Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Recommended Posts

13 godzin temu, Adacho napisał:

Mam umowę do 28 lutego.

Czy jak włączę sobie teraz w ICA mistrzowską piłkę (lub cokolwiek innego z opcji dodatkowych) to do końca umowy będzie za friko?

Nie włączą ci

Tylko w ramach przedluzenia umowy byś miał za 0 zł

Jeśli chcesz przeduzyć zadzwoń do DUK też tak chyba zrobie

@haobao

Zestawienie ofert maszc w temacie. Kilka stron do tyłu i będziesz wiedział co możesz jeszcze ugrać 

• Haha 1

To może inaczej (bez ugrywania) :D

Czy te opcje: EXTRA+ / 8xCANAL+ / 3xHBO / MISTRZOWSKA PIŁKA /  ELEVEN SPORTS na 12m / C+ 4K UHD / NC+ GO TV / ULTRABOX+ / MR za 113zł to dobra cena ?

nc+ go jest za free dla każdego dawane z automatu. Nie jest ofertą do negocjacji wpływających na cenę. 

Edited by ircios
  • Sad 1

U mnie skonczylo sie tak: Nowy Comfort+ 59,99 , Canal+(2) 5zl , Eleven 11,90, MP 0zl , najem WifiPreimumbox 2zl,multiroom 0zl = 78,89 , 2 miesiace MultimanPack za free.

zalezalo mi na pilce noznej jak nataniej i mi pasuje.

Oferta przedłużeniowa 24 m:
Extra+ z 6 C+
Mistrzowska piłka na 24 m
Hbo 6 m gratis
Nc + go 100 godzin
Fox Play
Nat Play
Filmbox 1 m gratis
Cena 69,99 zł od maja

3 miesiące gratis

Słyszał ktoś o takiej ofercie, można wierzyć ?

Czy jest możliwe dobranie oferty MR z dekoderem 4K za mniej niż 15 zł lub WiFiPremim Box + WiFiBox bez opłaty miesięcznej 5 zł ?

Edited by Tamass1984

Ja kilka godzin temu dostałem taką ofertę do klepnięcia z tym że HBO jest na 5 miesięcy i darmowych miesięcy podobno już nie ma.Jeżeli okaże się że ktoś dostanie darmowe miesiące to ja odrzucę swoją ofertę.

U mnie podobnie, wszystko to co na forum z ofertą, wszystko przyklepują bez targowania, tylko nie chca dac tych darmowych dwóch miesięcy, bo mówią że ich nie ma. Dwie rozmowy takie miałem i caly czas ida w zaparte. Nie wiem czy to dla niektórych ten rabat, czy trwał tylko chwilę, czy też trzeba się z nimi długo o to targować... 

Siemanko :).

Umowa mi się kończy pod koniec Lipca i juz zaczeli kątowa telefonami. Wypowiedzenia jeszcze nie złożyłem.

Aktualnie posiadam Pakiet ComfortCANAL+(6)Live 

Liczba kanałów: 119 plus dekoder mediabox i płace 65zl. Zależy mi dodatkowo na lidze mistrzów i Europy, jak myślicie co mogę ugrać? Niedługo chciałbym zadzwonić do DUK i wyjść z propozycją bo widzę, że Wam klepią to co chcecie. W canal+/nc jestem ponad 10 lat.

Będę wdzięczny za sugestie :) 

Jak to jest z MP, w regulaminie promocji wyczytałem że dostaje się dostęp PSP 1 I 2 a co z pozostałymi PPV?

29 minut temu, Jacko1st napisał:

Niedługo chciałbym zadzwonić do DUK i wyjść z propozycją bo widzę, że Wam klepią to co chcecie. W canal+/nc jestem ponad 10 lat.

Będę wdzięczny za sugestie :)

Skoro twierdzisz, bo niby widzisz, że klepią wszystko co chcą abonenci, to stwórz sobie pakiet jaki chcesz i za ile. Z pewnaścią Ci przyklepią w/g Twoich teorii. Mógłbyś być i 20, 30 lat abonentem. To się nie liczy.

Sugestie masz w temacie.

Edited by ircios

Umowa kończy się w marcu

Obecnie:

Superpremium 99,99

Eleven Sports 11,90

Multiroom Standard 10

Najem Ultrabox+ 15

Do obecnej oferty chciałbym jeszcze dodać:

Canal+ 4K

Mistrzoska piłka

Jedyna propozycja od nc+ to 164 zł - nic taniej. 

Dzisiaj złożyłem wypowiedzenie - będę czekał na lepszą ofertę, przy okazji gość w punkcie mówił o dobrych ofertach przy wznowieniu umowy albo podpisanie nowej umowy.

