Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Recommended Posts

Na aktywację masz 7 dni z tego co kojarzę.Jak zatwierdzisz jutro będziesz miał C+ do końca lutego a jak dzisiaj to do końca stycznia.

Edited by Pawel

Warto to brać? Bez wypowiedzenia?

Pakiet Extra+ z CANAL+

Eleveny

HBOx3

Mulitroom

+ Polsat sport premium

Proponuja za to 102zl.

@Pawel @ver11 mam wrażenie, że aby opcja CANAL+ 0 zł 3 m i 30 zł/m dla Abonentów działała 3 pełne miesiące + miesiąc aktywacji (czyli prawie 4 miesiące) jej aktywacja musi nastąpić od 2 dnia miesiąca. Czyli jeśli aktywacja będzie dziś to C+ mamy do końca lutego, a jeśli w grudniu to do końca marca. Dodatkowo wydaje mi się, że jeśli @ver11 aktywuje nową promocję w grudniu to automatycznie za grudzień zapłaci według poprzednich warunków promocji, a czas trwania umowy ulegnie wydłużeniu o miesiąc.

Edited by kubus.kul

19 minut temu, kubus.kul napisał:

@Pawel @ver11 mam wrażenie, że aby opcja CANAL+ 0 zł 3 m i 30 zł/m dla Abonentów działała 3 pełne miesiące + miesiąc aktywacji (czyli prawie 4 miesiące) jej aktywacja musi nastąpić od 2 dnia miesiąca. Czyli jeśli aktywacja będzie dziś to C+ mamy do końca lutego, a jeśli w grudniu to do końca marca. Dodatkowo wydaje mi się, że jeśli @ver11 aktywuje nową promocję w grudniu to automatycznie za grudzień zapłaci według poprzednich warunków promocji, a czas trwania umowy ulegnie wydłużeniu o miesiąc.

No tak nie doliczyłem miesiąca aktywacji.Umowa ulegnie wydłużeniu o miesiąc to oczywiste i jest to ujęte w tabelce.Co do dnia aktywacji to moim zdaniem nie ma znaczenia czy to będzie 1 czy 2 dzień miesiąca.Chyba, że jest to wyraźnie zaznaczone w regulaminie.Wielokrotnie aktywowałem różne dodatki pierwszego dnia miesiąca i nigdy nie było niejasności z tego tytułu.

Edited by Pawel

Zgadzam się że jak zaakceptuję umowę 2 grudnia [a szybciej tego nie zrobię] lub później to ruszy ona 1 stycznia a za grudzień zapłacę 33,90.

Natomiast wszystkie kanały ruszą od razu.

Co do tych gratisowych miesięcy to może być tak że grudzień będzie "zerowym" ale pewności nie mam.

Tylko żeby dopełnienie w grudniu wyłapać za "dychę".

U mnie w ICA od dzisiaj spore zmiany.Oczywiście pojawił się Comfort+ w cenie 22,50.Umowa przeszła na czas nieokreślony i zapełniła się zakładka z opcjami promocyjnymi :D Na samą opcję C+ mam ze trzy promocje.Wcześniej przez kilka miesięcy miałem pustą ofertę promocyjną. W sumie trochę dziwne bo mogę na włączać opcji i nie przedłużyć umowy która kończy się 31 grudnia.

To już masz standard jeśli chodzi o Comfort.

Przy wypowiedzeniu dają jeszcze za 14,90?

Uwzględniając że można otrzymać 3 miesiące gratis to moja oferta jest słaba ale to wszystko bez wypowiedzenia.

To dopełnienie u mnie jest na sztywno na jeden miesiąc czy niepełny grudzień + cały styczeń?

Chciałbym utrzymać dotychczasową cenę, czyli 19,90. Jak się nie uda to być może zaakceptuję wyższą, ale albo z jakimiś dodatkami albo miesiącami gratis. Jest jeszcze opcja wycofania wypowiedzenia i pozostania przy cenie 23,90.

Witam. Umowa przedłużona. Wcześniej Entry z Canal+ za 69,99 zł, Mediabox 5 zł.Teraz nowy Start + za 9.99 i Mediabox za 0 zł dla abonentów na 24 miesiące. Umowa przedłużona dopiero po wyłączeniu sygnału. Nie chcieli dać Mediaboxa za 0 zł, ale jakoś się dało.

Edited by pablo12
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.

A przy 3 miesiącach gratis można też dostać paczkę C+ na 3 miesiące?

To się nie wyklucza?

