Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Recommended Posts

Z tym że ofertą za 25zł jest na minimum 6 miesięcy więc od tak sobie nie wyłączysz :). Dwa jak klient wyłączy (zgłosi chęć wyłączenia) C+ to z automatu można mu wyłączyć LM (czyli Polsaty). Jeśli osoby które mają dobrane C+ na warunkach promocyjnych by nie dostały to było by to wręcz "hamskie" segregowane klientów. Ale tak jak pisałem -komunikat głosi że osoby mające uruchomione C+ mają dostęp do LM. A jak będzie to się wyjaśni w tym miesiącu ;).

Nie ma niestety dobrego wzorca. Raz się uda i oni zadzwonią z dobrą ofertą lub się po prostu dogadacie innym razem abonent zadzwoni i się uda a jeszcze innym się nie uda w cale. Ale jakbyś dzwonił to pod Krakowski numer podawany tutaj stronę wstecz, czy dwie. Trzeba być twardym w negocjacjach i co ważniejsze im bliżej końca umowy tym lepiej :). Czasami zdarza się, że dogadujesz się dopiero w ciągu 14 dni kiedy masz zdać dekoder i jesteś już po zakończeniu umowy. Wtedy w dodatku masz ten miesiąc za darmo :D.

Edited by Riddick1500

Riddick1500

Dzwoniłem pod ten numer 122947879 ale na razie pozostają oni nieugięci. Wolałbym się  dogadać z nimi wcześniej.

Edited by tektyw85

Wita

Czekaj cierpliwie.  

Cześć dzis telefon DUK z Krakowa po wypowiedzeniu. Umowa kończy się z końcem sierpnia. Oferta Extra + 8C+ Multiroompremium (20zł). razem 100 zł. Ewentualnie HBO na pół roku gratis. Powiedziałem, że przy 24mies umowy HBO i moim stażu 10 lat powinno być gratis do końca umowy. Jak rozumiem celuję w to coś podobnego jak wyzej podaja koledzy Extra 8c+ z HBO za 79,99 a nie 84,99. Dam znac później. Powodzenia Wszystkim Walczącym

Oferta z DUK Kraków po wypowiedzeniu - umowa do końca sierpnia.

Obecnie Extra + 8C+MR+2xPace - za 79.99

Propozycja - to co wyżej + HBO+HBO GO + Eleven +PSP na cały okres 24 miesiące za 111,89

Można jeszcze to obniżyć?

Niektórzy dostają Extra + 8C za 79.99 zł lub 84.99 zł, do tego GO za 5 zł, a Eleven możesz zapytać o 7.95 zł. 

Edited by shevchenko1987

Guest czarny_figa

Niektórzy dostają Extra + 8C za 79.99 zł lub 84.99 zł, do tego GO za 5 zł, a Eleven możesz zapytać o 7.95 zł.

W tej cenie 79.99 lub 84.99 canal+ i Hbo szanse maja dostac tylko Ci ktorzy do tej pory mieli hbo za 0zl.

Łaski nie robią, bo powtórzę co już dzisiaj pisałem: Comfort + dopełnienie do Extra + Canal + HBO + GO  = 22,50 zł + 15,00 zł + 25,00 zł + 20,00 zł =  82,50 zł

@kamenic w skrócie najtaniej pakiet Comfort 22,50zł + doepłnienie do Ekstra 15zł (czasem udaje się za 10zł ale z tym różnie bywa a 15zł to cena bez łaski) + 8C+ 25zł + HBO wraz z GO 20zł (czasem 25zł za taki pakiecik) + Eleven 7,95zł lub 11,90zł (skoro chcesz na 2 lata?, to nie powinni wołać więcej niż niecałe 12zł) + WPremium za 10zł (?) = od 95,45 do 109,40 w zależności od ceny Eleven, HBO i dopełnienia do Ekstra. LM powinna być za darmo mając pakiet C+, chodź niektórzy użytkownicy pisali, że przy takiej cenie nie będzie do niej dostępu. Według oficjalnego komunikatu każdy z C+ ma dostęp do LM za darmo do końca roku a później się zobaczy. Według logiki - oficjalny komunikat jest najbardziej sensowny, NC+ nie powinno dzielić klientów na lepszych i gorszych, którzy mają ten sam pakiet C+ :).

Jak dobrze zagada to 11-nastki dostanie na rok za free. Póżniej negocjacje.

W tej cenie 79.99 lub 84.99 canal+ i Hbo szanse maja dostac tylko Ci ktorzy do tej pory mieli hbo za 0zl.

Tzn że nie można ugrać lepszej oferty niż się dotąd miało? Przy poprzednich przedłużeniach miałem HBO za 0 na 6 miesięcy, ale na końcu kontraktu było bez HBO

Łaski nie robią, bo powtórzę co już dzisiaj pisałem: Comfort + dopełnienie do Extra + Canal + HBO + GO  = 22,50 zł + 15,00 zł + 25,00 zł + 20,00 zł =  82,50 z

później zdziwienie czemu nie ma kasy na LM, LE itd itp 

Do opcji z dodatkiem C+ za 25 zł nie ma szans na LM za 0,5,10 zł :) co jest pozytywnym aspektem!

Telefon do nc 1.08 . Chciałem C+ w dobrej cenie. Dostałem ofertę przedłużeniową na 7 m. przed końcem obecnej umowy do drugiej umowy na Comfort z paczką C+. Comfort 19,90 i Paczka C+ za 25 zł do ostatniego lutego 2021 :-D .

Mi dali ofertę, którą raczej zaakceptuję, choć pewnie coś możnaby zejść, bo dość łatwo zaoferowali, bez wypowiedzenia i 2 miechy przed końcem umowy:

- Extra+ z Canal+ za 79,99

- HBO z GO za 5,00

- Eleveny za 11,90

- Multiroom i 2 dekodery za 0,00

- i chyba ten h2 za 1,99zł (nie chciałem go w sumie..)

Razem 98,88

Co myślicie?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Mam pytanie czy DUK Kraków pracują w sobotę

Tak

Wysłane z mojego MHA-L29 przy użyciu Tapatalka

Umowa do końca sierpnia, propozycja Comfort za 34,99, Canal+ 8 za 25zl 6mc potem negocjacje (40zl). Zdecydowanie za drogo moim zdaniem

Jak to jest z tymi Polsatami Sport i LM?

Dostałem propozycję utrzymania tego co mam

Extra+ 6xC+Multi, Camaleony na 24miesiące za 69,90 do tego HBO na 5m 0zł

gość powiedział też że LM i LE do końca czerwca 2019 i "oczywiście dołozymy wszelkich starań żeby do końca trwania umowy czyli na 2 lata ..."

Ale w mailu do potwierdzenia promki nie ma słowa (w regulaminie też) o Polsatach? TO dzwonić i dopytywać czy akceptować? Czy generalnie tej LM nie wpisują do tabelki, a bardziej jest to na [beep]?

Edited by Tony Soprano

Na ogólny nr. nc. Tyle, że ja na dzień dzisiejszy mam Comfort 19,90.

Edited by ircios

Comfort 19,90 i Paczka C+ za 25 zł do ostatniego lutego 2021 :grin: .

Witaj, dokladnie w taka oferte celuje. Jak bedzie to wygladalo po okresie minimalnym? + 8 zł?

Przepraszam za brak polskich znakow. 

A tego sam nie wiem jak to będzie wyglądało. Na bank C+ za 4 dychy.