Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Recommended Posts

Mając Start+ jest możliwe aby zmienić umowę na Extra+ ?

Majac umowę do października 2020 to w ogóle możliwe ?

Wiem że dopełnienie do komfort+ już tak. Pod koniec  umowy to wiem że możliwe jest podniesienie pakietu aneksem, jednak na początku nie pamiętam czy komuś się udało. Poza tym pytam o możliwość, na dziś nie planuję tego robić.

Dopełnienie jest możliwe w trakcie trwania umowy o jeden pakiet do góry, niestety nie dasz rady bo u Ciebie byłoby o 2.

Ale on nie chce dopełnić, tylko zmienić umowę. Nigdy nie było problemu z aneksowaniem umowy na wyższy pakiet. Tylko cena może być mniej atrakcyjna i oczywiście startujesz z nową umową 24 miesięczną.

Niestety, nie jest to możliwe. :(  Moduł CAM można dostać tylko poprzez podpisanie nowej umowy. :?  :crazy: 

A co w sytuacji, gdy abo posiada samą kartę i chciałby oglądać 4k za pomocą CAM'a? Zakładając, że ma TV 4K z CI+ lub też dekoder 4K.

Co, do powyżej napisałeś, nie jest w ogóle możliwe. Nie można mieć samej tylko karty nc+ (w domyśle karty Cameleon, po dawnej Cyfrze+) i jednocześnie dekoder 4K od nc+. Dekoder ten nie działa z kartą Cameleon.

Cóż, jest jeszcze Cyfrowy Polsat. Tam można bez problemów wymienić dekoder dedykowany na moduł CAM lub odwrotnie, również podczas przedłużania umowy. :D

To już tak na marginesie, bo nie o tym jest niniejszy wątek. Koniec off-topic. :read:

9 godzin temu, NobelM napisał:

Maksymalnie co można wyrwać, to to, o czym w kółko jest tutaj pisane, czyli:
- Comfort+ za 22.50zł,
- Dopełnienie do Extra+ za 10zł (już w czasie trwania umowy),
- HBO z GO za 20zł?
- C+8 za 25zł (na 6m, później pewnie to samo do końca umowy);
- Eleven za 7.95zł na 12m;
- za deka 4k raczej nie zejdziesz z opłatą (15zł);
- C+4k da się wyrwać za 0zł;
- z opłat za MR nie zejdziesz (10zł).

Ale idąc tą drogą, nie wiadomo co z mistrzowską piłką... Czytam to forum i wiem, że jest taka opcja żeby zrobić, ale wolałbym w normalnej cenie mieć wszystko plus MP. Stąd moje pytanie: czy ktoś nie przedłużył na lepszych, niż mi proponują, warunkach?

Edited by Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.

Przed chwilą miałem telefon z zastrzeżonego. Bardzo dziwny pan.

Oferta świąteczna, czyli 99,99 za Extra,C+, HBO, CX, Filmbox, nat geo, fox play, Mistrzowska Piłka,

także trochę setny raz dubluję to co już od dawna znamy, ale:

odrzuciłem i powiedziałem że nie będę podwyższał nie mając gwarancji Ligi Mistrzów, na co facet

"Liga Mistrzów na 24 mce".

Podejrzewam że ściema, ale czy ktoś usłyszał już coś podobnego? Wgl dziwnie gadał typ, mówił że muszę się jakoś zadeklarować na 30 dni

przed końcem, więc muszę w grudniu, zachowanie z fochem, itd itd. Wnerwił mnie trochę.

W dniu 9.12.2018 o 12:50, maks27 napisał:

Mając Start+ jest możliwe aby zmienić umowę na Extra+ ?

Majac umowę do października 2020 to w ogóle możliwe ?

Wiem że dopełnienie do komfort+ już tak. Pod koniec  umowy to wiem że możliwe jest podniesienie pakietu aneksem, jednak na początku nie pamiętam czy komuś się udało. Poza tym pytam o możliwość, na dziś nie planuję tego robić.

23 godziny temu, Marcin80 napisał:

Dopełnienie jest możliwe w trakcie trwania umowy o jeden pakiet do góry, niestety nie dasz rady bo u Ciebie byłoby o 2.

@Marcin 80 Bzdury piszesz.Nie dalej jak 2 tygodnie temu mogłem ze Start+ przejść na Extra+.Rozmowa była z BOK.

Prawdę napisał.Nie da się wziąć dopełnienia do Extra mając pakiet Start a o tym wyraźnie pisał.Przeczytaj raz jeszcze.