Witam. Mam umowę do końca lutego. Obecnie mój pakiet wyglada następująco:

- Extra+ z Canal - 94,99
- Multiroom Standard - 10,00
- WiFi PremiumBox - 5,00
- Eleven Sports - 11,90
- MultiMan Pack - 20,00
- HBO - 20,00
- HBO GO - 5,00
- SunDance HD - 2,99

Łącznie wszystko wychodzi mnie ok 169 złotych z groszami miesięcznie.

To co mnie interesuje to obniżenie abonamentu o jakieś 50-60 złotych. Czyli chciałbym płacić około 100-110 złotych miesięcznie. Z obecnego pakietu chciałbym zrezygnować z Man Packa, HBO I Sundance. Czyli podsumowując chciałbym pozostawić tylko

- Extra+ z Canal
- Multiroom Standard
- WiFi PremiumBox
- Eleven Sports
- same HBO GO bez kanałów HBO
- plus dorzucić pakiet Mistrzowska piłka

Teraz moje pytanie do was. Ile maksymalnie mogę ugrać na takim pakiecie? Czytając ten wątek widziałem, że pakiet Extra+ za który obecnie płacę 94,99 można już dostać za 79,99. A za ile obecnie można dostać Eleveny i Mistrzowską piłkę?

Jeszcze nie dostałem żadnej propozycji przez telefon ale na dniach ma do mnie dzwonić babka z nc+ z jakąś ofertą. Jeżeli nic nie wynegocjuję to mam składać wymówienie (ewentualnie dzwonić na ten krakowski numer)?

Dzięki z góry za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

roju poczekaj na telefon z NC+ to zobaczysz na czym stoisz, co dla Ciebie mają. Szału na początek przy tak wysokim abo nie spodziewaj się.  Masz jeszcze trochę czasu do końca umowy. Najlepsze oferty na przedłużenie są w ostatnim miesiącu. Cierpliwość popłaca!

Potwierdzam bezproblemowe uzyskanie paczki Canal+ za 25zł do końca umowy. W czerwcu wznowiłem w okresie 14 dni umowę (schodząc z superpremium) na start za 9,99 i Canal+ 25/6 miesięcy z możliwością rezygnacji lub automatycznego zwiększenia do 40 od stycznia. Jeden telefon i 25 do końca umowy tj. września 2019, a nawet dłużej czyli do czasu dezaktywacji usługi. Dodatkowo HBO z GO za 20 na podobnych warunkach. Ogółem start + canal+ + HBO z GO za 54,99 na cameleonach, a w okresie nieoznaczonym 4 więcej. Pełne zadowolenie:-D

Dzisiaj przedłużyłem na warunkach jak poniżej.

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+, Adventure TV HD, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, History HD_H2, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, SunDance HD, Najem PVR (Multiroom), Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje Superpremium+ 99,99 zł24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO GO 0 zł 2 m i potem 5zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Sundance HD 0 zł 6m dla Abonentów, Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 112,92 zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

W dniu 20.11.2018 o 18:52, Buziaczek1982 napisał:

krisLLU Czemu nie skorzystałeś z 3 darmowych miesięcy,prawie każdy co znam i jest na wypowiedzeniu dostał sms w zeszłym tygodniu  z taką możliwością.

Znajomy wczoraj zszedł z Comfort 24,99 na 19,99 zł i dostał 3 miesiące za darmo...,drugi ma Comfort za 14,99 i przedłużył na tych samych warunkach i też dostał 3 miesiące darmo. Ja mam za 19,99 i w zeszłym tygodniu przedłużyłem i też dostałem 3 miesiące free.

Ktoś to może potwierdzić?

Czy rzeczywiście są takie oferty?

W listopadzie jeszcze się zdarzały.Przynajmniej pojawiały się pojedyncze osoby które twierdziły, że dostały takie oferty.Ale w grudniu mogło się coś zmienić.Pomijam też fakt, ze dla jednego taka promocja jest dostępna a dla drugiego z niewiadomych przyczyn nie.

Dzięki.

Jak złożę teraz wypowiedzenie to planowo umowa wygaśnie z końcem roku czy na koniec stycznia?

To chyba daruję sobie tę przygodę i zaakceptuję to co dali.

Na ogólnej infolinii mam już umówione dopełnienie do Extra za 10 zł także aż tak źle nie jest.

Cały czas się zastanawiam co kombinujesz mając ciekawą ofertę do akceptacji.No chyba, że zamiast dodatków wolałbyś niższą cenę.

Tak mi chodzą po głowie te 3 miesiące gratis.

I się waham; akceptować czy nie.

Myślę jednak że przyklepię i sprawa będzie załatwiona.