Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Recommended Posts

Moim zdaniem walczyć o to co miałeś.

Comfort+ dostaniesz w takiej cenie jaką miałeś, dopełnienie także, Filmbox również jest dla każdego obecnego abonenta za 5zł a kino świat musisz negocjować (inni mają za 6zł)

Edited by jagoda3

Godzinę temu, giecik napisał:

Z prepaida przejście to nowa umowa mniej jak 35 nie zbijesz. A extra to dopełnienie

W lutym 2020 będę przedłużał to wtedy coś się urwie

Da się wyciągnąć za 30 - wiem, bo się dowiadywałem. :) Ale dla mnie to i tak za drogo... :]

57 minut temu, Pawel napisał:

Jeśli w tej pierwszej opcji nie ma pomyłki, bo mediabox nigdy nie był dodawany jako drugi dekoder do multiroom to jest to korzystniejsza opcja moim zdaniem. Z wifiboxem jest cała masa problemów.

Jest pomyłka, mediabox+ może być tylko jako główny dekoder.

Dzwoniłem przed chwilą do DUK ze swoją propozycją, standardowa tutaj jaka panuje na forum Extra+ 6x Canal+ za 69,9zl/mies.,Eleveny 11,9zl/mies. (nie chciało mi się użerać o 7,95zł, bo teraz mam za 11,9zl i pewnie byłyby ciężary żeby to dali) HBO + HBO GO na 5mies. za free i mistrzowska piłka za 0zł na cały okres umowy. Wszystko od razu babka przyklepała, tylko utwierdzała mnie, ze nie mają 2 miesięcy za free, które też przedstawiłem. Powiedziałem, żeby zadzwonili jak się zmieni coś w tej kwestii :) Mam nadzieję, ze nie będę się musiał o to użerać do końca miesiąca i w tygodniu już jakoś zadzwonią z ofertą darmowych miesięcy, bo konsultantka pytała się od razu kiedy może zadzwonić w najbliższym czasie :P

Witam serdecznie, 

Moja dotychczasowa oferta to pakiet Extra+ z Canal+ (8), Pakiet Eleven Sports (11,90zł), Multiroom Standard, karty cameleon. Umowa wygasa 31.03.2019 roku. Aktualnie płacę za to 100zł.

Chciałbym przedłużyć umowę i mieć do tego wszystkie Polsaty Sport Premium (zwłaszcza, że zaraz mecze w Lidze Mistrzów). Dotychczas proponowano mi 106zł za to, co mam + Polsat Sport Premium.

Tutaj się pojawia pytanie. Czy da się wynegocjować coś lepszego (zależy mi na płaceniu niższej kwoty) i jak to zrobić? 

3 godziny temu, focus1224 napisał:

Jakie są szanse wynegocjowania Comfort+ w przedziale 14,99- 19,99 zł? 

żadne xD tyle się płaci za nowy start+

• Haha 1

4 godziny temu, focus1224 napisał:

Jakie są szanse wynegocjowania Comfort+ w przedziale 14,99- 19,99 zł? 

To zależy od tego ile płaciłeś do tej pory. Jeśli mieściłeś się w tym przedziale to masz szanse zachować dotychczasową cenę.

• Thanks 1
  • Upvote 1

Jak płacę za Comfort 29,99 jest szansa zejść na  22? umowe mam na wypowiedzeniu

@focus1224

@damio

Koledzy mi udało się wyrwać pod koniec listopada nowy comfort za 14,99 także jest możliwość  :)

Edited by nowik
  • Upvote 1

Dzwoniłem na ten numer: 122947879. Prosili o podanie mojego numeru telefonu, też tak mieliście?

• Confused 1

Pewnie dzwoniłeś z innego numeru, w tej sytuacji też mnie pytali.

Witam. Przeglądałem ale  nie znalazłem info. W jakiej cenie można wynegocjować pakiet VIP + Max?

@Mlacek Taka procedura weryfikacji. Ty dzwonisz do nich, więc konsultant musi Cię zweryfikować. Zwykle w DUK pytają o numer abonenta i o jego dane, adres, numer telefonu czy też mail.

Witam  Was mam problem od 01.02 mam dwie karty cameleon. Dekodery Pace i chyba Philips HDD. Na pace wsio działa a na Philips nie. Żadna karta nie działa. Karty wsadzone do dekoderów Opticum też już nie działają. Coś pozmieniali ???? Sorki nie ten temat wbiłem na telefonie.

Edited by tacim

Tylko dlaczego Opticum też nie czytają jej. Coś musieli poblokowac

Edited by tacim

Mam umowę do 28 lutego.

Czy jak włączę sobie teraz w ICA mistrzowską piłkę (lub cokolwiek innego z opcji dodatkowych) to do końca umowy będzie za friko?

• Haha 2

U mnie dwa miesiące do końca umowy i ani jednego telefonu z ich strony... Dziwna sprawa, w poprzednich latach nie mogłem się opędzić od telefonów...

Może sam zadzwonię ?

Aktualnie mam: EXTRA+ / 8xCANAL+ / 3xHBO / ELEVEN SPORTS / C+ 4K UHD / NC+ GO TV / ULTRABOX+ / MR = 115zł

Chciałbym wymienić tylko HBO na mistrzowską piłkę - za ile mogę to dostać ? Czy jest szansa utrzymać obecną cenę ?

Edited by haobao
  • Upvote 1

W dniu 2.02.2019 o 12:21, Tamass1984 napisał:

Witam.

Jak teraz wygląda najkorzystniejsza oferta na usługę MR dla klienta który wcześniej nie posiadał w NC+ tej usługi.
Konsultant zaproponował:

MR za opłatą 10 zł + 3 zł (WiFi PremiumBox + MediaBox) - bez kosztów aktywacji

lub

MR za opłatą 10 zł + 5 zł (WiFi PremiumBox + WiFi Box) - z kosztem aktywacji 49 zł

Moje pytanie czy można uzyskać coś lepiej, czy przy drugiej przedstawionej opcji da się przynajmniej powalczyć o wyzerowanie kosztów aktywacji

Pokaż ukrytą zawartość

W dniu 2.02.2019 o 13:17, Pawel napisał:

Jeśli w tej pierwszej opcji nie ma pomyłki, bo mediabox nigdy nie był dodawany jako drugi dekoder do multiroom to jest to korzystniejsza opcja moim zdaniem. Z wifiboxem jest cała masa problemów.

W dniu 2.02.2019 o 14:14, roberttosat napisał:

Jest pomyłka, mediabox+ może być tylko jako główny dekoder.

Wszystko się zgadza chodziło o Mediabox lub WiFiPremiumBox + WiFiBoxa. A czy ktoś dostał dekoder 4K za opłatę niższą niż 15 zł + 49 zł aktywacji ?

Edited by Tamass1984

Zadzwoniłem sam i dostałem taką ofertę:

EXTRA+ / 8xCANAL+ / 3xHBO / MISTRZOWSKA PIŁKA /  ELEVEN SPORTS na 12m / C+ 4K UHD / NC+ GO TV / ULTRABOX+ / MR = 113zł

Dobra oferta ? Da się jeszcze coś ugrać ? Tylko Eleven na 12m, reszta 24m.