Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Recommended Posts

21 godzin temu, Tomkowic napisał:

- Eleven Sports - 7,95 zł

Czy można ten pakiet dobrać w takiej cenie w trakcie umowy? 

Kolejna umowa przedłużona, cały miesiąc dzwonili, ale nie miałem czasu odebrać. W końcu dzisiaj się za to wziąłem i oferta, która mnie satysfakcjonuje. Wypowiedzenie wysłane we wrześniu, poprzednia umowa do 30.10.2018, jak dotąd miałem Extra + i 3 dekodery w multiroom, całość za 79,99 PLN.

Miałem do wyboru w tej samej cenie, dodatkowe Canal + Serial i Canal+ Discovery na cały okres umowy oraz HBO do końca marca.

Opcja druga, na którą się zdecydowałem:
Extra+ (oczywiście 3 dekodery), Canal+ x6, LM do końca umowy, HBO do końca marca. Standardowo jeszcze HBO GO na ten sam okres i Filmbox na jeden miesiąc. Całość za 83,12 PLN (takiego łamańca sobie zrobię, bo oficjalnie za 94,99, ale trzy miesiące za darmo). Umowa na 24M.

Pewnie można było jeszcze się z nimi bawić, ale to umowa dla kogoś innego, więc nie chciało mi się tyle negocjować.

Ciekawostka, Pani powiedziała, że LM na pewno do końca umowy, niezależnie od kosztów praw itp. Więc albo już mają dogadane z Polsatem na przyszły rok, albo mogą się zdziwić, jak Polsat się dowie i zacznie podnosić cenę :)

Czy można ten pakiet dobrać w takiej cenie w trakcie umowy? 
Jeżeli do końca umowy masz więcej niż 12m, to możesz próbować, w przeciwnym wypadku nie ma szans.

Nie dostanie w tej cenie o którą pytał. Tylko przy aneksowaniu. A tak tylko włącz-wyłącz.

A do mnie dzwonili  ale  nieinteresowało mnie to co zaproponowali

Superpremium niby dają za 99zł a gość w słuchawce  125zł .   No i Polsat Premium   cena 30zł  minimum 6 mscy.   A 10zł tylko z przedłużeniem.   Nic nie wiedzą na temat tego co jest w ulotce czyli Eleven i Polsat Premium za free na 24msc.   Twierdząc że tego nie ma w standardzie.    To jak to jest z tym Polsatem Premium  czy jakich pakietach i jakie ceny?

To co w ulotce to ma nowy abonent więc nie ma reguły, że dostaniesz to samo na przedłużenie. Przy przedłużeniu PSP są w cenie 0, 5 ,10 w zależności od wysokości pakietu.

Umowa przedłużona na 24 miesiące:

Superpremium - 99,99 zł

Stare dwa dekodery oddane, nowe trzy pobrane na multiroom w tym wifipremiumbox+ z kartą cameleon (moją starą) 25 zł

Polsat Sport Premium - 0 zł

MenPack - 5 zł

HBO GO - 0 zł

C+ VOD - 0 zł

Nc+ Go 0 zł

NatGeoPlay i FoxPlay - 0 zł

Eleveny nie brałem, oferowali za 11,90 zł na cały okres umowy. w sumie wyszło 129.99 zł za miesiąc. Bym zapomniał do końca roku gratis.

Edited by adamo71

Witam,

czy może ktoś poinformować z tych co mają comfort+ i dopełnienie do 8canal+ czy w nc+go jest wtedy 3h czy 100h na transmisję przez internet?

Witajcie,mam Comfort+ z 8C+ za 62,50 ,umowa jeszcze 1,5roku.Chciałbym wziąć samo Hbo Go ,jest taka opcja? Jeśli tak to w jakiej cenie?

21 minut temu, Alric napisał:

Witam,

czy może ktoś poinformować z tych co mają comfort+ i dopełnienie do 8canal+ czy w nc+go jest wtedy 3h czy 100h na transmisję przez internet?

Jest 100h.

7 minut temu, wavergreen napisał:

Witajcie,mam Comfort+ z 8C+ za 62,50 ,umowa jeszcze 1,5roku.Chciałbym wziąć samo Hbo Go ,jest taka opcja? Jeśli tak to w jakiej cenie?

