Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Recommended Posts

Mam Extra+ z Canal+ i Multiroom Standard,umowa skończyła się w lutym.Czy komuś się udało przedłużyć na warunkach aktualnej promocji dla nowych abonentów z dekoderem 4K ultraBOX+ za 1 zł.

Edited by guslar

zaakceptowana propozycja po wypowiedzeniu:

Pakiet Extra+ z CANAL+ 79,99 zł/24 m 
HBO 0 zł/24m

HBO GO 0zł/2m - po  5 zł/m

Eleven Sports 7,95 zł 12 m
FOX Play 0 zł/24m
Filmbox Pack 0 zł/1m
MISTRZOWSKA PIŁKA 0 zł/24m
Nat Geo Play 0 zł/24m
WiFi Premium Box 0 zł/24m
Multiroom Standard 0 zł/24m (sama karta cameleon)

Czas trwania umowy 24 mies.

Dzięki za rady i do zobaczenia za 2 lata

Edited by kibic z daleka
  • Like 1

Hej. 

Comfort+ 22,50.

8 C+ 25 zł do końca umowy (czerwiec 2020).

Eleven 11.90.

Edited by Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). O opcjach dodatkowych w platformie nc+ jest inny, odpowiedni wątek w niniejszym dziale forum.

A u mnie coś takiego. Obecna umowa Start+ Dopełnienie do Comfort+ 29,99PLN + 2PLN najem Wifibox+

Wybrane usługi Nowy Comfort+, HBO, Dopełnienie do Extra+, HBO GO, Opłata za najem mediaBOX+ 10zł
Wybrane promocje Nowy Comfort+ 22,50 zł24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Najem mediaBOX+ 5 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 27,5 zł

Aktywacja dekodera 9,99PLN w APS. 

Dzień dobry.

Mam obecnie Extra + 6xC+, Eleven i Multiroom Standard (2x Cameleon). Umowa do 31.03.2019. Płacę 84,4. Wypowiedzenie nie wysłane. Dziś telefon z warszawskiego numeru z specjalną ofertą świąteczną. Umowa na 24 miesiące w tej samej cenie + od stycznia 10 zł za Ligę Mistrzów. Podziękowałem.

W związku z tym mam pytanie. Czy Extra + różni się programowo od opcji Comfort+ plus dopełnienie do Extra za 10 zł. Śledząc warunki na jakich koledzy przedłużają np "irektuczak" Extra+ z 6xC+ za 69,99, a inni dostają Comfort+ 22,5 dopełnienie do Extra za 10 zł i 8xC+ za 25 zł. Druga opcja jest korzystniejsza bo daje razem 57,5 i dodatkowo 2 kanały C+. Jak przy tej drugiej opcji wygląda sprawa Eleven albo HBO?

Nie ma różnic programowych pomiędzy pakietem Extra, a Comfort + dopełnienie do Extra. Dodatki typu Eleven, czy HBO dobierasz w zależności od promocji. Pakiet podstawowy nie ma znaczenia.

Godzinę temu, gariwaldi napisał:

Dzień dobry.

Mam obecnie Extra + 6xC+, Eleven i Multiroom Standard (2x Cameleon). Umowa do 31.03.2019. Płacę 84,4. Wypowiedzenie nie wysłane. Dziś telefon z warszawskiego numeru z specjalną ofertą świąteczną. Umowa na 24 miesiące w tej samej cenie + od stycznia 10 zł za Ligę Mistrzów. Podziękowałem.

W związku z tym mam pytanie. Czy Extra + różni się programowo od opcji Comfort+ plus dopełnienie do Extra za 10 zł. Śledząc warunki na jakich koledzy przedłużają np "irektuczak" Extra+ z 6xC+ za 69,99, a inni dostają Comfort+ 22,5 dopełnienie do Extra za 10 zł i 8xC+ za 25 zł. Druga opcja jest korzystniejsza bo daje razem 57,5 i dodatkowo 2 kanały C+. Jak przy tej drugiej opcji wygląda sprawa Eleven albo HBO?

