Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Recommended Posts

Guest czarny_figa

@Pawel Twoja teorię jak i moja sprawdzić będzie można za 2lata.Tak samo klient z comfortem za 22.5 i dekoderami za 15zl może będzie mógł zbić cenę do np.5zl  za dekoder. Moim zdaniem malo realne jest,że np ktoś kto ma dekoder 4k 0zl bedzie mogl za 2 lata zejsc do pakietu tyou comfort za 22.5 lub start 9.99.czas pokaże :)

Szczególnie jak przez dwa lata wycofają ultraboxa.Wtedy będzie jak dzisiaj z turboboxem i znowu napiszesz, że ultraboxów nie rabatują :D

Edited by Pawel

Zamiast się kłócić, może pomoglibyście mi w negocjacjach? Chcę ugrać ten dekoder 4k. Proponują mi pakiet z Filmboxami i Cinemaxem. A ja na to że mnie nie interesują filmboxy i cinemaxy i niech zamienią mi je na eleveny - niby nie ma takiej możliwości....

13 godzin temu, Pawel napisał:

Proszę bardzo.Parę postów wyżej pisałem o płatnym turboboxie. Negocjowałeś zdjęcie najmu lub wymianę dekodera na taki bez opłat zgodnie z tym co pisze @czarny_figa ?

Bo widać teoria teorią a życie swoje ;)

Turbobox'a za 0 zł nie chcieli dać, natomiast za 4k 10 zł. Uznałem, że nie mając tv z 4k bezsensu dodatkowo płacić. Proponowali mi inne badziewie za 0 zł, ale nie chciałem. Turbacz może nie jest idealny i lubi się od czasu do czasu zawiesić ale jakoś działa.

Edited by krisLLU

8 godzin temu, Darius75 napisał:

Zamiast się kłócić, może pomoglibyście mi w negocjacjach? Chcę ugrać ten dekoder 4k. Proponują mi pakiet z Filmboxami i Cinemaxem. A ja na to że mnie nie interesują filmboxy i cinemaxy i niech zamienią mi je na eleveny - niby nie ma takiej możliwości....

Nikt się nie kłóci ;) Rozmawiamy.

Jak sam widzisz cena za dekoder 4k uzależniona jest od wielu czynników.Jaki masz obecnie pakiet,w jakiej cenie itd. Niestety nie ma jasnej polityki w tym zakresie.Jeden dostanie za 15,drugi za 10 zł bo Konsultantowi będzie bardziej zależało itd.

Guest czarny_figa
12 godzin temu, Pawel napisał:

Szczególnie jak przez dwa lata wycofają ultraboxa.Wtedy będzie jak dzisiaj z turboboxem i znowu napiszesz, że ultraboxów nie rabatują :D

Wrózysz z fusów czy kupiłeś kryształową kule? 😂 Piszesz w dziale 

Oferty - dla stałych abonentów nc+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert nc+!)

więc pisz o obecnych pakietach i możliwościach a nie przewidujesz politykę firmy na dwa lata do przodu.

Cały czas piszesz,że jest problem zrabatowac sprzęt i wymienić tanio,a wystarczy poczytać wpisy klientów którzy mieli np dekoder za 15zl 4k a teraz dostali za 0zl w związku z ofertą świąteczną. @KrisLLu napisał dokładnie to co pisałem wcześniej odnośnie Turboboxa i możliwości przedłużenia 

Jest mi ktoś w stanie powiedzieć czy będę miał  pakiet Comfort czy Extra  na całą długość umowy ( jest tu mowa o depełnieniu  do Extra  ) ale czy na 24 miesiące ?

Wybrane usługi Nowy Comfort+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Dopełnienie do Extra+, Eleven Sports, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Multi Man Pack, NAJEM HD
Wybrane promocje Nowy Comfort+ z CANAL+ 69,99 zł24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem Box+ w cenie 0 zł/m bezpł. uż. dla Abonentów

A propos dopełnienia, jak to sensownie ogarnąć? Ostatnio przeszedłem na Comfort 22.50 i dopełnienie mam do końca stycznia. Czy obecnie już próbować? Samemu dzwonić czy czekać na kontakt pod koniec stycznia? Ciężko jest dostać dopełnienie za 10zł czy to raczej standardowo jest?

