Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Recommended Posts

Nie zależy mi na Cinemaxach i dlatego wolałbym mniejszy pakiet. Gdyby tak udało się do 100,00 zł byłbym cały happy  :smile:  

Tez macie problem z zalogowaniem się do ICA?

U mnie loguje normalnie.

Sytuacja już wyjaśniona odnośnie Extra + 8C i okazało się, że faktycznie od 69 zł :) (czyli 12msc - 69zł, kolejne 85zł)

Ostatecznie jednak dostałem coś takiego:

-Extra+6C+MR za 79,99zł

-HBO+GO do końca roku za 0zł 

-Pakiet Liga mistrzów (2 Polsaty Premium + 4 dodatkowe?) do końca sezonu tj.30 czerwca 2019 za 0zł (ponoć jest szansa, że będzie to przedłużone do końca umowy)

Umowa na 24 miesiące.

Czyli miałem rację, że to łamaniec. ;)

Dostałeś standardową ofertę. Cieszy natomiast, że masz LM za 0 zł do końca sezonu :D

Ps. 2 x Polsat Sport Premium + 4 kanały techniczne PPV uruchamiane tylko na czas meczów.

Witam

Umowa kończy mi się we wrześniu, obecnie mam pakiet Comfort + 6c+ za 59 zł

Dostaję oferty to samo za tyle samo + 3xHBO na 5 miesięcy za darmo, potem + 25 zł

Czy jest jakaś lepsza opcja z kanałami 3xHBO

Poproś o 3xHBO + GO za 20 zł.

Jeśli chciałbyś zejść również z ceny to Comfort+ za 22,50 zł / 24 m-ce i paczka C+ za 25 zł / 6 m-cy, a później negocjacje.

Edited by shevchenko1987

Za ile ktoś najtaniej wyrwał VIP+?

Proponują mi go tylko w ofercie na 12 miesięcy za 139 zł. Mógłbym wciąż na 24 jak dadzą za mniej :P

Poproś o 3xHBO + GO za 20 zł.

Jeśli chciałbyś zejść również z ceny to Comfort+ za 22,50 zł / 24 m-ce i paczka C+ za 25 zł / 6 m-cy, a później negocjacje.

Z kanałami HBO wychodzi tyle samo

24x20 zł =480

5x0 potem 19x25 zł =475 zł

Dzisiaj kolejny telefon w propozycji tak:

Extra+ z 8CANAL+ 79,99 zł 24 m, HBO 0 zł/m dla Abonentów przez 6 miesięcy, 

Multirum Standard + 10 zł 

Polsaty z LM do końca do końca czerwca 2019 r. ZA DARMO (wpis że jak podpisza umowe na kolejny rok to również zadarmo zapis w umowie - potwierdzałem dwa razy)

Darmowa wymiana dekoderu do mulitiromu na WifiBox+  

i co powiecie??Walczyć o coś jeszcze jestem jutro na 13 umówiony na potwierdzenie. 
Pozdrawiam

Za 79.99 będziesz miał ciężko ale 84.99 bez żadnej łaski. Wypowiedzenie na koniec lipca? Bo jeśli na sierpień, to oferta odblokowana dopiero w sierpniu.

Czyli mimo wysłania wypowiedzenia nie ma co odbierać od nich telefonu ani dzwonić przed 1 sierpnia jeśli umowa jest do końca sierpnia?

Pytam bo właśnie dostałem SMSa żeby zadzwonić na krakowski numer.

Właśnie rozmawiałem z konsultantem i zaproponował mi umowę na czas bezterminowy:  Extra , 8xC+ i Eleven w cenie 69,98 zł. Zgodziłem się .

Świetna oferta. Co miałeś poprzednio ?

@Tomo21

Ty chociaż dostałeś SMSa, do mnie w ogóle nikt się nie odezwał :)

Edited by ste100

@Tomo21

Comfort+ 14,99 zł 24 m, CANAL+ x*8 25 zł ( co 6 miesięcy dzwoniłem i włączałem promocję C+) , dopełnienie do Extra 15 zł / miesiąc, Eleven 11,99

Witam wszystkich,

Moja umowa kończy się jutro o pólnocy, w związku z czym nasiliła się inwazja telefonów z nc+

Ostatnia, jaką mi zaoferowano, to:

- Umowa na 15 msc.

- Pakiet Extra+

- 6 C+

- Eleven

- Multiroom

- LM do końca roku za 0 zł

Cena za wszystko to 87,50. Jestem umówiony z konsultantką na jutro i nie wiem, czy warto jeszcze poczekać na coś lepszego. Jak myślicie?

Pozdrawiam

Superpremium z HBO GO i Multiroom -114.99 zł , umowa do końca lipca. Przedłużona na następujących warunkach:

24 miesiące Canal+ (6) 69,99, Extra + 5 miesięcy gratis HBO z HBO GO , potem ewentualnie 25 zł , Liga Mistrzów  do końca roku za free , od stycznia do czerwca za  5zł . Jeśli LM zostanie w nc+ to  lipca 2019 r  do końca umowy również za 5 zł . Multiroom  cena standardowa 10 zł. Generalnie chciałem zejść z kosztów i jako tako jestem zadowolony. Chociaż wolałem LM za free , ale nie chcieli dać , tylko przy Superpremium w cenie do końca umowy . 

Do grudnia 79,99 zł  2018  , od stycznia do czerwca 84.99 zł 2019 r.

Jak oceniacie taką ofertę ?

Edited by jackpol

Witam.