Zależy czy chcesz mistrzowską piłkę. Jesli nie to druga opcja korzystniejsza ale do niej (wg infolini) nie ma nawet cennika na mistrzowską piłkę. Ja tylko dlatego wybrałem pierwszą opcję bo za 12,50 więcej mam mistrzowską piłkę. Pozatym przy drugiej opcji musiałbym dopłacić za multiroom (2 cameleony). 

Czy udało się komuś do Comfortu+ za 22,50zł dostać za 0zł Filmboxy na cały okresu umowy?

Edited by mlesniew

Witajcie.

Na ile wyceniacie taki pakiet?

Pakiet Extra+ z CANAL

HBO z  HBO GO

CANAL+ Seriale Extra

CANAL+4K ULTRA HD

CINEMAX

FOX Play

Filmbox Pack,

Nat Geo Play

Wymiana WiFi Premiumbox na 4K

Multiroom standard z Wifiboxem

Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, FOX Play, HBO GO, Man Pack, Nat Geo Play za 89,99 na 24 miesiące. Czy to dobra oferta?

Pakiet Extra+, CANAL+8, HBO, FOX Play, HBO GO, Man Pack, Nat Geo Play za 89,99 na 24 miesiące czy to dobra oferta. i jeszcze multiroom ?

A można przy przedłużeniu dobrać do pakietu comfort+  bez canal +  ligę mistrzów?

Edited by eryk555

Witam serdecznie

z końcem grudnia kończy się okres umowy z nc+, wypowiedzenie wysłane 2 miesiące temu.

Obecny abonament jaki płacę to 112zł za:

Pakiet Extra+ 8 kanałów(80zł), HBO(15zł), HBO GO(5zł), Eleven(12zł), MULTIROOM 2xCameleon(0zł) i dekodery PVR PACE z SAGEMCOM.

Chciałbym zbić cenę do 100zł za:

Pakiet Extra+ z CANAL+ 79,99 zł/24 m 
HBO 0 zł/24m

HBO GO - 5 zł/m

Eleven Sports 9,95 zł/12 m
MISTRZOWSKA PIŁKA 0 zł/24m
WiFi Premium Box 5 zł/24m
MULTIROOM STANDARD 2xCameleon 0 zł/24m

Od momentu wypowiedzenia otrzymałem 4 telefony jednak żaden nie był ofertą tańszą niż płace obecnie.

Dlatego ma pytanie czy ze względu że mój obecny abonament jest przepłacony (zwłaszcza HBO) mam szanse osiągnąć granice 100zł i czy jest w ogóle możliwość aby MULTIROOM STANDARD pozostał w przypadku wymiany dekoderów na nowe??

Pytam ponieważ konsultanci za każdym razem proponują mi tą samą ofertę co mam obecnie, a przypadku wymiany dekodera na Wifi Box dochodzi opłata 10zł miesięcznie plus 50 zł aktywacyjna... 

Poczytaj trochę, a zobaczysz, że chcą Cię naciągnąć. Zadzwoń na 12 2947879 i powiedz, że dostałeś smsa, że tylko dziś specjalną oferta na abonament nc+ czeka na Ciebie. 😉. Powiedz, że chciałbyś ofertę świąteczną. MR musi pozostać taki jaki masz obecnie jak chcesz za 0. Z czasem sami Ci dadzą dekoder za Free bez łaski.

W dniu 29.11.2018 o 20:55, Kyle napisał:

.....Oferta 2 na 24 mce:

Extra, C+8

HBO+go

Cinemax

Filmbox

Eleven za 7,95 zł na 12 mcy lub za 11,90 z możliwością wyłączenia

Mistrzowska Piłka za tzw 0 zł, o ile przedłużą

Multiroom bez zmian

Cena: 99,99 zł.

