Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Recommended Posts

Umowa klepnęta. 

Superpremium+

Eleven

Liga mistrzów 

History i History2

HBO Go

Multiroom

i 3 miesiące gratis

129. 88zl po uwzględnieniu gratisu wychodzi 113.65 na miesiąc 

Edited by daro

Z tego co się orientuję, mam kartę sparowaną z dekoderem ale nie znam się na tym. Karta z logiem "n" a dekoder Box +

witam , mam wypowiedzianą umowę, pakiet start+ z canal+ i dwa dekodery, co mogę wynegocjować ciekawego, bo jak na razie jedyna oferta to 95zl w sumie z multiroomem za ten pakiet

W dniu 20.10.2018 o 13:27, schnap napisał:

Udało mi sie przedłużyć na dotychczasowych warunkach:

Comfort+, Dopełnienie do Extra+(przez pierwszy msc), MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR

Comfort+ 14,99 zł 24 m, a po tym okresie 18,99 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Przez dobry miesiąc odrzucałem oferty na 22,50. czekałem aż umowa przejdzie na czas nieokreślony.

Składałeś wypowiedzenie?

Panowie, aktualnie posiadam Extra z 6 C+ za 69 zł. dzisiejsza propozycja (umowa do końca grudnia, jeszcze nie wypowiedziana) za ta sama cenę, czyli 69 zł extra + 6C+ + hbo na cały okres umowy. Ewentualnie hbo go za dodtakowe 5 zł. Chyba się skuszę, co myslicie.

Prawdopodobnie się przesłyszałeś z HBO. Dają tym co mają już za free, a Ci co nie mają dostaja na Max 6m.

@radziu84

Ty chyba nie masz MR? To jest 20 zł więcej u niego. Fakt faktem, że chcą go naciągnąć i to sporo.  A co możesz ugrać? To już Max co Ci proponowali z HBO. 

Edited by ircios

Ja bym brał odrazu gdybym to usłyszał w trakcie rozmowy tel. i prosił o przesłanie celem zatwierdzenia aneksu, ale tak jak pisze @ircios HBO dają na 6 m-cy i pilnować trzeba aby wyłączyć przed końcem, bo później się już nalicza dodatkowo za 20 zł.

Otrzymałem telefon z propozycją: start+ z 6 canal+, multiroom(dekoder główny i dodatkowy), hbo pół roku free no i za free polsaty z ligą mistrzów do czerwca i jak przedłużą umowę z polsatem to do końca trwania mojej umowy, razem za 75zł.

Dobra oferta, czy targować się dalej, czy da się coś jeszcze ugrać?

55 minut temu, ircios napisał:

Prawdopodobnie się przesłyszałeś z HBO. Dają tym co mają już za free, a Ci co nie mają dostaja na Max 6m.

@radziu84

Nie przeslyszalem. Dopytywalem 2 razy i 2 razy konsultantka powiedziała o hbo na caly okres umowy za free. ZresZtą już potwierdziłem ofertę bo jeszcze się rozmyslą. A z tym hbo to wyszło chyba przez niedopatrzenie konsultantki bo na początku sprawdziła co mam aktualnie i tam też było hbo ale hbo z wrześniowego plusa miesiaca ( po weekendzie miałem w ica to wylaczyc). Więc dostałem propozycję za extra, 6 C+, hbo na całą umowę (24 m-ce) za 69 zł. Dostałem więc więcej w tej samej cenie. Jestem zadowolony.

Drogi Abonencie, 
dziękujemy za wiadomość. 
Informujemy, że otrzymaliśmy Twoje potwierdzenie dotyczące usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Filmbox Pack

Pozdrawiamy,
nc+

Takie coś dostałem, z tym filmboxem to do końca listopada jest, a później automatyczne wyłączenie.

