Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Kirk

UWAGA! Aktualne zestawienie ofert przedłużeniowych znajduje się w tym temacie:

Prosimy zapoznawać się przed zadaniem pytania :)

Message added by Kirk

Recommended Posts

Konczy mi sie umowa pod koniec wrzesnia, kolejny juz raz dzwoni do mnie konsultant i namawia do przedluzenia. Tym razem mowie ok, wyslucham. Za 111zl zaproponowal mi na 24 miesiace pakiet Extra+ z 8 x C+, MR z moim starym PACE'em i SAGEMCOM'em, Eleveny, Polsaty pod LM, Filmboxy oraz nc+go. Jednym slowem bardzo zblizona oferta do tej, ktora mam obecnie i jak konsultant stwierdzil nie ma szans na to zeby ugrac miej. Jak to Wy widzicie? Z gory dzieki za odpowiedz.

Edited by awakeman

3 godziny temu, lukx95 napisał:

Wymieniam dla większego dysku i funkcji Multirecording. Dlatego pytam was co doradzacie, czy to dobra oferta na wymianę na dekoder 4K UltraBox+ za 49 zł aktywacja i 5 zł/m najem w trakcie trwania umowy i decydować się?

Mnie udało się zbić aktywację do 0zł. Powalcz ;)

@DrNo zdarzają się sporadycznie promocje z darmową aktywacją multiroomu. Jakiś czas temu chyba nawet był taki +miesiąca. Co do kwestii wyboru dekodera. Jeśli już masz płacić dzierżawę to wybierz najnowszy model a nie kilkuletni. Takie jest moje zdanie.Pośpiech nigdy nie jest dobrym doradcą. Szkoda, że nie skorzystałeś z promocji banku Credit Adricole.Co miesiąc zyskałbyś 30 zł zwrotu z abonamentu i dzisiaj nie miałbyś takich dylematów.

51 minut temu, awakeman napisał:

Konczy mi sie umowa pod koniec wrzesnia, kolejny juz raz dzwoni do mnie konsultant i namawia do przedluzenia. Tym razem mowie ok, wyslucham. Za 111zl zaproponowal mi na 24 miesiace pakiet Extra+ z 8 x C+, MR z moim starym PACE'em i SAGEMCOM'em, Eleveny, Polsaty pod LM, Filmboxy oraz nc+go. Jednym slowem bardzo zblizona oferta do tej, ktora mam obecnie i jak konsultant stwierdzil nie ma szans na to zeby ugrac miej. Jak to Wy widzicie? Z gory dzieki za odpowiedz.

Podstawa to złożenie wypowiedzenia.Poświeć kilka minut na przeczytanie paru stron wątku i sam się przekonasz , że konsultant jest w błędzie ;)

3 godziny temu, czerstwy napisał:

...Tego Wifi Premimboxa za free to dostałem jakieś pewnie 3-4 lata temu i to bez przedłużania umowy.

Po napisaniu kilku reklamacji z tego co pamietam ;)

• Like 1

To żle pamiętasz bo nie pisałem żadnych reklamacji taką wymianę miałem w punkcie.Newbox+ z kartą Conax wymienili mi na Wifi Premiumboxa z Cameleonem.😃

13 godzin temu, awakeman napisał:

Mam ten sam sprzet co ty - to samo proponowali mi za 101 złotych - gdybym chcial tylko 6 canal plusów to za 91.

Witam, do ilu najmniej  ( przy abonamencie Extra+  za 47,5) można zejść z opłatą miesięczną za dekoder 4k ? Obecnie płacę za dekoder 15 zł. Przy przedłużeniu umowy aktualnie proponują mi 10 zł. Obecnie mam Extra+ 47,50 dodatkowo muliroom -10zł i dekoder 4k -15 zł , Razem 72,50.  Czy można starać się dodatkowo o multiroom za  0 zł

Witam. Czy dostaliście coś takiego?

