zł. Jak nie przedłuże to zapłacę 139zł. Wypowiedzenie złożyłem i oferty są takie że mam to samo i za tą samą kwotę lub pozbycie się manpacka i mogę płacić 104.90 na dwa lata czego nie chce bo przyszłość starego dobrego Multiroomu jest nie pewna. Co poradzicie? Jak z nimi walczyć? Umowa do końca sierpnia.

Jak podejrzewam - oferta którą mam w stopce:

Comfort, 8*Canal+ i HBO z Go za 67,50, a do tego dekoder UHD za 15 zł to oferta przeciętna :)

Czy w cenie około 80 złotych jestem w stanie ugrać tańszy (darmowy?) dekoder i pakiet Extra?

• Confused 1

kilkanaście telefonu z NC+ 

proponują umowa na 24 miesiące 

Pakiet główny:

Comfort+ za 24,99 zł

Opcje dodatkowe:

Canal+ - 25,00 zł

wymiana starego dekodera PACE na jakiś nowy ale nie pamiętam jaki :( - wynajęcie 0 zł 

Za wszystko wychodzi 49,99 zł

czy jest szansa jeszcze coś ugrać ?

Skorzystałem dzisiaj na infolinii z oferty na dołączenie w trakcie trwania umowy pełnej paczki kanałów CANAL+ za 25 zł/m wraz z kanałem CANAL+ 4K Ultra HD za 0 zł/m. Nie chcieli mi już dać bezpłatnie tego CANAL+ 4K Ultra HD, bo poprzednią ofertę na te kanały w tej cenie odrzuciłem, ale za którąś rozmową się udało. Także mam tą ofertę aktywowaną na wszystkie kanały CANAL+ wraz z kanałem CANAL+ 4K Ultra HD w łącznej cenie 25 zł/m dodatkowo do abonamentu.:jupi:

Edited by lukx95

Mi właśnie kończy się w tym miesiącu umowa na Canal+ 4K z opłatą 10zł. Płacę obecnie niemały rachunek, w tym 15 zł dzierżawy Ultraboxa, ten C+ 4K mi się po prostu należy jak psu buda. Ale jak zadzwoniłem, że mi się kończy zaproponowali mi dalej za 10 zł, ja na to, że rozdają go za darmo lub za 5 zł a ja mam płacić 10?. No ale nie chcieli przedłużyć za 5 tylko za 10. Więc poczekam aż wyłączą dostęp i wtedy sami wrzucą ofertę na Moje NC.

• Haha 1
  • Mr. Orbita changed the title to Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)