Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Recommended Posts

Wiem, ale to oferta która mnie zadowala. Płaciłem więcej za mniej.

Zależało mi na darmowej Lidze Mistrzów od nowego roku i to dostałem. Po wielu telefonach dopiero dziś udało się ją dostać.

@pretorian
 Kiedy kończyła Ci się umowa? Mi kończy się w lutym i dzwoniłem kilka razy by dostać tą ofertę świąteczną za 99,99 zł i za groma nie chcą mi tego dać. Chcą wcisnąć mi to samo co mam za tyle samo. Chyba odpuszczę sobie te telefony i poczekam aż mi umowa wygaśnie to wtedy coś wysępie od nich.

@shevchenko1987

Tak, na początku listopada jakoś składałem. Nie mam jakiegoś specjalnego ciśnienia, że muszę już przedłużyć umowę. Ale skoro już niektórzy dostają oferty takie jakie chcą, a umowy mają mniej więcej do lutego jak ja to chciałem spróbować szczęścia.

Edited by Ozzy666

Witam!

Dzwonią i końca nie widać...umowa do 31.01.2019

Obecnie:

Comfort+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł,

Eleven Sports za 15,90 zł

Eurosport 2 HD 0 zł  4,99 zł

= 90,88

A dziś taka oferta:

Nowy Comfort+ 34,99 zł 24 m,

CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów,

Eleven Sports za 7,95 zł 12 m

Eurosport 2 HD 4,99 zł 

= 72,93

Jak to wygląda Waszym zdaniem?

Jak dużo, Twoim zdaniem?

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Dosłownie parę postów wyżej masz podaną cenę za jaką można wyrwać pakiet Comfort+.

2 godziny temu, Ozzy666 napisał:

@pretorian
 Kiedy kończyła Ci się umowa? Mi kończy się w lutym i dzwoniłem kilka razy by dostać tą ofertę świąteczną za 99,99 zł i za groma nie chcą mi tego dać. Chcą wcisnąć mi to samo co mam za tyle samo. Chyba odpuszczę sobie te telefony i poczekam aż mi umowa wygaśnie to wtedy coś wysępie od nich.

Mi umowa się skończyła w czerwcu :)

3 godziny temu, ver11 napisał:

Dostał ktoś ostatnio paczkę C+ gratis na jakiś okres?

Tak, tydzień temu. CANAL+ do końca stycznia gratis.

I przyklepane. Oferta do 31.01.21. 

Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Cinemax 0 zł/m dla Abonentów, Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Multi Man Pack 15 zł 12 m i 15 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ PVRx2 0zł dla Abonentów

Wszystko za 114,99

Edited by ircios
  • Haha 1

Guest czarny_figa
8 godzin temu, ircios napisał:

I przyklepane. Oferta do 31.01.21. 

Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Cinemax 0 zł/m dla Abonentów, Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Multi Man Pack 15 zł 12 m i 15 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ PVRx2 0zł dla Abonentów

Wszystko za 114,99

Jak na takiego "wyjadacza" to bardzo słaba oferta...to samo  można dostac za średnia 104.99.😁

Edited by czarny_figa

Panowie mimo że mam umowe do kweitnia'19 to juz mialem telefony z propozycjami. Ostatnia wydaje sie ok. 
Tzn wszystko co mam obecnie za 91zł (extra 8 x canal+, hbo , eleven sport, multiroom 2 x cameleon, nc+ go) na 24miesiące stała cena. CZy da się coś wiecej? Pani proponowała jeszcze polsaty z LM za 0zl przez 9M a potem chyba 18zł - srednio mnie to interesuje, szczegolnie ze przez pol roku nic tam nie bedzie nadawane. Oraz 5zł/miesiecznie za hbo go.
Zastanawia mnie jeden haczyk, mam teraz dwa wlasne tunery linuxowe. Podobno do konca przyszlego roku przestana dzialac. Co wtedy? Bede musial wykupic od nich dodatkowo tuner? Mma do nich tylko jakiegos pace'a ktory lezy w szafie od lat.

