Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Recommended Posts

2 godziny temu, Pawel napisał:

Prawdę napisał.Nie da się wziąć dopełnienia do Extra mając pakiet Start a o tym wyraźnie pisał.Przeczytaj raz jeszcze.

Ja pisałem o dopełnieniu, które proponowano mi za 40 zł.

Edited by sztywniak

Zdzwoniłem dzisiaj, żeby przedłużyć umowę wg propozycji z listopada (Extra, C+ Live za 69,99 zł, HBO 6 miesięcy za 0 zł, LM 0 zł i do tego Eleven za pół ceny na rok). Oferty takiej oczywiście nie ma (i nie było!). Konsultant jak zwykle mega nieuprzejmy - co się tam z nimi dzieje? Zaczynają mnie już drażnić swoim, nie waham się użyć tego słowa, c h a m s t w e m.

Edited by torre24
  • Upvote 1

Ja również jestem na etapie przedłużania umowy (wypowiedzenie złożone już dawno, umowa do końca roku). Stara śpiewka, że Comfortu za 22,50 nie ma, a o 14.99 to nigdy nie słyszeli :) Na razie proponują to co mam, czyli pakiet Extra, za 47,50. Nie przyjąłem oferty. Ale chciałbym zweryfikować informację dot. NC Go, czy jak się weźmie dopełnienie do Extra, to również liczba godzin NC Go się zwiększa do 100? Pani konsultantka powiedziała, że przy dopełnieniu pozostają 3 godziny z Comfort'u.

Pozdrawiam
Andrzej

Też to przerabiałem z Comfortem. Nie było, a potem sami dzwonili.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

35 minut temu, andrew01 napisał:

"...Ale chciałbym zweryfikować informację dot. NC Go, czy jak się weźmie dopełnienie do Extra, to również liczba godzin NC Go się zwiększa do 100? Pani konsultantka powiedziała, że przy dopełnieniu pozostają 3 godziny z Comfort'u."

Od początku listopada mam pakiet Nowy Comfort+ rozszerzony gratisowo do końca roku do Extra.

W aplikacji nc+ GO w telefonie mam do wykorzystania póki co 100 h miesięcznie. Jak to wygląda w praktyce nie wiem, nie korzystałem. 

Dzięki bardzo, a jak wygląda sprawa wymiany dekodera przy opcji Comfort za 22,50? Jaka dopłata za Ultrabox byłaby sensowna?

To zależy z czyjego punktu widzenia.Ze strony abonenta sensownie byłoby za free a ze strony operatora 15 zeta ;)

Nie no jasne, ze za free byłoby miło, ale zdaje sobie sprawę, że przy takim abonamencie będzie to trudne. Ale gdyby zeszli do np. 5zł to byłoby to już sensowne, tylko nie mam pojęcia na ile to jest realne.

Wcale nie jest realne. Jak chcesz za zero dekoder 4k to weź sobie Superpremium za 130 zeta😉.  

Po odstąpieniu od aktywowanej umowy oferta przedłużeniowa w ICA na Comfort zmieniła się z 22,50 na 24,90.

Dziwne.

Może podnoszą ceny ?Mnie wczoraj proponowali przedłużenie w takiej kwocie :DA w prognozie płatności ile pokazuje przy umowie na czas nieokreślony ?

Prognoza jest tylko na styczeń i kwota bez zmian czyli 33,99.

Cen pewnie nie podnoszą tylko system taki przekorny.

Jesteś pewny, że nie podnoszą cen pakietów dla przedłużających? Ceny za energię od stycznia 30% w górę. Prezes ma za to zapłacić? 😂

Edited by ircios
  • Confused 1

5 godzin temu, andrew01 napisał:

comfortu za 22,50 nie ma, a o 14.99 to nigdy nie słyszeli :)

Kłamią. Mam Comfort do końca tego roku za 14,99, a w wakacje przedłużyłem na kolejne dwa lata od 1 stycznia 2019 r. za niezmienioną stawkę (14,99). Od stycznia miesiąc czy dwa już nie pamiętam ma być darmowe uzupełnienie do Extra. Pisałem o tym na bieżąco, jak wynegocjowałem przedłużenie jeszcze latem. Nawet nie zdążyłem wysłać wypowiedzenia, tak ich telefon mnie zaskoczył. Widać zależy na kogo się trafi po drugiej stronie linii.

Powodzenia.

Edited by maciejuss

Uważam, że zmieniły się priorytety i na chwilę obecną brak jest wyraźnego rozróżnienia na nowych i obecnych abo. Ta tendencja może też oznaczać odwrócenie kierunku pozyskiwania abo jaki był  w latach ubiegłych.  Czyli dla  przedłużających "wielkie" ustępstwa i sztywna postawa dla nowych. Moim zdaniem to się wyrównuje. Można to zaobserwować przy przedłużeniach ofert. Bardzo często są proponowane pakiety identyczne jak dla nowych abo z malutkimi ustępstwami. Jako przedłużający powiedział bym niestety.

W dniu 9.12.2018 o 19:13, Pawel napisał:

Ale on nie chce dopełnić, tylko zmienić umowę. Nigdy nie było problemu z aneksowaniem umowy na wyższy pakiet. Tylko cena może być mniej atrakcyjna i oczywiście startujesz z nową umową 24 miesięczną.

Co do ceny to się zgadza, ewentualnie 5 zł mniej jak nowy, ale w trakcie umowy podniesienie pakietu nie skutkuje jego przedłużeniem o 24 miesiące, tak jak w CP.

Drugi telefon który odebrałem z pod numeru prywatnego. Oczywiście ofertę odrzuciłem tym bardziej, że wypowiedzenie nie zostało jeszcze złożone.

Trzymam nc+ dalej w napięciu...

38eaccd00095.png

Umowa do 31.01.2019 r. Wypowiedzenie złożone w zeszłym tygodniu. Niedawno telefon z Krakowa i oferta Extra+ z C+ 8 (79,90 zł), Mistrzowska piłka (0),  Eleven sport (11,90), Wifi premium box ( 5zł) oraz multiroom z wifibox (10 zł) za 106,80 zł - odrzucona. Jak dobrze sięgam pamięcią wstecz, mogę to wyrwać minimum za 10 zł taniej albo nawet 19 jak odpadnie opłata miesięczna (5 zł) za wifibox prememium, Extra+ z C+ o dychę taniej oraz Eleveny za 7.95?

Witajcie,

Dostałem oferte (po wypowiedzeniu) w zasadzie utrzymanie tego co mam obecnie.

Extra + C+ + HBO + MULTI z 2x PACE 500GB za 79zł

Powiększenie o Cinemax i Filmbox skutkuje wzrostem do 99zł.

Da się coś jeszcze z tego negocjować czy szkoda nerw na ciągłe telefony z CC ?

Zapomniałem dopisać, mam już GO więc nie uwzględniłem go.

Szkoda że dawne oferty dla APS zostały tak podniesione.

Dzięki za info :)

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CINEMAX, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Cinemax 0 zł/m dla Abonentów, Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem WiFiPremiumBox+5zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 124,99 zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

Umowa przedłużona bez wypowiedzenia. Obecna umowa to 119,90 zł za Extra+ z CANAL+ z multiroomem. Jak dla mnie, to dostaję więcej za nic, bo mieszkam poza Polską, więc ta różnica to jakiś £1, czyli grosze. A zależało mi jedynie na HBO.