Jump to content

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Message added by Kirk

UWAGA! Aktualne zestawienie ofert przedłużeniowych znajduje się w tym temacie:

Prosimy zapoznawać się przed zadaniem pytania :)

Recommended Posts

Witam dostałem Comfort za 22.50 dopełnienie do extra + za 10zł i canal+za 25 zł na 6 miesiące i po negocjacjach do końca umowy mam extra z 8 canal +za 57.50 i mam pytanie  polsat sport premium po nowym roku będzie można wziąć włącz wyłącz za 30 duchy w miesiącach jak będzie liga mistrzów 

Witam, umowę mam do końca grudnia 2018 r., obecnie mam Comfort+ + 8xCanal+ za 64,99 zł (umowa na 2 lata). Z Canal+ Seriale i C+Discovery chcę zrezygnować, interesuje mnie Comfort+ + 6xCanal+. Dekoder mam swój Fergusona i kartę Cameleon.

Dzwonią do mnie z propozycją Comfort+ + 6xCanal+ za 59 zł. Czy można to wyrwać za 47,50 zł? jak tu co niektórzy piszą? czy co 6 m-cy trzeba za każdym razem negocjować ten Canal+ za 25 zł?, czy można wyrwać go teraz w takiej cenie na czas całej umowy np. 2 lata?

Zastanawiam się także czy nie wziąć od nich teraz tunera satelitarnego. Moja karta na moim tunerze poświeci może jeszcze kilka miesięcy, no może góra do końca 2019 r. i co później. Nie mam pojęcia o ich tunerach, interesuje mnie taki z dyskiem lub z możliwością podłączenia dysku pod usb, aby można było sobie coś nagrać, nie musi być 4K i nie musi mieć Internetu. Jaki tuner polecacie? Czy można wyrwać jakiś za 0 zł? Wolałbym mieć dalej swój tuner, gdzie mogę sobie ułożyć listę kanałów jak będę chciał, ale po wymianie kart na nowe Caymany nie wiem czy to będzie realne? I mam dylemat czy brać ich tuner, czy nie?

Witam wszystkich :)

Mam obecnie umowe z modułem CAM (tym 'starym' bez 4K) pakiet Start+CANAL+(6)LIVE za który płacę 59,99PLN. Umowa kończy się w lutym 2019, ale już pojawiły się oferty przedłużeniowe i dzwonią również konsultanci.

Oferta, którą jestem zainteresowany:

Extra+ z Canal+ (6)

Eleven Sports

Polsat Sport Premium

Multiroom z jednym dekoderem dodatkowym (a więc również przejście z modułu CAM na dekoder)

Do tej pory konsultant mi zaproponował umowę na 24 m-ce w powyższej konfiguracji za 114,9zł/m-c.

Biorąc pod uwagę, że interesuje mnie jak najkrótsza umowa, czy moglibyście doradzić jaką, najbardziej optymalną cenę mogłbym wynegocjować za podaną konfigurację?

Oferty z ICA odpadają, bo są z uwzględnieniem modułu CAM, a całość zmiany ma mi umożliwić pozbycie się Cyfrowego Polsatu.

4 godziny temu, k0kss napisał:

OK. Dzieki, spróbuje tak ponegocjować 😀

Tak, U mnie w ICA standardowa oferta ...

Pewnie przez aktywną opcję Eleven.Niestety dodatki podnoszą średnią i w konsekwencji oferty przedłużeniowe. Mimo wszystko nie powinieneś mieć problemu z zejściem do comfort+ w cenie 22,50.

Witam,

jestem na wypowiedzeniu, umowa do końca października.

Wiem, że nie było możliwości przy przedłużaniu wymiany dekodera na moduł CI. Czy coś się w temacie zmieniło? Czy obecnie jest możliwość wymiany dekodera (Pace) na moduł CI?

Umowa do końca miesiąca. Wypowiedzenie złożone.

Dziś telefon z DUK Kraków.

Poniższe oczekiwania kolejny raz odrzucone przez konsultanta. Czekam dalej. 😴

Extra + 8xC+ za 79,99zł na 24 m-ce

MR - 10zł

MediaBox - 0zł

Box+ - 5zł

3xHBO - 0zł

4xEleven - 7,95zł na 12 m-cy

Polsat Liga Mistrzów - 0zł na cały sezon

Witam, dotychczas Extra+6C, Eleven, Multiroom, 1 dekoder PACE PVR, drugi własny, karty Cameleon. Płaciłem 85,89zł/m. Wypowiedzenie wysłane, umowa do 30.09.

Dziś pierwszy raz odebrałem telefon z DUK.

Ogólnie przedstawiłem oczekiwania i bez żadnego negocjowania zaproponowano mi umowę na 24m:

Extra+6C

Eleven Sports

Polsat Sport Premium 0zł do lipca 2019 - potem jeżeli nabędą prawa mam mieć dalej za 0zł - kilkukrotnie o to dopytywałem, kilkukrotnie konsultant potwierdził.

multiroom+najem PACE PRV

październik i listopad abo 0 zł w prezencie.

Oplata stała 81,89zł/miesiąc - zaakceptowałem.

Edited by warenos

Jak uważacie, czy jest szansa na taki pakiet:

Pakiet Extra+ z 6 kanałami C+ 
Pakiet Eleven Sports
Pakiet Mistrzowska Piłka 
Dekoder Wifi Premiumbox+
Multiroom z dekoderem WIFI BOX+

Przy umowie na 15 m-cy w cenie 95zł/m-c
lub 
Przy umowie na 24 m-ce w cenie 89zł/m-c

?

Realne to? :)

Czytam wątek od dłuż czasu ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie, za ile można dostać Extra+, obecnie mam 45 zł (ale kilka miesięcy było darmowe co dało średnio ~42,5). Pytanie za ile można dostać ten pakiet najtaniej ? Umowa do końca października, wypowiedzenie składam na dniach.

Ewentualnie bym rozważył Extra+ plus HBO GO,

Wow, czyli 35 zł, od takiej ceny nawet 10 lat temu nie zaczynałem bo była w granicach 38 zł. Pocieszająca wiadomość bo za 45 obecnych nie miałem ochoty przedłużać. Tylko dla upewnienia 35 zł to cena za sam E+ czy coś dobierane musi być, bo czytając wasze komentarze to taka cena niby się pojawiała ale plus coś i wychodzi łącznie 60 zł - 80 zł a to stanowczo za dużo jak na mój budżet. 

Miesiąc temu przedłużyłem umowę z następującą ofertą:

Comfort za 22.5 zł na cały okres trwania umowy,

Canal+ 8 za 25zł na okres 6 miesięcy a później 40 zł lub negocjacje.

Dopełnienie do Extra miesiąc za darmo.

WifiBox najem 2 zł na okres trwania umowy.

Dzisiaj dzwoniłem w sprawie dopełnienia do Extra, udało się uzyskać:

Dopełnienie do Extra w cenie 10 zł do końca trwania umowy.

Jestem zadowolony :)