2 godziny temu, czarny_figa napisał:

Jak na takiego "wyjadacza" to bardzo słaba oferta...to samo  można dostac za średnia 104.99.😁

Jak dla mnie w sam raz. Bez wypowiedzenia. A dlaczego? Bo nie chciałem ryzykować utraty 2 PVR, co już miało miejsce u przedłużajacych z takim samym sprzętem, nie było dla nich oferty. I nie musisz mnie uświadamiać co ile i za ile. Mam więcej niż w poprzedniej ofercie za tyle samo. Mogę jeszcze jednego Pejsa za free wymieniać na P.boxa, ale to akurat sobie daruję 😁. Tak więc 😉

Edited by ircios

Witam, co myślicie o takiej ofercie na przedłużenie umowy

Extra+ z CANAL+ , C+ 4K, HBO+GO, Eleven Sports, Mistrzowska piłka, Multiroom standard dekoder 4K + Wifibox za niecałe 107 zł. Myślałem o przejściu do Orange ale to chyba dobra oferta.

Możesz brać 

@cactus

Nic nie będziesz musiał kupować. Chcą abonenta to muszą sami dać. 

Edited by ircios
  • Thanks 1

A mi uparcie wciskają to samo!extra 8c+ eleveny multiroom na cameleonach i PSP za 104,4zl na 24mce!wczoraj wysłane wypowiedzenie!umowa do 31.01 2019 !zobaczymy teraz!a czy ktoś dostał umowę na 30mcy?pozdrawiam 

29 minut temu, ircios napisał:

@cactus

Nic nie będziesz musiał kupować. Chcą abonenta to muszą sami dać. 

Ale ja umowe podpisuje dzisiaj i na dzis nie potrzebuje dekoderow. W przyszłym roku wyłączą mozliwosc odbioru na tunerach obcych i wtedy zostane na lodzie tak? W trakcie trwania umowy nikt mi nie da dekodera, tymbardziej że tam mam w systemie jakies stare Pace'y...

Godzinę temu, Smuti napisał:

Witam, co myślicie o takiej ofercie na przedłużenie umowy

Extra+ z CANAL+ , C+ 4K, HBO+GO, Eleven Sports, Mistrzowska piłka, Multiroom standard dekoder 4K + Wifibox za niecałe 107 zł. Myślałem o przejściu do Orange ale to chyba dobra oferta.

Mógłbyś rozbić tę ofertę na składowe? 

Extra+ C+8 HBO - 79.99 zł

HBO GO - 5zł

Eleven Sports - 11.90zł

PSP/LM - 0zł na cały okres umowy? 

MR Std - 10zł

C+4k - 0zł?

Dekoder Ultrabox 4k - 0zł?

50 minut temu, roberttosat napisał:

No to masz dekodery wiec nikt Ci nic nie będzie wydawał. Ewentualnie wymiana jeżeli już na PACEach działać nie będzie.

Dlatego nie wiem, czy teraz przy przedluzaniu nie zazyczyc sobie nowego dekodera.

33 minuty temu, NobelM napisał:

Mógłbyś rozbić tę ofertę na składowe? 

Extra+ C+8 HBO - 79.99 zł

HBO GO - 5zł

Eleven Sports - 11.90zł

PSP/LM - 0zł na cały okres umowy?  

MR Std - 10zł

C+4k - 0zł?

Dekoder Ultrabox 4k - 0zł? 

To co pamiętam

Extra+ C+8 HBO - 79.99 zł (bez cinemax i FilmBox)

HBO GO - 5zł

Eleven Sports - 11.90zł

MR Std - 10zł 

Dekoder 4K chyba 15 zł, aktywacja 0 zł

C+4k - 0zł

PSP/LM nie pamiętam na jaki okres

Abonament 121,89, w tym 3 m-ce gratis = 106,65 zł / m-c, umowa na 24 m-ce

Edited by Smuti