Zmieści się, tylko musi dobrze negocjować.  Oferta świąteczna to wyznacznik. Inni dostają poniżej 100, a jemu nie zależy na Cinemax czy Fbox. Przynajmniej nie napisał o tym.

Edited by ircios

To nie jest oferta świąteczna, a piszę to bo dałeś mu do zrozumienia, żeby zapytał o ofertę świąteczną. W ofercie świątecznej z tym co wymienił nie zmieści się w 100 zł.

• Confused 1
  • Upvote 1

Ja mam obecnie tak:

Extra + 8C - 69,99

HBO + HBO Go - 25,00

Eleven - 11,90

Sportklub - 1,99

Dekoder 4K wynajem - 15,00

MR Standard Wifi Premium Box - 10,00

Łącznie za grudzień 133,88

Umowa do końca roku, wypowiedzenie wysłane.

Do tej pory chyba z 5 telefonów i za każdym razem za to samo nie mogę zejść poniżej tych 133 zł...

A przecież biorąc świąteczną ofertę jako nowy i dodając 10 zł za Canal+4K oraz 10 zł za MR wychodzi 120 a mam dodatkowo Filmboxy, Cinemax, Foxy itp.

Parodia!

@puszczyk83

Wszystko zrozumiałe jest. Chcą Cię naciągnąć.  Niezrozumiałe jest natomiast, jak można mieć w ofercie dekoder 4k i Wi-Fi Premiumbox.  Myślę, że nazwy pomyliłeś dekoderów, bo na pewno masz Wifiboxa jako dodatkowy😉.

Ja mam obecnie tak:
Extra + 8C - 69,99

A nie jest to przypadkiem Extra + 6C ewentualnie Comfort + 8C?

Nie wiem czy warto-co kto lubi.  Extra z Canal+ nic nie daje, po za starymi filmami.  Nie masz ligi mistrzów, ligi europy! Kasa taka sama jak wcześniej za LM a jednak jej  nie ma. Za LM i LE chcą większej kasy i tyle. Generalnie dla mnie oferta w całości jest skierowana na wyciągnięcie większej kasy od abo nie zachowując minimum przyzwoitości!!!!!!!!!!!!!!!! 

Ja osobiście bym olał tą ich ofertę w całości tylko brak mi opcji kupienia i legalnego korzystania z opcji sportowych w sieci. Mam nadzieję że taka w  najbliższej przyszłości będzie i będę kupował to co oglądam. Nie będą mi wciskali zakupu """""pralki z wodą"""" którą nie chcę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Confused 1
  • Upvote 2

14 godzin temu, NobelM napisał:

A nie jest to przypadkiem Extra + 6C ewentualnie Comfort + 8C?

Miałem Extra + 6C ale później dostałem 8C do końca umowy za 25 zł. - stąd 69,99

Ktoś miał podobne warunki jak ja? Za ile to można wyciągnąć? Ponad 130 to trochę za dużo ;/

W dniu 8.12.2018 o 10:05, eryk555 napisał:

A można przy przedłużeniu dobrać do pakietu comfort+  bez canal +  ligę mistrzów?

Nie można. Dopiero od Extra+.

Miałem Extra + 6C ale później dostałem 8C do końca umowy za 25 zł. - stąd 69,99
Ktoś miał podobne warunki jak ja? Za ile to można wyciągnąć? Ponad 130 to trochę za dużo ;/
Maksymalnie co można wyrwać, to to, o czym w kółko jest tutaj pisane, czyli:
- Comfort+ za 22.50zł,
- Dopełnienie do Extra+ za 10zł (już w czasie trwania umowy),
- HBO z GO za 20zł?
- C+8 za 25zł (na 6m, później pewnie to samo do końca umowy);
- Eleven za 7.95zł na 12m;
- za deka 4k raczej nie zejdziesz z opłatą (15zł);
- C+4k da się wyrwać za 0zł;
- z opłat za MR nie zejdziesz (10zł).