Pięknie zroboli się w balona. Nic tylko korzystać.  Oferta super

1 godzinę temu, sheldoncooper7373 napisał:

Otrzymałem telefon z propozycją: start+ z 6 canal+, multiroom(dekoder główny i dodatkowy), hbo pół roku free no i za free polsaty z ligą mistrzów do czerwca i jak przedłużą umowę z polsatem to do końca trwania mojej umowy, razem za 75zł.

Dobra oferta, czy targować się dalej, czy da się coś jeszcze ugrać?

a ktoś, coś do mojej propozycji?

17 minut temu, ircios napisał:

Pięknie zroboli się w balona. Nic tylko korzystać.  Oferta super

Też się cieszę, zapomniałem tylko zapytać co z Liga mistrzów po nowym roku bo ten temat w ogóle się nie pojawił.

2 godziny temu, sheldoncooper7373 napisał:

a ktoś, coś do mojej propozycji?

A co byś chciał jeszcze? To jest Max. Poczytaj wstecz i zobacz jak dostali Ci co mają taki pakiet jak Ty.

Też się cieszę, zapomniałem tylko zapytać co z Liga mistrzów po nowym roku bo ten temat w ogóle się nie pojawił.
Jak dostałeś HBO za free, to LM na pewno by nie dali za darmo. Także pewnie będzie za 10zł od nowego roku (+ - 5zł) .

42 minuty temu, NobelM napisał:
8 godzin temu, bobo235 napisał:

Jak dostałeś HBO za free, to LM na pewno by nie dali za darmo. Także pewnie będzie za 10zł od nowego roku (+ - 5zł) .

Pewnie masz rację, zobaczymy za nieco ponad 2 miesiące. Tak czy siak i tak jestem zadowolony, po poprzedniej negocjacji gdzie dostałem mniej za wyższą kwotę i tak jest na plus. Choć do ideału sprzed 2 lat (extra + cała PACZKA C+ + HBO za 59 ZŁ) trochę zabrakło. Nie ma co narzekać, ważne że jest co jest i spokój na dwa latka.

7 godzin temu, ircios napisał:

A co byś chciał jeszcze? To jest Max. Poczytaj wstecz i zobacz jak dostali Ci co mają taki pakiet jak Ty.

Pytam z ciekawości, bo to pierwszy telefon był, a umowę mam do końca roku, więc czyżby od razu wyjechali z max ofertą z ich strony?

Co do ligi mistrzów: 

Mi do start+ z canal+ zaproponowali ligę mistrzów za 0zł, do końca umowy, (jeśli oni odnowią z polsatem na kolejny sezon) ale nie wiem czy to taka promocja, czy wszystkim tak dają he he

U mnie "ciekawa" sytuacja....

Obecnie siedzę na umowie na czas nieoznaczony ale złożone mam wypowiedzenie (do końca października).

Z tydzień temu poszedłem do punktu "nc+" z zapytaniem, co mogliby zaoferować, jeśli zdecydowałbym się jednak przedłużyć umowę. Niestety przedstawiciel nie miał dla mnie ŻADNEJ oferty, mówił że nic się mu nie wyświetla i zasugerował aby zadzwonić na infolinie co też uczyniłem.

Pierwszy telefon na nr krakowski (122947879) ale bez rezultatu. Tam również konsultant nie miał możliwości zaproponowania czegokolwiek, zapisał nr i stwierdził, że z pewnością ktoś się ze mną skontaktuje w sprawie mojej umowy. Niestety - po raz kolejny usłyszałem taki sam tekst i po raz kolejny do dziś nikt nie zadzwonił...

Najwyraźniej nie chcą mnie już w swoim gronie a bieżącą umowę ciągnę od czasów Cyfry od 2011 roku... wcześniej było "n"...

Oczywiście wszelkie zgody na przetwarzanie danych zaznaczone.

• Sad 1

Ktoś jakiś czas temu pisał że po przejściu na czas nieoznaczony znikają oferty przedłużeniowe z systemu, widocznie to się potwierdza

• Upvote 1