U mnie sytuacja wygląda następująco umowa do jutra, wypowiedzenia nie wysyłałem, zero telefonów z nc+(ostatni jakoś półtora miesiąca temu ale oferta nieciekawa), obecnie pakiet Superpremium+(8C+), HBO GO, HHD za 104,99, wszystkie zgody zaznaczone, wiem że to bez znaczenia abonent od początku powstania n-ki później nc+.

Obrazili się czy mają mnie w głębokim poważaniu?...

Edited by sławek72

Skoro nie wysłałeś wypowiedzenia to w jakim celu mają do Ciebie dzwonić ? Umowa przejdzie na czas nieokreślony i będą Ciebie kroić z kasy.

Tyle że zyskujesz HBO GO.

HBO GO też w tej ofercie za 0 zł na 5 miesięcy

Skoro nie wysłałeś wypowiedzenia to w jakim celu mają do Ciebie dzwonić ? Umowa przejdzie na czas nieokreślony i będą Ciebie kroić z kasy.

Za każdym razem pod koniec umowy dzwonili z propozycjami przedłużenia, czyżby zmienili politykę i dzwonią tylko do tych którzy składają wypowiedzenia?

Myślałem że obędzie się bez "szantażu"...

Dzisiaj kolejny telefon w propozycji tak:

Extra+ z 8CANAL+ 79,99 zł 24 m, HBO 0 zł/m dla Abonentów przez 6 miesięcy, 

Multirum Standard + 10 zł 

Polsaty z LM do końca do końca czerwca 2019 r. ZA DARMO (wpis że jak podpisza umowe na kolejny rok to również zadarmo zapis w umowie - potwierdzałem dwa razy)

Darmowa wymiana dekoderu do mulitiromu na WifiBox+  

i co powiecie??Walczyć o coś jeszcze jestem jutro na 13 umówiony na potwierdzenie. 
Pozdrawiam

I co sądzicie o tej ofercie?

@Tomo21

Jaka świetna. Przecież to łamanuec i na to samo wychodzi średnio 80 :-D

Panowie czy to dobra oferta czy mogę coś jeszcze ugrać? Dziwi mnie to ze nie jest nic napisane o tym ze mam ligę mistrzów  na rok za 0 zl

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, History HD_H2, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR, Najem HD Multiroom Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 114,88 zł

Jak już wcześniej pisałem dziś dostałem ofertę extra z 8 c+ i eleven za 69,98, konsultant powiedział że wystarczy wycofać wypowiedzenie, a umowa automatycznie przejdzie na takich warunkach na czas nie określony.

Tylko, że ja  teraz nie mam extra+ a Comfort+ 14,99 zł 24 m, CANAL+ x8 25 zł ( co 6 miesięcy dzwoniłem i włączałem promocję C+) , dopełnienie do Extra 15 zł / miesiąc, Eleven 11,99.

Pytałem 2 razy czy na pewno będzie taka cena i powiedział, że tak i teraz nie wiem co o tym sądzić, bo w moje nc+ mam prognozowany rachunek 89,89 zł. Jak sądzicie czekać na wrzesień i reklamować w razie czego ?

Oferta zaakceptowana:

Comfort z dopełnieniem do extra, 8x C+, HBO na całą umowę, multiroom na cameleonach i pvr gratis. 24m za 75 zł. Pierwszy miesiąc 60 zł.

Oferta zaakceptowana:

Comfort z dopełnieniem do extra, 8x C+, HBO na całą umowę, multiroom na cameleonach i pvr gratis. 24m za 75 zł. Pierwszy miesiąc 60 zł.

Fajna oferta.

Jaką miałeś propozycję na LM i na jaki okres?

Jakie są ceny na poszczególne elementy układanki comfort+, dopełnienie, Canal+ x8 i HBO?

HBO 3 kanały bez opcji GO? PVR masz 1 sztukę czy 2?

Obecnie pakiet VIP+MAX za 189,99 do tego dekoder mediabox+ za 5 zł i do tego 3xmultiroom z dekoderami Wifibox za 10 zł każdy co daje w sumie 224,99 zł abonamentu. Umowa do końca grudnia 2018. Karty do multiroomu typu cameleon. Wczoraj prawie się dogadałem bo walczę o pakiet VIP+ MAX w cenie 179,99 z dostępem po nowym roku do LM i LE a do tego kanały Eleven w cenie 7,95 na caly okres umowy oraz wymiana dekodera mediabox+ na ten 4K ale warunek konieczny - dekoder 4K ma być za 0 zł a ja zdaje karty cameleona. Gość ma dziś dzwonić z taką ofertą. Jeśli dogadamy się co do dekodera 4K podpisze nowy aneks na 24 miesiące. Z opłatą miesięczną 217,94. Co ciekawe umowy jeszcze nie wypowiedziałem. Ale jeśli się dziś z nim nie dogadam to lecę z wypowiedzeniem bo czas gra na moją korzyść. Ciekawostką jest fakt, że dzwoniąc na nr telefonu DUK kobieta mnie przyłączyła do innego konsultanta. Tym samym podejrzewam że gość, który ze mną wczoraj rozmawiał był prawdopodobnie z poza działu DUK. Muszę przyznać że bardzo rzeczowy konsultant mi się trafił. Jak dobijemy targu to zamieszczę tutaj skan na dowód że można wytargować dekoder 4K z opłatą miesieczną 0 zł przy przedłużeniu umowy. Pytanie tylko: ile będzie mnie kosztować aktywacja dekodera 4K? Tego zapewne dowiem się dzisiaj.

Edited by Mr. Orbita
Przeniesione do wątku ofert dla stałych abonentów.