Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Recommended Posts

Posted (edited)

czy da się przedłużyć umowę tylko na 12 miesięcy extra plus canal plus

Edited by vipgracz
  • Sad 1

Miałem taką ofertę, wypowiedzenie złożone dzwonią z takimi śmiesznymi propozycjami że szkoda słów. 

Chcialbym mieć podobnie plus MP oczywiście i może Hbo. Czy jest sens i opcja darmowej wymiany dekodera na jakiś lepszy? Który polecacie? Powiedzmy że przeznaczyłbym około 80-90 zł miesięcznie to co w tej kwocie powinno się zawierać? https://share.icloud.com/photos/0yabh4jWQXqz8Y_HKPe6O3nOQ

15 hours ago, ircios said:

Dostaniesz to samo co teraz masz w tej samej cenie. Zawsze szukają na początku jeleni do płacenia. A że jesteś abonentem 10 lat to ich nie interesuje. Z nc+, a nie z NC+ jesteś 7 lat. Wcześniej nie było tego tworu na rynku. 

Czyli mówicie że twardo stawiać im warunek tej samej ceny. To dopełnienie oferują zawsze po podpisaniu umowy?

Nie wymiękaj. Dostaniesz Comfort w tej cenie co masz.  Jeśli płacisz za Comfort więcej niż 22,50, to zejdziesz do tej ceny. Potem dopełnienie do E+ i w sumie 32,50😁

• Haha 1

Posted (edited)

Witam!

Posiadam jedną umowę z Comfort +. Teraz chce zawrzeć drugą z promocji też z Comfort + (dla dekodera 4K 0zł). Na ile % jest szansa ,że po miesiącu będę mógł dokupić dopełnienie do extra + za 10 złotych, C+ (8kanałow) za 25 złotych oraz HBO za 20 złotych tak jak mogę to zrobić dla pierwszej umowy?

Robert

Edited by jawrob11

Posted (edited)

Na 99%😁

Chyba, że nc coś namiesza 😂

Edited by ircios
  • Sad 1

Mam Comfort za 22,50. Umowa do końca maja, wypowiedzenie zarejestrowane. Czy jest możliwość zejścia niżej z tą ceną? Konsultanci oferują to samo, za tę samą cenę.  

Jeśli nie miałeś niżej to mało prawdopodobne utargowanie niższej ceny która jak na ten pakiet przecież i tak jest  już niska.

@Pawel Piszemy o tym w koło, a i tak pytanie non stop o to samo. Niedługo komuś odpiszesz, i tego nie zauważy😝 

• Confused 1

Posted (edited)

jeżeli wezme teraz comfort+ na 24 miesiece, -6 miesiecy za 19,99 i 18 miesiecy za 39,99 to da rade np. po miesiacu kupic dopelnienie za 10 zł ?

Edited by vipgracz

Jak najbardziej. A bez łaski ma za 15 zł w opcji włącz/wyłącz.

bo chciałbym miec nc+ ale móc właczac i wyłaczac kiedy chce canal+ i hbo ,

nie zależy mi na innych kanałach, może być jak najtanszy pakiet i zastanawiam się co wziaść na początek żeby jak najmniej płacić za abonament i móc właćzać i wyłączac co kilka miesiecy.

To w zasadzie jest wątek dla obecnych abonentów dlatego kolejne pytania zadawaj w odpowiednim wątku.

Jak chcesz najtaniej to bierz pakiet Start+.

3 godziny temu, freshmind napisał:

Ugral ktos Start taniej niz 9.99 albo krocej niz 24 mies. w tej cenie?

9,99 na 24 miesiące to maksymalnie co można wycisnąć.

Posted (edited)

mam pytanie dla obecnych abonentów.

chciałbym wziasc comfort+ teraz i skorzystac z 19,99 na pol roku i potem 18 miesiecy za 39,99 zł na 2 lata, i mam pytanie czy juz po podpisaniu umowy:

1.czy moge dobrać c+ i hbo, eleven

2. jezeli moge to za ile moge dobrać te opcje

3. czy mogę wybrać to w opcji włącz/ wyłącz na 2 miesiace, czyli właczam 2 dnia miesiaca i mam za darmo pierwszy nie pełny miesiąc, płace za kolejny pełny miesiąc i potem wyłaczam?, jak to wtedy wychodzi cenowo?

4.  kiedy po podpisaniu umowy dobrac canal+ i hbo

Edited by vipgracz

Posted (edited)

Możesz sobie dobrać opcje dodatkowe kiedy sobie chcesz. Skoro wiesz co to jest włacz wyłącz, to zapewne wiesz jak to wygląda z opłatami. To jest temat dla stałych abonentów😉

Edited by ircios
  • Confused 1

Posted (edited)
W dniu ‎21‎.‎04‎.‎2019 o 13:28, tombik87 napisał:

9,99 na 24 miesiące to maksymalnie co można wycisnąć.

Zawsze można przejść na czas nieokreślony w takiej konfiguracji:

Pakiet Start+  13,99 zł

8xC+ za 25 zł 

Paczka Filmbox za 5 zł.

Jak mi dadzą paczkę Comfort za 14,99 zł to może przejdę na umowę na czas określony :)

Oczywiście paczka 8xC+ za 25 zł i paczka Filmbox za 5 zł.

Edited by tweed77
  • Like 1

Nie dadzą jeśli obecnie nie masz takiej ceny. Umowa na czas nieokreślony nie pozwala korzystać z niektórych promocji, więc jeśli ktoś nie zamierza rezygnować z usług operatora korzystniej jest jednak przedłużyć umowę.

Pragnę tylko potwierdzić że biorąc ofertę C+8 na 6 m-cy za 25 zł można tę cenę od 7 mca bez problemu przedłużyć, właśnie tak zrobiłem na umowie ojca.

• Thanks 1

Chcę żeby mi dali Comfort+ za 22.50 PLN a oni mówią, że: 
a) dają to tylko w ramach reklamacji za coś,
b) dają to tym co mieli już tam kiedyś jakieś zniżki i mi tego nie mogą dać.
c) skąd mogę wiedzieć o takiej cenie jak oni pracują w NC+ i nie wiedzą 😂😂
Co inna osoba dzwoni to inna wersja wydarzeń. Dalej się to dostaje, nie zmieniło się nic? 

Chcę zejść z Extra+ z Canal+(teraz mam za 82.50). Miesiąc temu pisaliście, że da się zrobić coś takiego, więc proszę, potwierdźcie to :D

Potwierdzamy ;) 

Teraz ty potwierdź, że złożyłeś wypowiedzenie i że masz mniej do końca obecnej umowy jak 1 miesiąc? :)

• Thanks 1

Złożyłem. Umowa do końca czerwca, więc wiem, że na dobrą ofertę muszę jeszcze poczekać, ale te ich gadanie zrodziło małe wątpliwości. Dzięki ;)