ZMIANA PROGRAMOWA
Ze względu na upływ okresu obowiązywania umowy upoważniającej nc+ do udostępniania kanałów Trace Urban, Zest TV, Da Vinci Learning oraz dystrybucji kolekcji nc+ GO TV Dzieci, ITI Neovision S.A. zakończy udostępnianie tych kanałów oraz kolekcji z dniem 31 grudnia 2019 r. W związku z powyższym, na podstawie Rozdziału V ust. 15 i 16 Regulaminu świadczenia usług, do dnia 31 grudnia 2019 r. przysługuje Państwu prawo do rozwiązania umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia. Umowę mogą Państwo wypowiedzieć pisemnie m.in., przesyłając rezygnację na adres: ITI Neovision S.A., 02-100 Warszawa, skr. pocztowa 8.

Szkoda Trace Urban, mimo słabej jakości kanał wyróżniał się playlistą.

Nic podobnego na HB nie ma.

Edited by bugmenot

6 godzin temu, giecik napisał:

Witam. Czy dostaliście coś takiego?

ZMIANA PROGRAMOWA
Ze względu na upływ okresu obowiązywania umowy upoważniającej nc+ do udostępniania kanałów Trace Urban, Zest TV, Da Vinci Learning oraz dystrybucji kolekcji nc+ GO TV Dzieci, ITI Neovision S.A. zakończy udostępnianie tych kanałów oraz kolekcji z dniem 31 grudnia 2019 r. W związku z powyższym, na podstawie Rozdziału V ust. 15 i 16 Regulaminu świadczenia usług, do dnia 31 grudnia 2019 r. przysługuje Państwu prawo do rozwiązania umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia. Umowę mogą Państwo wypowiedzieć pisemnie m.in., przesyłając rezygnację na adres: ITI Neovision S.A., 02-100 Warszawa, skr. pocztowa 8.

Ja nic takiego nie dostałem jeszcze a mam mniejszy pakiet

Zdecydowałem się i dzisiaj wymieniłem w trakcie trwania umowy w salonie nc+ dekoder WiFi PremiumBox+ na dekoder 4K UltraBox+ z aktywacją 49 zł i najmem 5 zł/m. Co najważniejsze to zachowałem starą usługę Multiroom post C+ i została mi wymieniona jedna karta Cameleon na Cayman, a do Multiroomu post C+ pozostała mi goła karta Cameleon bez wydanego dodatkowego dekodera, bo mam swój prywatny dekoder na E2. Także jestem zadowolony bardzo z wymiany i zachowania starego Multiroomu post C+.:jupi:

Edited by lukx95

@NobelM Mam obecnie na mailu wysłaną przez infolinię do przemyślenia do aktywacji ofertę na paczkę CANAL+ za 25 zł/m do końca umowy z kanałem CANAL+ 4K Ultra HD za 0 zł/m też do końca umowy i mam kilka dni na akceptację tego i się jeszcze zastanawiam, czy zaakceptować czy odrzucić.

@torre24 Miałem nadany kupon przez infolinię na wymianę dekodera WiFi PremiumBox+ na dekoder 4K UltraBox+ i poszedłem dziś do punktu i wymieniłem bez problemu.

Edited by lukx95

3 minuty temu, lukx95 napisał:

@shevchenko1987 Dekoder WiFi PremiumBox+ miałem w bezpłatnym najmie.

Opłacało Ci się to? Skoro dopiero się zastanawiasz czy dobierać paczkę Canal+ z kanałem 4K? ;) W którym i tak nie ma za dużo treści, a WiFi PremiumBox+ to nie jest zły sprzęt 😜

Edited by shevchenko1987

@torre24 Zadzwoń na infolinię i popytaj i poproś o jakąś fajną ofertę na wymianę na dekoder 4K UltraBox+. Poza tym sam pisałeś, że miałeś składaną ofertę wymiany w tej samej kwocie co ja wymieniłem, więc niech Ci nadadzą tą ofertę, którą miałeś obiecaną.