Nie ma możliwości wzięcia samego HBO Go.Jak złapiesz dobrą promocję to wyjdzie wraz z paczką 3xHBO około 15 zł.

4 godziny temu, adamo71 napisał:

Superpremium - 99,99 zł

Stare dwa dekodery oddane, nowe trzy pobrane na multiroom w tym wifipremiumbox+ z kartą cameleon (moją starą) 25 zł

MenPack - 5 zł

HBO GO - 0 zł

C+ VOD - 0 zł

Nc+ Go 0 zł

Eleveny nie brałem, oferowali za 11,90 zł na cały okres umowy. w sumie wyszło 129.99 zł za miesiąc. Bym zapomniał do końca roku gratis.

Ten Menpack   to jest Multimen   czy jakiś inny ograniczony? Bo jest różnica  5zł a 20zł  .

@asiafan
 ManPack to Man Pack ;) A tak poważnie to jest pierwsza wersja Multiman Packa, z erotycznych jest w nim Hustler HD i Zest do tego paczka History i chyba Motowizja. Obecnie nie można go już chyba dokupić tylko przy przedłużeniu umowy niektórzy dostają.

Superpremium - 99,99 zł
MenPack - 5 zł
HBO GO - 0 zł
C+ VOD - 0 zł
Nc+ Go 0 zł
A za najem głównego dekodera płacisz, czy tylko za MR?

W ramach zachęty na przedłużenie umowy(koniec 30 10.) dostałem propozycję 2 miesięcy gratis. Ktoś dostał coś takiego i czy da się wyrwać więcej miesięcy gratis? 

Tak, na pewno jest 100h w nc+GO przy dobranym 8C+ do Comfort+, sam taki posiadam i tak mam. Przy gołym Comfort+ były tylko 3h.

Teraz, MiK84 napisał:

Tak, na pewno jest 100h w nc+GO przy dobranym 8C+ do Comfort+, sam taki posiadam i tak mam. Przy gołym Comfort+ były tylko 3h.

Dobrze wiedzieć. Byłem przekonany, że 100 godzin jest do Extra+.

4 godziny temu, PWojciechowska napisał:
14 godzin temu, adamo71 napisał:
Superpremium - 99,99 zł
MenPack - 5 zł
HBO GO - 0 zł
C+ VOD - 0 zł
Nc+ Go 0 zł

A za najem głównego dekodera płacisz, czy tylko za MR?

Za główny 5 zł a za dwa po 10 zł.

Czy przy przedłużaniu na comfort 22,5zł + c+ 25zł/6 mies. można liczyć na jakąś promocyjną cenę C+ 4k? Umowa z modułem CAM do końca listopada. I czy wiadomo już jaki koszt Ligi Mistrzów od nowego roku przy tych ofertach?

Edited by bomel91

5 godzin temu, daro napisał:

W ramach zachęty na przedłużenie umowy(koniec 30 10.) dostałem propozycję 2 miesięcy gratis. Ktoś dostał coś takiego i czy da się wyrwać więcej miesięcy gratis? 

Sporo osób dostało. Można wynegocjować max 3 miesiące gratis. 

Mam pytanie odnośnie długości umowy. Zawsze wywalczyłem krótszą i podpisywałem na 15 msc. Aktualnie widzę że wszyscy podpisują na 24. Coś się zmieniło czy można jeszcze walczyć o 15 msc? Ofertę mam do końca stycznia, ale zacząłem już obserwować jakie oferty dostajecie.

Pozdrawiam ;)

Ja podpisałem na 15 rok temu,umowa do lutego.Jeśli nie da się 12 to adios.Netflix mi wystarczy,do tego HBO GO i resztę niech sobie zawiną w sakiewkę i pa🏃‍♂️

• Upvote 1

Umowę mam do końca 01/2019 na Extra c+(6) do tego dekoder wifi premiumbox. place 84,99zl. Co chwile telefony i mogą mi dać to samo za 74,99zl albo pełny pakiet Canal+ za 84,99.do tego mogą dorzucić HBO na 5 miesięcy za 0zl. HBO na cały okres umowy za 0zl nie chcą mi dać. Czy jestem wstanie ugrać coś więcej czy nie mam za bardzo szans?