@czarny_figa

Ile mogę ostatecznie utargować? Umowa do końca grudnia, co chwilę dzwonią ale słabo to wygląda ;/

Jestem w stanie zapłacić tyle co ma nowy (99,99 plus 10 za multiroom i 10 za Canal+ 4K) ale nic nie można wyciągnąć jako stały abonent?? Jeszcze przed świętami były 2 miesiące gratis - teraz już lipa, może chociaż coś extra w lepszej cenie? (np. Multi Men Pack)

Ja wczoraj dostałem Extra+ z Canal+ (6) za 69,90 z Mistrzowską Piłką oraz Eleveny za 11,90.

Edited by Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.

Witam. Czy będąc klientem nc+ można dobrać multiroom bez aktywacji? Umowa zawarta w Black Friday. Multiroomu nie brałem, gdyż do końca roku mam Cyfrowy Polsat. 

Edited by Barti
Niechlujna pisownia w poście, liczne literówki. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.

Raczej przygotuj się na 49 lub 99 zł aktywacji. W BF była darmowa i wtedy miałeś okazję dobrać za darmo.

Cześć,

Od kilku miesięcy moja umowa jest na czas nieoznaczony.

Niestety w panelu ICA nie mam dostępnej opcji "Mistrzowska Piłka". Za ile taka opcja jest dostępna na abonentów z umową na czas nieoznaczony? 20zł?

9 minut temu, kudelek napisał:

No jak nieoznaczony to raczej tak, nie wiem jaki jest powód do zdziwnienia :D

Po czym wnioskujesz to zdziwienie?

Moje zdzwienie dotyczyło tego że wcześniej się nie ubiegałeś o to coś:), liczyłem że jak na tym Ci zależy to podjąłeś odpowiednie kroki...

25 minut temu, kudelek napisał:

No jak nieoznaczony to raczej tak, nie wiem jaki jest powód do zdziwnienia :D

11 minut temu, kudelek napisał:

Moje zdzwienie dotyczyło tego że wcześniej się nie ubiegałeś o to coś:), liczyłem że jak na tym Ci zależy to podjąłeś odpowiednie kroki...

Twoje zdziwienie? Przecież odnosiłeś się do moje pytania. Nieważne.

Dzisaj moj ostatni dzien z nc+ po ponad 15latach..nie maja oferty😂Jedynie moga mi  zaoferowac extra 6xC+ za 72.50 czy jakos tak.Chcialem dobrac hbo i pelna paczke C+ ale cenowo bylo tragicznie.W lutym oddam im kolejne karty bo mam dwie umowy.2.5tys rocznie w kieszeni.Dzieki nc+ 😍

• Sad 1

Bez dramatu....wróżbita Maciej  ma dla Ciebie dobre wiadomości albowiem w  najbliższych 14 dniach nastąpi odblokowanie Twojej wymarzonej oferty 😂😂😂

Edited by Marcin80
Ewentualnie dobieraniec 22,5+10+25+20=77,50zl

Pół roku temu przedłużyłem umowę na superpremium i dodałem opcję mezzo oraz hbo go za 5PLN do tego mezzo. Minimum na pół roky miało to być. Po ile można mieć samo HBO GO ?

Edited by piotreki

Witajcie, z końcem lutego kończy mi się umowa, wypowiedzenie zarejestrowane. Obecnie posiadam Extra (8C+), HBO, Dekoder Pace...w stałej cenie 79,99 PLN. Dodatkowo dobieram opcję Eleven z wyłączeniem co drugi miesiąc co daje średnio 7,95 miesięcznie. 

Chciałbym przy przedłużeniu otrzymać mistrzowską piłkę za O pln, Eleven - dają za darmo czy min 7.95?

Dodatkowo wymienić dekoder na ten nowy 4K i teraz moje pytanie - nie mam jeszcze tv 4K, zamierzam kupić w ciągu kilku miesięcy, czy po wymianie będzie on działał z moim obecnym telewizorem?