@shevchenko1987 A co oferta wymiany dekodera na 4K UltraBox+ za 49 zł aktywacji i najmem 5 zł/m nie jest atrakcyjna i to jeszcze z zachowaniem starego Multiroomu post C+? Według mnie tak opłacało się, bo przynajmniej mam szybszy oraz zgrabniejszy i ładniejszy dekoder wizualnie, a do tego większy dysk 1 TB oraz funkcję Multirecording i Fast Zapping.

Edited by lukx95

Miałem, ale już nie chcą dać żadnej poza standardową - 15 zł i wymiana mr

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

12 minut temu, lukx95 napisał:

@torre24 Zadzwoń na infolinię i popytaj i poproś o jakąś fajną ofertę na wymianę na dekoder 4K UltraBox+. Poza tym sam pisałeś, że miałeś składaną ofertę wymiany w tej samej kwocie co ja wymieniłem, więc niech Ci nadadzą tą ofertę, którą miałeś obiecaną.

@shevchenko1987 A co oferta wymiany dekodera na 4K UltraBox+ za 49 zł aktywacji i najmem 5 zł/m nie jest atrakcyjna i to jeszcze z zachowaniem starego Multiroomu post C+? Według mnie tak opłacało się, bo przynajmniej mam szybszy oraz zgrabniejszy i ładniejszy dekoder wizualnie, a do tego większy dysk 1 TB oraz funkcję Multirecording i Fast Zapping.

Opłacalna to jest 0 zł za aktywację, 0 zł za najem oraz 0 zł za Canal+ 4K. Wiem, bo sam mam taką ofertę ;)

Edited by shevchenko1987

5 minut temu, lukx95 napisał:

@shevchenko1987 A jaki masz pakiet i w jakiej cenie? Bo wysokość abonamentu też się liczy.

Pakiet główny:

1) Nowy Comfort+ za 29,99 zł na 15 miesięcy. 

Opcje dodatkowe:

1) 10 x Canal+ - 25,00 zł,

2) Canal+ 4K - 0,00 zł,

3) Eleven Sports - 11,90 zł.

Łącznie: 66,89 zł / miesięcznie. 

Edited by shevchenko1987

Tylko co porównujesz wymianę modułu  gdzie na potęgę wyciagają dane z wymiana dekodera na dekoder.Na module to już problem jest by nabyć treści 4K i wymieniają go bez problemy za free na dekoder 4K.

@shevchenko1987 To ja mam pakiet Nowy Comfort+ w cenie niższej od Ciebie, a 5 zł/m za dekoder 4K UltraBox+ i jeszcze z zachowanym starym Multiroomem post C+ jest naprawdę dobrą ofertą i tak samo jak Ty mogę mieć pełną paczkę kanałów CANAL+ za 25 zł/m z kanałem CANAL+ 4K Ultra HD za 0 zł/m. Poza tym zawsze mogę przy przedłużeniu umowy negocjować o zrabatowanie do 0 zł/m dekodera 4K UltraBox+.

@torre24 Możesz zachować Multiroom post C+ przy wymianie dekodera głównego na 4K UltraBox+. Po prostu dzwoń na infolinie i może trafisz na jakiegoś fajnego konsultanta, który się postara dla Ciebie o dobrą ofertę na wymianę na dekoder 4K UltraBox+.:)

Edited by lukx95

Godzinę temu, czerstwy napisał:

Tylko co porównujesz wymianę modułu  gdzie na potęgę wyciagają dane z wymiana dekodera na dekoder.Na module to już problem jest by nabyć treści 4K i wymieniają go bez problemy za free na dekoder 4K.

Dokładnie. Nie ma sensu podawać takich "niestandardowych" ofert bo robi się nadzieję innym użytkownikom.

BTW  @shevchenko1987 za to przepłacasz za pakiet Comfort i Eleven ;)