Za ile najtaniej dałoby radę taki pakiecik jak wyżej? 

Edited by begos

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Multiroom Standard, NAJEM PVR
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 84,99 zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

Dekodery WiFi Premium Box + WiFiBox

Edited by Tamass1984

4 minuty temu, lukx95 napisał:

@Tamass1984

Multiroom Standard dostałeś za 5 zł/m przez cały okres trwania umowy? Dobierałeś teraz opcję Multiroom, czy miałeś już ją wcześniej? Jaki dekoder do tej pory miałeś i wymieniłeś na WiFi PremiumBoxa+ w jakich opłatach?

Witaj.
Troszkę wprowadziłem w błąd 5 zł/m to opłata za dekoder główny; za usługę MR opłata 10 zł/m. - czyli łącznie 15 zł do abonamentu.
Wcześniej nie posiadałem usługi MR - od kilku dobrych lat miałem dekoder PACE 500GB.

Starałem się docisnąć temat ale kilka rozmów i konsultant twierdził iż darmowa oferta tylko jest dla ab. ze starą usługą MR gdzie wydawali karty.

Ciekawe Swoją drogą czy to rzeczywiście max. ? Za dekoder 4K - 15 zł opłaty i 49 zł aktywacji

Ponawiam prośbę, zwłaszcza do obytych userów :)

Czy te opcje:

EXTRA+ / 8xCANAL+ / 3xHBO / MISTRZOWSKA PIŁKA /  ELEVEN SPORTS na 12m / C+ 4K UHD / najem 4K ULTRABOX+ / Multiroom

za 113zł to cena do przyjęcia ?

Dziś będą dzwonić i muszę się zdecydować...

W dniu 2.02.2019 o 12:21, Tamass1984 napisał:

MR za opłatą 10 zł + 3 zł (WiFi PremiumBox + MediaBox) - bez kosztów aktywacji

lub

MR za opłatą 10 zł + 5 zł (WiFi PremiumBox + WiFi Box) - z kosztem aktywacji 49 zł

Pokaż ukrytą zawartość

Co to za opłaty 3 zł i 5 zł? Za wynajem dekodera? Czy to się zawsze pojawia w MR obok opłaty 10 zł/mc?

1 minutę temu, Morebass napisał:

Co to za opłaty 3 zł i 5 zł? Za wynajem dekodera? Czy to się zawsze pojawia w MR obok opłaty 10 zł/mc?

Jest to opłata za dekoder obok opłaty za usługę MR w wysokości 10 zł

Witam 

Koniec umowy 31.07.2019 i wysłane wypowiedzenie. Obecnie pakiet Comfort +  opcja 6x Canal za 25zł. Jest możliwość zejścia do samego pakietu Comfort + w cenie 22,50zł? Konsultanci w ogóle nie proponują mi opcji samego Comfort +. 

32 minuty temu, Marky79 napisał:

Witam 

Koniec umowy 31.07.2019 i wysłane wypowiedzenie. Obecnie pakiet Comfort +  opcja 6x Canal za 25zł. Jest możliwość zejścia do samego pakietu Comfort + w cenie 22,50zł? Konsultanci w ogóle nie proponują mi opcji samego Comfort +. 

Poczekaj na koniec lipca lub nawet do sierpnia - dostaniesz bez problemu.

Dzięki za pomoc. W takim razie czekam spokojnie do lipca.  Jak dzwoniłem do DUK to nie chcieli mi dać nawet oferty Extra + Canal + ( 6) Live za 69,99zł/24m.

Witam, jak to jest z MR? Jeżeli obecnie płacę 10 zł to mogę zejść do 0 zł przy przedłużaniu umowy? Złożyłem wypowiedzenie i DUK mnie poinformował że nie ma szans, bo 0 zł jest tylko dla posiadaczy starych kart (jeszcze z Cyfry) 🤨

Umowa kończy mi się w kwietniu. Obecnie płacę 79,40 zł za Extra+, MR, Eleven a chciałbym powalczyć o:

Extra+ z CANAL+ (6)  69,99 zł24 m
Eleven Sports za 7,95 zł 12 m (lub 11,99 zł 24 m)
Multiroom Standard C+ 0zł 
HBO, HBO GO 0 zł 5 m 

Mistrzowska Piłka za 0zł

czekać cierpliwie do końca umowy?

A ja mam takie pytanie:

Posiadam obecnie w domu NC+. Kupiłem sobie nowe mieszkanie, w którym chciałbym mieć także NC+. Czy muszę podpisywać nową umowę, czy wystarczy dokupić sobie Multiroom za 10 zł/mies.?

• Haha 1