Ja dostałem dzisiaj sms o darmowej opcji HBO na święta.Szczegóły u Konsultanta ;)

witam

czy wiadomo ile kasy wołają za polsaty z ligą mistrzów po minięciu okresu promocyjnego  - czyli od 1 stycznia 2019

No jak tak to to jest bardzo ciekawe. Stracili prawa już kolejne, a pakiety a właściwie ich ceny nic się nie zmieniły dla przedłużających również wręcz przeciwnie poszły w górę.  Dzisiaj mamy taką rzeczywistość, że generalnie jak zwykle ITI za mniej żąda więcej a pakiety są tak ułożone że jak nie weźmiesz zestawu to później jest brak możliwości dobrania czegoś ciekawego np MP.  Podam mój przykład przy przedłużeniu. Proponują mi Ekstra+ z Can.+ za 99 zł a jak się nie zgadzam to konsul prawi, że jak zejdę niżej to np nie dobiorę MP, C+4K. Muszę też dodać, że np w PC za dekodery nie biorą ani zeta a tu 2, 5, 15 zł. To jest rozbój w biały dzień. Nie pojęte jak ludzie się na to godzą. 

Edited by zibi45

Tu masz całkowitą rację w CP nigdy nie miałem czunszu teraz w NC+ przy Start+ jeden dekoder możliwy do wzięcia z czunszu 2 złote. Po tym jak okazało się się że są problemy przy podłączonym dysku nie ma opcji wymiany na straży model, który z dyskiem zewnętrznym pracuje prawidłowo. Reklamacyjnej mogą wymienić na wyższy model ale większy czynsz, bo klient już złapany. 

Wracając do tematu muszę złożyć wypowiedzenie umowy 2 tygodnie będąc klientem, aby mieć mozliwość nagrywania. Pomoc techniczna stwierdziła że Wifibox pracuje poprawnie tylko z dyskiem który ma własne zasilanie. Tylko czemu takiej informacji nie ma stronie operatora.

Przy przedłużeniach umów i nie tylko, myślę że racje mam nie tylko jeżeli chodzi  o dekodery ale i o proponowane pakiety. Tak jak wcześniej napisałem. Chcą żebyśmy płacili więcej za mniej.  Brak zgody na przedłużenie umowy w pakiecie  nazwę go "zestawem" powoduje to, że dobranie opcji albo jest niemożliwe albo w sumie zapłacimy więcej niż w tzw "zestawie".  Znaczy to poniekąd, że jesteśmy zmuszani do kupowania opcji z których nie będziemy korzystać. Tak się dzieje z opcją Fimbox i Cinemax oraz nowymi usługami Play. 

Pomijając fakt, że ITI ma Canal+ i C+4K  ( w którym oferta jest bardzo uboga i kierowana do posiadaczy TV 4K)  to oferta CP niczym się nie różni od proponowanych w ITI zarówno pod względem programowym, sprzętowym i cenowym, dałbym nawet na dla CP.

2 godziny temu, Pawel napisał:

Prawdę napisał.Nie da się wziąć dopełnienia do Extra mając pakiet Start a o tym wyraźnie pisał.Przeczytaj raz jeszcze.

Ja pisałem o dopełnieniu, które proponowano mi za 40 zł.

Edited by sztywniak

Zdzwoniłem dzisiaj, żeby przedłużyć umowę wg propozycji z listopada (Extra, C+ Live za 69,99 zł, HBO 6 miesięcy za 0 zł, LM 0 zł i do tego Eleven za pół ceny na rok). Oferty takiej oczywiście nie ma (i nie było!). Konsultant jak zwykle mega nieuprzejmy - co się tam z nimi dzieje? Zaczynają mnie już drażnić swoim, nie waham się użyć tego słowa, c h a m s t w e m.

Edited by torre24
  • Upvote 1

Ja również jestem na etapie przedłużania umowy (wypowiedzenie złożone już dawno, umowa do końca roku). Stara śpiewka, że Comfortu za 22,50 nie ma, a o 14.99 to nigdy nie słyszeli :) Na razie proponują to co mam, czyli pakiet Extra, za 47,50. Nie przyjąłem oferty. Ale chciałbym zweryfikować informację dot. NC Go, czy jak się weźmie dopełnienie do Extra, to również liczba godzin NC Go się zwiększa do 100? Pani konsultantka powiedziała, że przy dopełnieniu pozostają 3 godziny z Comfort'u.

Pozdrawiam
Andrzej

Też to przerabiałem z Comfortem. Nie było, a potem sami dzwonili.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

35 minut temu, andrew01 napisał:

"...Ale chciałbym zweryfikować informację dot. NC Go, czy jak się weźmie dopełnienie do Extra, to również liczba godzin NC Go się zwiększa do 100? Pani konsultantka powiedziała, że przy dopełnieniu pozostają 3 godziny z Comfort'u."

Od początku listopada mam pakiet Nowy Comfort+ rozszerzony gratisowo do końca roku do Extra.

W aplikacji nc+ GO w telefonie mam do wykorzystania póki co 100 h miesięcznie. Jak to wygląda w praktyce nie wiem, nie korzystałem.